Přejít na obsah

MeisterSinger CZ Edition


Doporučené příspěvky

Když chcete 43mm, tak proč tam nenarvat etu s věncem dnů na okraji 2834 - 2 ?? Písmo bude větší, že je přečte i Cyril a zvětšený průměr znamená víc místa pro 24 hodin !!!! Nebylo by to tak hezký a čistý - eta 2834-2 nemá průběžný nepřerušovaný datumový věnec, ale zas ta čitelnost, ten průměr :D

 

43mm v tomto rozvrstvení s věncem malého průměru  ve středu by myslím nebylo proporční, proto to udělali 40mm. Já bych to tak určitě nechal. proporce jsou na hodinkách mám za to dlouhodobě nejdůležitější atribut  - neokoukají se.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Nebojím se velikosti, nosím i pilotky 47 mm, tyhle mi ale přijdou univerzálnější a lepší v té velikosti, v jaké jsou. Asi MS ví, proč to tak je, na velikosti záleží a neznamená, že čím větší, tím lepší.

 

Vidis, a pro me bylo 42mm i jednim z duvodu proc jsem chtel vymenit svoje JLC compressory za neco do 40mm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, 40 mm je pro mě nezajímavé, já nemám rád pidihodinky a pod 42 mm nejdu u žádných hodinek a už v žádném případě u jednoruček (a nejde o zbytnělé ego), takže děkuji, nemám zájem.

 

1 - Tittus

  2 - IzTaPa

  3 - elninoelnino

  4

  5

  6

  7 - Ondrej71

  8 - Cyril

  9 - Nero

10

11 - cigi

12

13 - Bert

14 - bacil.357

15 - gas

Upraveno uživatelem pavča
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejsem žena ... jsem muž ... 43 mm

pravda, 99% produkce PP je pro baby ;)

 

40 mm je u MS pro holky. Ty ma moje zena. 40mm u submarineru je v pohode. Ale tady je to alespon pro me spatne. To pouzdro je fakt jiny. Takze ze me pouze 43mm.

za me pouze 40mm, jinak si holt budu muset pockat az se zde bude delat limitka pro zensky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já do většího pouzdra, než 40mm nejdu.

 

Větší klasická pouzdra už jsou celkově nehezká, mají moc dlouhé a humpolácké nožky, řemen moc daleko od pouzdra, vypadají jako levná předělávka z kapesních. U tohoto modelu by navíc hrůzostrašně vynikl pračkový efekt. Navíc takové pouzdro už není pro každýho ( ten trapas, když nožky přesahují zápěstí :D :D) je pro tlusťochy, a za toho se ještě pořád nepovažuju.  :cheers:  to radši za ženskou !!!

edit: Navíc pánové, po zblízka očumování jejich stránek mi doteklo, proč jsou tak drahý - to pangea pouzdro 40mm je nějaký subtilnější, elegantnější , každopádně má probranější nožky.

 

 

takže bohužel, Kubsone, tenhle zádrhel jsem vůbec nečekal, moje účast je podmíněná 40mm

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V tvým věku jsem přečetl 24 hodinovky na 300 metrů :D :D :D nečti tolik, kazí to zrak !!!! A ještě jednou - bylo by na nich 96 čárek kolem dokola, na těchto 12hodinovkách je 144 čárek - co je čitelnější ??? A jak chceš pak luštit ty dny v týdnu, to aby byl každý jinou barvou !! - ne nedarmo si chtějí udělat chronomag strap s duhou !!

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...