Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 40 minutami, Diamondking napsal:

Dotaz na Vlciska. Mám Lee neunosně velké, hlavně v pase. Jsou určitě Sanforizované, takže kdybych je hodil do horké vody mohly by se srazit tak o pět - šest centimetrů v pase? Délka by mě tak ani neštvala, běžně nosím 32 a tyhle jsou 34.... Jedná se hlavně o ten pás.. 😁 

Vyskusat mozes, ale pochybujem, mne sa to na jednych nepodarilo. Co by pomoct mohlo je strcit ich do susicky, ale to sa moc neodporuca, ostanu flakate (alebo skor je tam to riziko, najmä ak uz su nosene). Ja ked som jedneho casu dost schudol, dal som si viacere jeany zuzit krajcirovi s velmi dobrym vysledkom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle vlákno je plný fotek. Vcetne zkušeností se Soso. Ale kompletní a detailní katalog jejich materiálu tady fakt nikdo nemá. Nechceš si uz nějaké džíny koupit? Nikdy si nebudeš stopro jistej. 

Upraveno uživatelem Frantik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, raskiscz napsal:

Máte někdo SOSO https://sosoclothing.se/product-category/so-easy/? Chtěl bych se podívat, jak vypadají jednotlivé denimy, z těch foteček to není vůbec poznat a google mi vůbec nepomohl. Díky. Roman

Mám dvoje soso, fotky jsou tady ve vlákně, nemám zkušenost s žádným jiným raw denim, ale tyhle jsou dle mého měřítka hodně dobře udělané, dobré zpracování, hlavně šití je velmi kvalitní, nechal jsem si trojitý šev a vypadá to dobře. Hlavně si je personalizuješ podle sebe, takže dvoje stejné na světě, aby člověk pohledal. 

Rozměry sedí dle jejich tabulky, ještě jsem je nepral, ale v pase mám rezervu. 

Tvůj problém je, že už nevěříš nákupu přes web, kdy ses spálil s Lee, takže tvoje vysvobození bude návštěva denimheads Praha nebo podobného krámu (což nevím jestli vůbec v ČR/SR je) a vyzkoušet, co ti sedne. Ale já na soso změřil své padnoucí Levis, podle toho to objednal a přišlo to v přesných rozměrech, co jsem objednal. Navíc u nich jde s rozměry ještě "čarovat", takže si je "ušiješ" prakticky podle sebe. 

post-23865-0-47787100-1564831200.jpeg

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, moco napsal:

Mám dvoje soso, fotky jsou tady ve vlákně, nemám zkušenost s žádným jiným raw denim, ale tyhle jsou dle mého měřítka hodně dobře udělané, dobré zpracování, hlavně šití je velmi kvalitní, nechal jsem si trojitý šev a vypadá to dobře. Hlavně si je personalizuješ podle sebe, takže dvoje stejné na světě, aby člověk pohledal. 

....

 

To byl Diamondking :-D Co to je za denim? Vypadá takový šedý, to se mi líbí

Upraveno uživatelem raskiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vyhledat příspěvek s klíčovým slovem, SOSO obsahující fotku, to prostě nejde, hledání tady ve vláknech je na houno. A proklikávat 61 stránek se mi nechce, navíc u chlubících fotek není popsaný denim :-D A o ten mi jde

 

Upraveno uživatelem raskiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já zadal soso a hledat v tomto tématu a vyběhly mi všechny příspěvky. A co vím, tak na IG je u každé fotky popis z jaké je to látky, gramáž, barva a možná i šití. 

Je to Heavyweight - Japanese Classic Midnight Indigo Redline 17 oz  a fotka klame, není šedý, ale hodně tmavě modrý :) Na SOSO mají mnoho vzorů a gramáží, takže si proklikej, co se ti líbí, u každé látky máš dokonce napsáno jaký mají potenciál "vyšisování", natažení a hlavně jestli je to Japan nebo China denim (na to si dej pozor). 

Nedělal bych z toho raketovou vědu, jsou to kalhoty, vyber co se ti líbí a věř, že na živo je to mnohem lepší než na webu. 

Upraveno uživatelem moco
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...