Přejít na obsah

ceny obrub v Grand optical


Akam

Doporučené příspěvky

Ahoj všem,

 

chci se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s cenami v Grand optical. 

Dnes se mě to moc zamlouvaly jedny obruby od Tommy Hilfiger za cenu 5.300 Kč.

 

Bohužel nemám napsaný typ, ale to nemění nic na tom, že na netu jsou nejdražší 

obruby od TH za 3 tis... je možné, aby to měly na prodejně tak uměle nahoru.....???

 

díky za jakoukoliv zkušenost

 

62619b2.jpg

 

 

Laďa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem roky kupoval titanové rámečky na vrtaná skla za 6000 - 8000 Kč. Když jsem zjistil jejich velkoobchodní ceny začal jsem nakupovat na netu a teď jsem na cenách kolem 1000 Kč :) . Totéž plastová skla 1,6 - v optice kus za 2600 na netu 800 Kč. No nekup to :) . Stačí jen chvíli "surfovat".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem roky kupoval titanové rámečky na vrtaná skla za 6000 - 8000 Kč. Když jsem zjistil jejich velkoobchodní ceny začal jsem nakupovat na netu a teď jsem na cenách kolem 1000 Kč :) . Totéž plastová skla 1,6 - v optice kus za 2600 na netu 800 Kč. No nekup to :) . Stačí jen chvíli "surfovat".

taky budu rád za ověřený internetový shop.....díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jak to kupujes na netu kdyz te fyzicky nevidí? Klidne SZ

Dík moc

Jednoduché :) . Nakoupím rámečky, skla a donesu si to tady v HK k optikovi zkompletovat. Nakupuji zde - http://www.i-bryle.cz/katalog.php a naprostá spokojenost.

Upraveno uživatelem jirka404
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm tak nevím, těšil jsem se na tvůj post, abych příště ušetřil hafo chechtáků, ale ty ceny obrub i plastových čoček jsou IMHO tak nějak normální...

EDIT neporovnával jsem úplně všechny ceny, jen ty pro moje oči relevantní, tak třeba někdo jiný to vidí jinak

Jednoduché :) . Nakoupím rámečky, skla a donesu si to tady v HK k optikovi zkompletovat. Nakupuji zde - http://www.i-bryle.cz/katalog.php a naprostá spokojenost.

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musíte sledovat akce. Nyní mají třeba OMEGA PLAST 1,5 TVRZENÝ od +6 do -6 dioptrií za necelých 400 Kč. To už je pořádná sleva. Stejné to je s obroučkami.

 

edit - mám poskládané dvoje brýle za cca 2500 Kč, za které bych v klasické kamenné prodejně dal minimálně 10000.

Upraveno uživatelem jirka404
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ondro, dnes je všechno o ceně. Jestliže přijdu do Grand Optical pro obroučky, zkusím je a chci si je koupit, načež mi odpoví, že jedině se skly za dardu, tak se logicky otáčím a jdu jinam. Apropo, řekl bych, že je to vždy o nabídce či poptávce, nikoliv o hyenismu :) . Je to jen o nenažranosti prodejců v kamenných obchodech výše uvedeného typu. Už jsem se setkal s tím, že jsem minulý měsíc kupoval strojek na vlasy od Philips - v Mall.cz byl za 1.999,-Kč a v kamenném obchodě Euronics, kde jsem si ho prohlédnul za 2.499,-Kč, když jsem řekl prodejci, že ta cena je poněkud vyšší než právě na netu, tak odvětil, že s tím něco udělá. Srazil to nakonec bez diskuze na 2.099,-Kč a vzal jsem to u něj. Tenhle se snažil a ocenil jsem to, ale brát obruby a s povinností k tomu koupit skla za nesmysl, tak se na ně vykašlu a jdu jinam, za lepší nabídkou. Logicky. Takže jakýpak hyenismus?  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sjednavat proc ne, to ja delam porad a u vseho. Lina huba hole nestesti :). Ale jsem natolik soudny, ze do ceny zapocitavam i sluzbu, kterou mi prodejana nabizi. A drzet na prodejne 30 obroucek, abych si vybral jedny neni zcela nejlevnejsi. System prodeje GO neznam,. protoze zatim jsem vzdy nechal na miste delat i skla. V globalu si ale myslim, ze lide to nedelaji jako ty. Proste vyzkousi a bezi na net a vedi predem, ze to takto udelaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I takoví jsou, ale je to pořád otázka nabídky a toho kam je ochoten prodejce jít. Apropos já si myslím, že to co se tu řeší stran Grand Optical je fakt nesoudnost. Jestliže se tu bavíme o rozdílech obchod: 5-7.000,-Kč a internet kolem 1.000,-Kč+, tak je něco špatně :D .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Optika patří k oborům s nejvyššími maržemi. Schválně jsem si nechal udělat návrh na brýle na dovolené v Kambodži. Brýle, za které jsem u nás dal 10 (z toho jen necelé 2 tisíce za obroučky, nic značkového), by tam vyšly na necelé 2 tisíce. Až tam pojedu příště, nechám si je tam udělat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale to jsi mne nepochopil. Ja nemam nic proti nakupovani na internetu. Ja nemam rad, kdyz klide chodi do prodejen pouze s umyslem si vec vyzkouset a predem vedi, ze si ji zakoupi jinde na netu, v eshopu bez starosti, kde hromadu vecia ni nemaji skladem.
 

EDIT: Marze jsou marze, ty zna kazdy. Ja terba znam i ceny najmu, zarizeni, personalu...

Upraveno uživatelem ondrej80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No popravde pride mi hyenismus ist do predajne najst co mi sadne a potom utekat na net to najst lacnejsie. Vysledkom bude, ze za chvilu bud prestanu dodavat na eshopy alebo zaniknu obchody :(. To je jeden z dovodov, preco to tu tak vyzera.

 

Já nevim, ako to vyzerá u vás, ale u nás trh normálně funguje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevím ja v GO kupoval Oakleye.. + skla + 40 procent sleva (sem ukecal) a když jsem to porovnal s netem atd tak jsem skoro nic neprodělal. Navíc prodavačka se věnovala asi skoro hodinu než jsem našel co padnou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já kupoval v Eifellu obruby Prada a dělali mi (zasláním do CH) rychlo-zabarvovací (2 dioptrie) skla (které byly v akci "druhé zdarma") a celkem to bylo za 14k. Přijde mi to, že všechny tyhle český dioptrický řetězce jsou loupežníci. Ale zkusit to musim a změřit se tam také nechám. Jinak ale klasika jako vše ostatní - 3x dražší, než v USA...

Největší legrace byla, že to zabarvování nefunguje za sklem v autě, takže to celý bylo zbytečně... příště si tam dám plasty za třetinu a nazdar. Nebo dát do klasických slunečních dioptrie...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...