Přejít na obsah

Sphinxx


Doporučené příspěvky

Přestože má David skvělých hodnocení nepočítaně a přesto, že náš obchod nakonec nedopadl, rád bych se i já přidal k ostatním. S Davidem jsme si mockrát psali a tentokrat jsme se konečně potkali a mohli chvíli popovídat. David je bezva chlap, vše probíhalo na přátelské úrovni a na rovinu, což velmi oceňuji. Dokonce mi nabídl i pomoc se shaněním hodinek, co bych si přál. Tedy i když jsme se nakonec nedomluvili, byla to příjemná zkušenost, Davida řadím mezi pravé chronogentlemany a věřím, ze jsme se neviděli naposledy. Díky Davide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 311
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Obchodovat s Davidem nebo ho požádat o radu musím jen doporučit. Na nic si nehraje a nic neskrývá. Pokud bych si měl vybrat člověka který by za mě dělal obchody tak jedině jeho jako ambasadora. Má dobré oko a znalosti. 

Je to navíc vždy super setkání a pokec i mimo obchod. Myslím že hlavně on mě přivedl na ponoření se do fóra kde je tolik gentlemanu i když se to v běžném životě dá být nemožné.....

 

Doporučuji !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vstřícnost, ochota, trpělivost, přehled,... super pokec (nejen o hodinkách), možná bychom seděli ještě "do ted'". Opravdu příjemně strávený čas a doufám, že ne poslední a marně opravdu vzpomínám, kdy naposledy jsem se mohl o někom takto vyjádřit, no doba je hold taková a člověk si musí naučit vážit takových to lidí jako je David.

Jinak vše proběhlo jak bylo domluveno a záleželo pouze jen na mém rozhodnutí a i když jsem tady nováček, tak opravdu mohu Davida jen a jen doporučit!!!

Děkuji za vše od prvního našeho kontaktu

Upraveno uživatelem Starous
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím se přidat s excelentním hodnocením člena fóra - Davida (Sphinxxe). Před nějakou dobou jsem měl tu čest poznat ho osobně a musím říct, že to je neuvěřitelně přátelský, laskavý a férový kluk, který si navíc na nic nehraje, řekne narovinu vše, jak si myslí, má obrovský přehled nejen o hodinkách a "obchodně" je velice schopný! David mi pomohl k mým vysněným hodinkám Oris Aquis Date 43,5 mm, které mám díky němu za superprice a se sváteční atmosférou celého nákupu! Vše co mi slíbil, splnil na 100%, naše setkání i komunikace neměla z jeho strany jedinou chybu! Rád jsem poznal takového člověka a teď nemyslím jen kvůli nákupu hodinek. Kéž by takových lidí bylo na světě více.

 

Davide, ještě jednou za všechno moc děkuji, a jak si říkal, jsme v kontaktu...Omega nebo jiné. Až budeš někdy na Šumavě, ozvi se, máš u mě pozvání na výborný steak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, děkuji všem za pěkná hodocení. Jsem rád, že jste spokojeni a velmi si vážím takových hodnocení. Člověk se nikdy nezavděčí všem, ale hodinky mě baví a když můžu, rád pomůžu - je to maličkost. A myslím, že tohle by měl být absolutní standard nejen tady na Chronomagu, přičemž já tady tak 80% místního ozasenstva i vnímám, proto je potřeba držet laťku vysoko. Hodinkám zdar a ještě jednou díky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Přidávám se k dalším megaspokojeným kupujícím.

Nejen je David v mých očích chrono odborník s fantastickým přehledem - ohledně obchodu komunikuje rychle a na čem se s ním člověk dohodne, to platí. Milá výjimka v dnešní době.

No a jako bonus se s ním perfektně povídá :-)

O.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 4 týdnech...

Tak mám za sebou další spolupráci s Davidem a musím říct, že to je úžasný člověk! Po lidské stránce jej obdivuji, protože on je v dnešní době trošku rarita - co řekne, to dodrží a pro člověka udělá maximum. Důvěra a diskrétnost samozřejmá. Jsem rád, že jsem ho poznal. Davide, ještě jednou moc děkuju!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po 3 týdnech...

S Davidem probíhá vše na rovinu a to se mi líbí. Navíc je puntíčkář (v tom dobrém slova smyslu). No zkrátka bych ho chtěl taky veřejně pochválit.

Navíc, byl to s ním super pokec. Bohužel jsem potom na chvíli ulehnul, tak píšu hodnocení až teď. Díky Davide.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Tak uběhlo pár měsíců od posledního hodnocení a tentokrát obchod proběhl, věřím, že k oboustranné spokojenosti. David vždy přinese hodinky krásně vyčištěné a navoněné, přesně popíše stav, a to i ty věci, které nejsou na první pohled vidět. Tedy jednání je naprosto korektní a nemusíte se bát, ze pak doma najdete nějaké nečekané překvapení. Posezení a fajn pokec už je pak jen bonus za to, že se potkáváte s fajn a inteligentním chlapem. Více takových Sphinxxů ;) Díky a doporučuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...