Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Super, to je za dobrý prachy. Ten Patrik Diamant chce za selvedge na míru 8 litru.

 

 

A pro informaci, Alexander je šije sám od začátku do konce , Patrik ani šít neumí a šijí mu to nějaký báby co šiji monterky ... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám dvoje od PD a není to žádná hitparáda,první jsem reklamoval a reklamoval a reklamoval až mi nabídnul a ušil z tenčí látky , ale také to není ono---tak alespoň se ,,rozpadla,, cenovka na polovic ,,

do Štěpánský strčím hlavu a dík za tip

jinak jedu stále Momotaro už6rok a nedám na ně dopustit

takže tak-jen zkušenost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nosim tie unbranded a po poslednom prani (tusim uz tretom) sa zrazili a konecne sa vyformovali podla mojich proporcii. Zaroven ziskali nadhernu sytu tmavomodru farbu. Vypadaju ovela lepsie nez nove. Moc vysuchane ale teda neni su, furt su nadherne nove ale tak inac ako ked boli nove.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlasim ze po dvou letech a trech mesicich jsou Nudie Grim Tim na prdeli deravy(proridla latka) to samy CK dziny kupovany o cca mesic drive.

IMHO celkem standard za tech 80?(ve sleve) beztak uz mam koupeny novy a druhy mam v merku ;)

Ja jsem s nima fakt spokojenej, ale je to proste spotrebka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vsem jsem tu několikrát psal a foto dokládal jaký jsou Nudie kšunty.

Fakt radši demonstrativně polít benzinem a zapálit.

Škoda peněz. ;).

Tak hlasim ze po dvou letech a trech mesicich jsou Nudie Grim Tim na prdeli deravy(proridla latka) to samy CK dziny kupovany o cca mesic drive.

IMHO celkem standard za tech 80?(ve sleve) beztak uz mam koupeny novy a druhy mam v merku ;)

Ja jsem s nima fakt spokojenej, ale je to proste spotrebka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BTW sice je to offtopic, ale nemate nekdo tip na kvalitni tricka, klasicky jednobarevny T-shirt bez napisu a kapes apod. cena do 600,- czk/ks?

BYch se přidal, mě stačí bílý

 

edit: něco sem našel

 

https://www.cistytriko.cz/tricka-kratky-rukav/tricko-russell-z-cesane-bavlny-s-vysokou-gramazi-215-gm/

Upraveno uživatelem Moty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...