Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Tak. UB dorazili. V podstate som nadseny. Material prijemne surovy, nieco mi pripomina ale neviem si spomenut co. Nejaky obal z niecoho alebo stan alebo vypln z rozkladacej rybarskej stolicky. Fakt si neviem spomenut. Velkost je skor komfortna, rezerva na shrinkage kazdopadne nenulova. Mal som ich asi 4 hodiny a parada. Radost mi kazia iba dve veci. Vlastne 3.

 

1. Su mi dlzkou akurat. Ak by som si ich chcel machersky zahnut, musel by som mat obute aspon dake chukka boots, inak trcia hole kotniky

 

2. Zvolil som nespravny strih. Od kolien dole uplne super. Ale stehna maju miesta az moc, vrchna cast mi hranici s pupkom, a v oblasti panvy tiez moc generous. Ale sirka pasu ok. Proste taky fotyke strih.

 

3. Prava nohavica od kolena dole ma dost krivy sev. Ked ju zahnem, tak ten vnutorny ozdobny ony cosomzabudoljaksavola je moc otoceny dopredu. Na lavej nohavici je pekne na boku.

 

Cize prevlada spokojnost. Vdaka strihu su maximalne pohodlne s dostatkom miesta. Uvidime na konci jesene ked ich operem. Mam v plane ich nosit kazdy den (rano ked sa idem prejst so psom) a urcite semtam aj cely den samozrejme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže nosím ich každý deň a celý deň. Strih možno neni sexy ale je fakt komfortný :). Už to vôbec není také pichlavo - plechové ako prvý deň , príjemná látka, modré ruky som mal len prvý deň.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj,

prosim o radu zkusene.

Chci si koupit jeans, takove, aby mi nejaky cas vydrzely, dobre se nosily a nebyly hnedka vysoupany.

Padly mi do oka Levis 501.

Vase zkusenosti, spokojenost?

Nevyzaduju raw style, aby byly za cas ,,road worn" a podobne. Proste dobry jeansy s relativnim pohodlim. Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

prosim o radu zkusene.

Chci si koupit jeans, takove, aby mi nejaky cas vydrzely, dobre se nosily a nebyly hnedka vysoupany.

Padly mi do oka Levis 501.

Vase zkusenosti, spokojenost?

Nevyzaduju raw style, aby byly za cas ,,road worn" a podobne. Proste dobry jeansy s relativnim pohodlim. Diky za rady

Otazka c.1 - jaky mas budget? Levis 501 je ikona, ale jako takova je predrazena vzhledem k pouzitym materialum a konstrukci (Made in Turkey?). Jestli jsi ochotny dat za dziny 150 euro, podival bych se jinde, treba na ebay, kde koupis za podobne ceny nove 3sixteen nebo rogue territory, dziny z japonskeho denimu, usite v rucne kalifornii na starych union special masinach. Pripadne se zkus podivat na edwin, coz je japonsky brand, nebo treba carhartt. Ty vydrzi hodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak pise organic, carhartt nebo edwin, mam dvoje edwiny a dobry, indigofera to neni, ale jsou OK, a v podstate zbytek hadru co nosim je carhartt nebo dickies a parada. neni to co driv, ale porad to jde.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky chlapi za tipy. 501 jsem viděl někde okolo 3k, to bych za ně byl ochotný dát.

Jsem zpátečník, ale oblečení z netu nekupuju, potřebuju si být jistej, jak se v tom cítím.

Oproti vám, milovníkům raw, se mi víc líbí, když jeans dlouho vydrží modrý a jsou co nejmíň vyšisovaný, přijde mi, že to vypadá nejlíp.

 

Dají se carhartt a další doporučené někde vyzkoušet? V Praze tipuju Denim heads, je něco i na Moravě?

 

 

Díky za rady :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

#Lou

Je to sice proti všemu co píšeš, ale zkus se podívat na Iron Heart všechny jeans označené "N" jsou barvené přírodním indigem, to se prý výmývá velmi pozvolně, takže dlouho nemění barvu jsou v 17oz, to je příjemná hrubost látky, nebo dneska vyhodili na krám 21oz neokrajové, ta cena je tam také docela přijatelná. 634 si můžeš vyskoušet  Denim heads, ostatní střihy poměřit, na stránkách mají velmi dobře udělané tabulky s rozměry, zatím co jsem koupil to sedělo.

Jinak též jsem začínal na Levis 501, dnes když porovnám matroš na 501 a na IH, tak Levis úplný hadr.

Přeji dobrou volbu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já nosil velikost 36 a teď je mi 34 volná ... Zůstaly mi troje džíny, co mi jakž takž sedí, zbytek velký :(

Ahoj,

nechceš se něčeho co ti je velký zbavit? Chtěl bych to prubnout, spíš jako pracovky pas cca 100cm. Dík Jero

mail jeronymo.zavináč.seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mel Levis 501 nepocitane, predtim nez jsem si koupil dvoje Nudie, na ktery se tu zborove nadava, ale ty 501 jsou oproti nim naprostej sunt, takze tady tem doporucenim nejak moc nerozumim....

RAW ti vydrzi modry mnohem dyl, nez ty Levis, staci kdyz je vyperes hned po koupi a pak staci parkrat do roka v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to jak s hodinkama a vlastně se vším. Materiály a konstrukce. Existuje široká škála od vietnamských hadrů přes hadry z outletů typu fashion arena až po ručně na stavu utkané a  sešité Momotaro.

Je to jen o tom, kolik do toho člověk chce vrazit. A radši dám cenu dvou tří 501 za jedny japonské, co mi vydrží dýl, a ještě k tomu dobře vypadají.  

 

edit: Ale abych jen nefilozofoval, moje nejoblíbenější gatě: 3sixteen  st-120-xk

post-1532-0-09254200-1525072802_thumb.jpg

Upraveno uživatelem organic
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...