Přejít na obsah

Omega Seamaster 600 Professional PloProf


Doporučené příspěvky

Panečku, to je příběh - a skvěle napsaný! Hltal jsem slovo za slovem. A bavil se u řádků, kde jsi popisoval, co s nimi dělal a že je nosí cifrem dolů. Protože přesně tak nosil hodinky můj 83letý děda, od kterého jsem podobně náhodou přišel k totálně obouchaným Speedmasterům :-) Tvůj příběh má ale větší grády!!!

Chlapi tohle mi nedělejte...Já dostal od dědy akorát opelichaný tenisák...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cau Jirko, tak nakonec je z toho pekny roman:) Pekne jsi to popsal a ac historka mnohym zprvu znela nepravdepodobne, tak zazraky se proste deji, myslim ze je to jedne z nejzajimavejsich nalezu co tu pamatuju. Jak je napsano vyse, nejzajimavejsi je ten pribeh, ale ten je nedilnou soucasti tech hodinek. Skoda ze uz jsou po repasi a ze pri tom neodecetli seriove cislo, mel bys i datum narozeni. Takhle musis vydrzet do dalsiho servisu:) Preju at slouzi, navykovost u nim potvrzuju, mam je mesic u Majzliku a uz me desne chybi. Poslu ti ty fotky krabky a tahu. P.

 

P.S. neni ten nahrobni umelec nahodou Karel Plicka?  :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl jsem zvědavý, jak ten příběh dopadne, když jsem tu někde před časem zachytil začátek příběhu a tvé úvahy o koupi tohoto krásného kousku a jsem rád, že vše dobře dopadlo :clap: .  Jen doufám, že je po těch čtyřiceti letech vysvobodíš z šuplíkového žaláře a budeš je s radostí nosit, místo toho, aby se ti jen válely v trezoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přeji Vám hezký, podzimní den, děkuji všem za komentáře i anonymní shlédnutí mého vlákna a doplňuji pár fotografií po přezutí na tah, který jsem získal díky místnímu členovi. Hodinky se tím myslím o dost posunuly, přece jen ten subtilní kožený řemínek moc s tím monstrózním pouzdrem nekorespondoval...

 

post-14724-0-37515200-1379926814.jpg

 

post-14724-0-35334500-1379926895.jpg

 

post-14724-0-35606500-1379926919.jpg

 

post-14724-0-64705700-1379927061.jpg

 

post-14724-0-98593700-1379927077.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tomhle tahu jsou vazne nejlepsi a nemit dva, tak ti ho urcite neprodam:) Sam budu tento stridat s Isofrane  a ZULU. Jinak to JIrka nenapsal, ale sam ho pekne vybrousil, tak, aby ladil ke zrenovovanemu pouzdru, jinak se jedna o original tah 1162/162 z rokou 1972.

Upraveno uživatelem Seamaster
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti nezávidím. Já teď dostal po strejdovi nejdoucí ruské Komety, teď může tvá bledá závist propuknout teprve naplno! :smoke:

Já zapoměl, po druhém dědovi mi zbyl elektrický holící strojek Braun ze 70.let z prasklou planžetou. To je asi jako nejdoucí komety...

 

A k tomu tahu. Je sice originál a vintage, ale mě osobně se k hodinkám nelíbí. Myslím, že Isofrane jim bude slušet víc.

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je samo o osobni preferenci, s Isofrane souhlasim, ale treba ja vubec nemusim mesh a nekdo si je na nicem jinem neumi predstavit. Jinak dik diram durch se tah meni celkem rychle, takze se to da menit dle nalady.

Jo. Jo, zrovná já chtěl nejdřív jenom mesh, ale jen jsem nasadil tenhle "řetěz", tak mi to rychle přešlo, podle mě nejlepší kombinace, protože chodím i v obleku a ten Isofrane, i když se mi moc líbí, je už moc Diver.

 

P.s.:jedna inverzní fotka jen tak pro náladu...

 

post-14724-0-35131400-1379950953.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...