Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Pánové OT.

Páč ste mi tady dobře poradili a je to tady samej parádník, tak třeba by mi někdo poradil i s timhle. Přišla mi z UK košile s krátkými rukávy a potřeboval bych ty rukávy trochu rozšířit aby mi byly přes bicák trochu volnější, tak jestli nemáte v Praze nějakýho šikovnýho krejčího.  Zkusil jsem to nahodit v odpovídajícím vlákně o košilích a nikdo nic, tak třeba tady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau, jak je to s roztažností Beckmanů? Bral jsi "obvyklou" velikost nebo o číslo menší? Co doporučuješ? Co kůže, drží?

Mám je 4-5 let, roztahovani šlo pomalu a na začátku to byly třeba i jen 2 hodiny denně, teď to jsou ale úžasné pohodlný boty v klidu na celej den.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec jsem šel do Lee 101 Rider Slim Dry. Nato abych přes net objednával Iron Heart, tak na to fakt nemám odvahu. Možná někdy příště. Džíny jsou hezky ušité, barva taky fajn. Za ty peníze to vypadá dobře. 13,75 oz je tak akorát i když se mi zdají hodně tvrdé... 

20200514_173240.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja manualne pracujem v 25 uncovych IH a seru ma po vacsinu dna. Ak sa mam po nieco zohnut a nieje to moc drahe, tak radsej necham lezat na zemi :-D Akonahle sa spotim, tak do auta musim nastupovat a rozbehom. Ale co nespravite pre nieco, co milujete. Snad mi to koule nepripomenu, ked budem starsi.

inak dnes dorazila IH flanelka z novej kolekcie, je paradna

0ED44A21-55EC-4F36-A712-D85FAD301D54.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vtipné. Ale řeknu ti, flanelka za 350 USD je fakt masakr (ale to jsem nedávno říkal i o botech za 300 USD) :-D To je jako ručně tkané?? :-D Já jsem objednal Outerknown, kyž byla velká sleva. Také to parametry indiánské deky :-D

Upraveno uživatelem raskiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...