Přejít na obsah

MeisterSinger CZ Edition


Doporučené příspěvky

Kuba měl pravdu, že pořadníky jsou zlo ... začíná mela  :taz:  ... ustoupit nemohu ... napadlo mně maximálně losování ... 

ještě jeden nápad ... jsou to jednoručky ... vem si desítku ( 10 -1 = 9:rolleyes: ... a navíc budeš vedle mně jako Cyril  ;) 

Jsi zlá a nepřející :lol2:

Budiž tedy 3. Z tvého úhlu pohledu jakože 3x3 je 9.

A teď mě napadá, proč by tam nemohly být i jiná čísla? Pak bych bral třeba 99.

 

edit: aha, tak 3 už taky není. No tak snad příště.

Upraveno uživatelem MaxT
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 219
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

24 cifr se nedá v týhle velikosti skoro odečíst. A jelikož si tyhle hodinky budeme kupovat my, spíše postarší a opotřebovaní slepejši, musím za sebe trvat pouze 12 hod. Jinak nic nepřečtu. Kdo chce 24 cifr, ať si pár dní počká na Airman limitku.... :lol2: . 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť by tam bylo méně indexů, než nyní, a to přesně o třetinu, konkrétně 96 oproti nynějším 144, jen by se měřilo po čtvrthodnách, jak píšu, což bohatě stačí, asi by sis měl fakt protřít voči i na čtení. :D A mimochodem, nejsi na tom tak zle, když přečteš ta malá pímenka dne v týdnu, určitě zvládneš i indexy :D  24 hodinové glycine airman nejsou dobrá alternativa - mají totiž minutovku a u 24 hodin se jaksi nekryjí minutové indexy  s lichými hodinami, což mi rozčiluje. Taky už to zmiňuju.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

24 cifr se nedá v týhle velikosti skoro odečíst. A jelikož si tyhle hodinky budeme kupovat my, spíše postarší a opotřebovaní slepejši, musím za sebe trvat pouze 12 hod. Jinak nic nepřečtu. Kdo chce 24 cifr, ať si pár dní počká na Airman limitku.... :lol2: . 

Moje řeč :-))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vždyť by tam bylo méně indexů, než nyní, a to přesně o třetinu, konkrétně 96 oproti nynějším 144, jen by se měřilo po čtvrthodnách, jak píšu, což bohatě stačí, asi by sis měl fakt protřít voči i na čtení. :D A mimochodem, nejsi na tom tak zle, když přečteš ta malá pímenka dne v týdnu, určitě zvládneš i indexy :D  24 hodinové glycine airman nejsou dobrá alternativa - mají totiž minutovku a u 24 hodin se jaksi nekryjí minutové indexy  s lichými hodinami, což mi rozčiluje. Taky už to zmiňuju.

Mýlíš se....Nepřečtu žádný den v týdnu a proto jsem rád,, že bude sobota nebo neděle barveně odlišena. Jinak bych neviděl nic. :death:  A 24 už mám, tak nevyskakuj a jestli trváš na 24, tak si ten cifr přemaluj. Doufám, že jsi v menšině a přehlasujeme tě.  :lol2: . 24 nechci. to se když tak škrtám ze seznamu .... :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ne :D :D :D , alspoň ne sám  - vy ale  naděláte kvůli jednomu neškodnýmu kdoví jestli reálnýmu nápadu . :cheers: doufám, že takhle řvát nebudete pro každou malinkou parádu. 

 

Měním tedy pod nátlakem koncepci - co takhle ty jejich osvědčené šestihodinovky ?? I když já tvrdím - ideální jsou osmihodinovky - osm hodin spíš, osm pracuješ osm se vzděláváš ....... už čitelný ?

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, taky by mi 43 vubec nevadilo..40 je pro me hodne na hrane

Velikost by měla být 43 mm, menší budou nepřehledné pro rozumný odečet (odhad) času a navíc tyto hodinky musí být na ruce impozantní !!!

Upraveno uživatelem Ondrej71
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo, kacířská myšlenka :punk: ,  by se limitka Pangaea promenila na limitku Perigraph, problem s velikosti by nebyl a cena by se nezvysila.. :angel:

Nechal bych velikost na Mistruzpěváčkovi, dává to do 40mm a ví proč. Nové pouzdro bychom museli minimálně zaplatit, už takto je 2000 éček za etu 2836-2 peklo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo, kacířská myšlenka :punk: ,  by se limitka Pangaea promenila na limitku Perigraph, problem s velikosti by nebyl a cena by se nezvysila.. :angel:

 

No a ty české dny, které udělají tu naši limitku, ty budou kde?  :eek:

 

Mně teda ty tři milimetry za to nestojí. Sorry, ale jsem pro zachování původní myšlenky.  B) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pro oblekovky je 40mm max, vetsi pouze pro zbytnela ega ;) vic jak 40mm neberu, sorry...

 

Vůbec žádné zbytnění ega, ale holá zkušenost, já jsem jednoručky Meistersinger 43 mm už měl, takže vím, o čem píši, je to spíše rozumná volba. Nevím, proč se někdo větší velikosti bojí, jsme přece chlapi a nemáme ručičky jako hůlčičky, né?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...