Přejít na obsah

Co je kde na prodej a za kolik


Doporučené příspěvky

před 58 minutami, papun napsal:

Vím, že to je šedivka, ta cena je dost dobrá ale. Jsou nějaké zkušenosti s tím obchodem. Tady jsem našel jen dost staré info.

https://www.zaminutu.cz/p/casio-ga-b2100-1aer/?gclid=CjwKCAjwzo2mBhAUEiwAf7wjkj_y5UCam3djrV1W4ihwS2ysLWUl7LELBB_zRmauEvx4UYNSaKY5WRoCMp4QAvD_BwE

Objednával jsem tam asi před půl rokem Casio Duro s pepsi lunetou a vše naprosto v pohodě. Rychlé doručení, bezproblémová komunikace, prostě běžný moderní eshop. 👍

Upraveno uživatelem petr4612
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, petr4612 napsal:

Objednával jsem tam asi před půl rokem Casio Duro s pepsi lunetou a vše naprosto v pohodě. Rychlé doručení, bezproblémová komunikace, prostě běžný moderní eshop. 👍

Ještě mě tak napadlo. Kdyby ty hodinky byly fejk, tak zrovna u tohoto modelu by to asi lehce odhalilo to bluetooth ne? Bo fejk by asi těžko nějaké měl ne? Nerad kupuju u sedaku, ale tady je ten rozdíl ceny docela významný...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, papun napsal:

Ještě mě tak napadlo. Kdyby ty hodinky byly fejk, tak zrovna u tohoto modelu by to asi lehce odhalilo to bluetooth ne? Bo fejk by asi těžko nějaké měl ne? Nerad kupuju u sedaku, ale tady je ten rozdíl ceny docela významný...

No řekl bych, že fejk bude mít problém s originální aplikaci, ale popravdě mě ani nějak nenapadlo, že by šlo o padělek. Myslím, že v této cenové relaci to jsou zbytečné obavy. Pokud se ti nebudou zdát, tak je přeci můžeš ve 14ti denní lhůtě vrátit...😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 52 minutami, MirBen napsal:

Roupama už zase nevím co, tak slídím po netu. To co hledám pro sebe jsem nenašel, ale našel jsem mj. tohle: https://www.chrono24.cz/certina/certina-ds-ph200m--id22490486.htm 

Kulervoucí dealbraker to asi není, ale nějaká kačka dolů oproti koupi v ČR může potěšit.

Prepac ze sa pytam ale co je na tom inzerate zaujimave? Su to super hodinky, ale maju ich vsade a bezne sa daju v akcii zohnat pod 600€, dik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Plattfuss napsal:

Prepac ze sa pytam ale co je na tom inzerate zaujimave? Su to super hodinky, ale maju ich vsade a bezne sa daju v akcii zohnat pod 600€, dik ;)

Jen sa pýtej. Všude je mají? To asi jo. Běžně v akci za 600 ojro? Nevím jestli bezne v akci, ale proc ne. Na první dobrou vidím, ze standardně kolem 800. 

Jo a není zač! 😉

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MirBen napsal:

Jen sa pýtej. Všude je mají? To asi jo. Běžně v akci za 600 ojro? Nevím jestli bezne v akci, ale proc ne. Na první dobrou vidím, ze standardně kolem 800. 

Jo a není zač! 😉

 

dnesny screenshot z notoricky znameho Olferta:

Screenshot_20230731-171903656.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MirBen napsal:

Jen sa pýtej. Všude je mají? To asi jo. Běžně v akci za 600 ojro? Nevím jestli bezne v akci, ale proc ne. Na první dobrou vidím, ze standardně kolem 800. 

Jo a není zač! 😉

 

Inak su to podla mna dost nedocenene hodinky za super cenu, kupoval som ich hned ako vysli cca 2018 a doteraz ma neomrzeli, ak sa ti pacia, nenechaj sa odradit mnou ani inymi mudrosralkami a kup ich ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, MirBen napsal:

Jen sa pýtej. Všude je mají? To asi jo. Běžně v akci za 600 ojro? Nevím jestli bezne v akci, ale proc ne. Na první dobrou vidím, ze standardně kolem 800. 

Jo a není zač! 😉

 

TVL, slovní obrat: "Jen sa pýtej" je v jakém jazyce?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na e-shopu SUUNTO mají SUMMER ADVENTURE OFFERS.

 Up to 40% off a selection of watches using the following code:

-40% off Suunto 9 Peak Pro Titanium, Suunto 9 Peak Titanium and Suunto 9 Peak with code ADVENTURE40

-30% off Suunto 9 Peak Baro Titanium, Suunto 9 Baro and Suunto 9 Peak Pro with code ADVENTURE30

-25% off Suunto 5 Peak with code ADVENTURE25

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

SWC Bunker pro ty, co se jim nechce platit clo a DPH, i s titanovým tahem. Tak dobrý hodinky, že hned po prodeji, jsem si je musel koupit znovu 😁 Cena/Výkon bezkonkurenční.

https://www.seriouswatches.com/collections/new/products/swiss-watch-company-swc-bunker-black-bracelet-pre-owned

Pro ty co zkusí cenový návrh:

https://www.chrono24.cz/all/reminek-swiss-watch-company-swc-bunker-black--bracelet-pre-owned--id30097300.htm#gref

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...