Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Ja kdyz koukam na ten kozenej "stitek", tak mi hrozne taha za oci ten tragickej framing kde vrsek se spodkem maji jinou mezeru nez boky... a navic i jedna strana vedle cary a druha po care...za ten nesmyl co si za to japonci reknou by aspon mohlo byt bud rovne nebo bez ramecku at to aspon tak beni videt...
at nejsem uplne OT tak za 2 mesice cca oslavim rok s myma 17oz JP SOSO... stale jeste nepoznali vodu a jeste chvilu asi vydrzi :)

Odesláno z mého SM-A405FN pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi už to mají všichni pořešené, ale moje info k těm velikostech a praní.
Bavíme se o UB 14,5 oz. Po měsíci nošení se roztáhly minimálně o půl velikosti (1 inch). Vypráním se nijak nesrazily, a to jsem nohavice máčel v 60st vodě, páč jsem chtěl, aby se srazily. Barva lehce zjasněla, jinak žádná změna. Ani po 3 měsících každodenního nošení nejeví známky jakéhokoliv ošoupání. Pořád nevím, jak se zachovají ty s elastanem, asi se tedy neroztahnou a ani pranim nesrazi? To by bylo fajn, kupoval bych přesně míry jako potřebuji. Takhle mám teď docela plaňďáky


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prisli mi UB601.
Zatial som ich skoro nemal poriadne vonku,  stale robim z domu.
Ale jak v tom mozete normalne chodit? Ved je to tvrde jak doska. A to je "len" 14.5oz. Dufam, ze to casom zmekne...

Je to po 3 měsících a jednom vyprani furt stejné, viz výše. Osobně po zkušenosti bych je hned namočil jak radil Vlčisko.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takze namocit vravis? Sa bojim, ze sa scvrknu a to uz ich naozaj nezapnem

Mám je po vyprání stejně vytáhané jako před praním. Dělal jsem to včera večer, ráno do nich vlezl. Akorát se délka nohavice zkrátila řekl bych o centimetr. V pase nic. Jak se to vytahlo, tak to je i po vyprání


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz je to vo vode...
Vdaka za radu.
Inac tie 601 sedia fajne, len na moj pupok by asi 35ka bola lepsia. 34 je trocha na tesno, snad to trochu popusti alebo schudnem... haha

Po měsíci nošení budou 35. Můžeš to tady zveřejnit jestli jsem se spletl


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak IH dorazily. Barva je tak modrá až černá, tvrdost velká, tak tak je zapnu a střih je natěsno. Nicméně věřím, že povolí. Zatím jsem je zkušebně nosil asi půl hoďky po baráku a dá se to.

Délka je 36, tak je budu nosit zahnuté a jak mě to přestane bavit, tak nechám zkrátit :D

 První dojem je, že jsou to hodně kvalitně udělané kalhoty a denim je i přes svoji tvrdost příjemný, barva úplně jiná než jsem kdy viděl.... No uvidíme jak to bude dál.. :thumbsup_anim:

Jedno foto pro Zz0iDa

 

 

 

ih.jpg

ih2.jpg

Upraveno uživatelem Diamondking
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...