Přejít na obsah

BIKE [2007-2020]


Návštěvník milosklikar

Doporučené příspěvky

ale ten cenovy rozdiel je tam dost znacny. Oplati sa zobrat ten flow?

 

Flow je stejná brzda jako u i-Magicu, akorát se nepropojuje s PC, ale nastavuješ si "profil" pomocí ovladače na kole. Výhoda Flow je, že se k němu dá dokoupit "PC upgrade" a pak je z toho i-Magic. K Satori ne. Když to beru jen podle sebe, tak to propojení s PC by mi dost chybělo, právě to tvoří onu zábavnost, a rozdíl oproti neuvěřitelně nudnému rotopedu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím na Fortius T 1940 a naprostá spokojenost. Vibrace to ani nemá ale trochu to hučí.

http://www.kolokram.cz/product_info.php?cP...8ec85649b29d7c5

 

Jinak tady je jich víc za slušné ceny, ale bez spojení s počítačem nedoporučuju. Zatáčení si taky myslím, že je zbytečnost.

http://www.kolokram.cz/index.php?cPath=69

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten i-Magic už je daleko za částkou,kterou jsem ochoten vynaložit,ale upgrade není marná věc.No uvidíme.

Ten flow a upgrade na pc sa moc neodporuca podla toho co som tu cital... http://forum.tacx.com/viewtopic.php?t=6084

i-magic je uz nazoaj moc draha masinka na to aby som si to kupil, ked som este vzivote na nicom takom ani nebol a ako letny vikendovy jazdec to urcite ani nepotrebujem...

aj ked ma to pripojenie na tv laka, tak si tam asi budem musiet pustit nejaky film :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ah este mi napadlo, ze keby sa nahodou niekto chcel zbavit toho svojho tak mi dajte vediet... Beham kazdy tyzden medzi bratislavou a prahou tak by sa to snad ani posielat nemuslo...

 

//sry, ze som to dal ako novy prispevok, ale na tom starom mi to tlacitko edit nejako zmizlo...

Upraveno uživatelem mik@
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Také mám kolo Superior a jsem s ním již téměř 5 let spokojený. Nejsem ale žádný polykač kilometrů a kolo mám spíš jen na odreagování do lesa který mám kousek za domem kde se dá jezdit jak po asfaltu (bývalý vojenský les s raketovou základnou - takže cesty parádní a je jich dost) tak po pěšinkách. I když poslední dobou mi téměř veškerý volný čas polyká stavba domu takže kolo dost zahálí. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sidi alebo spesle :) z tych ti naozaj neviem poradit moc sa v tom nevyzam... mozno shimano by si este mohol pozriet napr. aj tu http://www.kolokram.cz/index.php?cPath=112...e=1&sort=4a

Inac osobne by som mozno ani nevolil tretry cisto na road, ale zobral mtb... Tych par gramov je uplne jedno a v tych na cestu sa fakt neda chodit! Dostanes defekt, alebo budes musiet niekedy tlacit bajk, alebo len prejst k bufacu a neznicis si ten kufor ci ako sa to vola :D Keby si si to nahodou s tymi sidami rozmyslel, tak na ich stranke ak si dobre pamatam, je taka maketa, ktoru si vytlacis a zistis ake cislo potrebujes... Vseobecne pri nich plati, ze o cislo vacsia ako mas topanku v mojom pripade 41.5 a tretry 42.5 a sedia dokonale :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sidi alebo spesle :) z tych ti naozaj neviem poradit moc sa v tom nevyzam... mozno shimano by si este mohol pozriet napr. aj tu http://www.kolokram.cz/index.php?cPath=112...e=1&sort=4a

Inac osobne by som mozno ani nevolil tretry cisto na road, ale zobral mtb... Tych par gramov je uplne jedno a v tych na cestu sa fakt neda chodit! Dostanes defekt, alebo budes musiet niekedy tlacit bajk, alebo len prejst k bufacu a neznicis si ten kufor ci ako sa to vola :D Keby si si to nahodou s tymi sidami rozmyslel, tak na ich stranke ak si dobre pamatam, je taka maketa, ktoru si vytlacis a zistis ake cislo potrebujes... Vseobecne pri nich plati, ze o cislo vacsia ako mas topanku v mojom pripade 41.5 a tretry 42.5 a sedia dokonale :)

 

těch pár metrů chůze v silničních tretrách snad přežiju, MTB pedály/boty na silniční kolo nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tretry si musíš vyzkoušet ... nekupuj je na netu :thumbsdown_anim:

 

... jinak Specialized dělá do treter speciální vložky, které ti vypodloží chodidlo, a to tak aby se ti při šlapání nepohybovalo koleno do strany a nevrtěl ses v kyčlích ... doporučuji :thumbsup_anim: přestali mě okamžitě bolet záda .... úplně nejlepší je si nechat kompletně nastavit posed, když se mrkneš na www.specialized.cz , tak tam najdeš seznam center, kde měření dělají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Diadory jsem měl a už bych je nechtěl, šijí je moc široké, nebo aspoň ty moje byly, nejlepší zkušenost mezi silničními tretrami mám se Sidi a Shimano.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

 

Vozím na silnici i biku tretry specialized, nemuzu proti nim řict nic špatnýho, muzu jen doporucit.

Jestli chces to nejlepsi, ber Sidi.

V kazdym prípade bych nekupoval bez vyzkouseni.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu sbírám zajímavý retro kousky, teď jsem si uďelal radost ze švýcarska dovezeným hot čili WARPem 210 s vidlí Race Factory(fimoco)Dragster. Na týhle sestavě závodil tým hotčili v sezóně 98, poslední dizajnérskej výtvor Petera Denka než odešel ke skottu. Je na tom hlava a střed Chriss King a kliky Kooka... paráda, snad to do léta zprovozním:) Rád bych někdy sehnal Yetti Lawill 6... :)

Na běžný ježdění mam konondejla raš s leftynou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak trochu sbírám zajímavý retro kousky, teď jsem si uďelal radost ze švýcarska dovezeným hot čili WARPem 210 s vidlí Race Factory(fimoco)Dragster. Na týhle sestavě závodil tým hotčili v sezóně 98, poslední dizajnérskej výtvor Petera Denka než odešel ke skottu. Je na tom hlava a střed Chriss King a kliky Kooka... paráda, snad to do léta zprovozním:) Rád bych někdy sehnal Yetti Lawill 6... :)

Na běžný ježdění mam konondejla raš s leftynou.

na bežný ježdění je canón s leftynou akorát :-)

 

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Diadora není žádná top značka, ale osobně s nimi mám skvělou zkušenost, jsou to strašný držáky (i když to může být individuální).

Kamarád je ohromně spokojený s Northwave, já bych osobně šel asi do Sidi.

Ale jak už zaznělo, nikdy ne bez vyzkoušení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...