vraby Odesláno 22. května 2014 Nahlásit Odesláno 22. května 2014 Takhle by to mohlo skončit. Můj tip v práci by vyšel.Ještě dvě remízi a jedna prohra. Snad to klapne.
Hasňa Odesláno 22. května 2014 Nahlásit Odesláno 22. května 2014 (upraveno) No, fajn. Ted uz to snad ti manasi nepusti. Ale do konce daleko a nase vypinani v polovine zapasu je povestne. Snad jsou schopni makat az do zaverecneho hvizdu. Upraveno 22. května 2014 uživatelem Hasňa
vraby Odesláno 22. května 2014 Nahlásit Odesláno 22. května 2014 To by musel vzít do rukou poslední třetinu Lojza aby to podělali. :-)
tenge Odesláno 22. května 2014 Nahlásit Odesláno 22. května 2014 Hokej dneska paráda..až nezvykle ...taky mohli začátek posunout na později, takhle jsem viděl jen poslední třetinu ..
marosh Odesláno 22. května 2014 Nahlásit Odesláno 22. května 2014 Hokej dneska paráda..až nezvykle ...taky mohli začátek posunout na později, takhle jsem viděl jen poslední třetinu .. Běž na pracák, pak to budeš v klidu stíhat.
Hasňa Odesláno 22. května 2014 Nahlásit Odesláno 22. května 2014 No ty kravo, ti tlaci, jak Stalinus.
libor2002 Odesláno 22. května 2014 Nahlásit Odesláno 22. května 2014 ty kraaaaaasooooo, boli me u srdce
spineshank Odesláno 22. května 2014 Nahlásit Odesláno 22. května 2014 taková drama zase na konec no vypadalo to na klídek na konec a zase toto
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se