Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

před 10 minutami, raskiscz napsal:

Vtipné. Ale řeknu ti, flanelka za 350 USD je fakt masakr (ale to jsem nedávno říkal i o botech za 300 USD) :-D To je jako ručně tkané?? :-D Já jsem objednal Outerknown, kyž byla velká sleva. Také to parametry indiánské deky :-D

No masakr to je no. Mam este jednu od nich 12 uncovu a strasne dobre sedi a dobre sa nosi, na jar a na jesen kludne miesto vetrovky. A chcel som nieco lahsie, tato je 9oz a ta farebna kombinacia ma proste dostala, mozog v blackoute a uz som len vytukaval cislo kreditky :guiltysmiley: co je na nej take drahe neviem (pisu ze je z divoko rastucej peruanskej bavlny, ktora nieje umelo reprodukovatelna), ma krasne detaily a istotne znesie strasie vela, tusim je aj tkana este na tych starych tkaxskych stavoch. Ja som osobne presvedceny, ze pri japonskych produktoch vies za co platis. Ze ta cena je odrazom akejsi kvality, zrucnosti, prejavu craftsmanshipu. Nieje to nejaky fashion bullshit, kde platis za znacku a za to, ze nejaky raper to mal na koncerte pocas superbowlu. Ako minule, bol som v herrodse a rifle balmain za 800USD. 10 uncove smejdy, dokonca to nebol ani selvedge, na dotyk handra. A ked som sa opytal predavaca, co je na nich take speci, tak mi povedal, ze ved je to balmain (ci jak sa ten kentus volal)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Diamondking napsal:

Jak říkám, tohle je dost málo, chybí přední sed, stehno, koleno. Já jsem například prošel několik výrobců, než jsem skončil u UB a sedly jak prdel na hrnec. Akorát, že se trochu vytahujou (nebo já ubírám), tak snad se praním srazí na původní velikost

Upraveno uživatelem raskiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 26. 5. 2020 v 17:57, raskiscz napsal:

Jak říkám, tohle je dost málo, chybí přední sed, stehno, koleno. Já jsem například prošel několik výrobců, než jsem skončil u UB a sedly jak prdel na hrnec. Akorát, že se trochu vytahujou (nebo já ubírám), tak snad se praním srazí na původní velikost

Tie UBecka si mal vyprat este pred prvym nosenim. Teraz ich vysuchas, operies a napriklad honeycombs sa ti dvihnu nad kolena a bude to vypadat smiesne. Dokonca aj sanforized denim by sa mal oprat, teda skor namocit na nejakych 40-50 minut pred nosenim. Tie rifle su plne sajrajtu a skrobu este od vyrobcu a taktiez tym namocenim minimalizujes tvorbu diery v rozkroku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, vlcisko napsal:

Tie UBecka si mal vyprat este pred prvym nosenim. Teraz ich vysuchas, operies a napriklad honeycombs sa ti dvihnu nad kolena a bude to vypadat smiesne. Dokonca aj sanforized denim by sa mal oprat, teda skor namocit na nejakych 40-50 minut pred nosenim. Tie rifle su plne sajrajtu a skrobu este od vyrobcu a taktiez tym namocenim minimalizujes tvorbu diery v rozkroku

Dyť se všude píše, půl roku neprat :-D No tak díky, ještě to udělám, zase je nemám moc dlouho :-D

Ještě někdo nějaký názor nebo zkušenost? Aby se zase někdo neozval, že neprat, když je budu mít vyprané :-D

Jo, a co je honeycombs? :-D

Upraveno uživatelem raskiscz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já za dva měsíce oslavím rok bez praní, moje žena slaví každý den, kdy ten denim (málem jsem napsal rifle, omlouvám se) nemám na sobě :-)

Plástve se mi snad po vyprání nezvednou :-)

Nošení raw denim je hezké pro okolí, ale jak říkal vlcisko, když mi něco spadne a není to drahé, nechávám to na zemi :-)))) a to mám jedny 17oz a druhé 18oz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, mvxmilivnx napsal:

Takovej blbej dotaz: mam kalhoty od Unbranded brand neco kolem 13oz a jezdim v nich na motorce. Mam u toho pocit, ze v nejhorsim pripade by mely neco pri vydrzet a pri pripadnem klouzani po vozovce fungovat podobne jako moto rifle. Je to tak nebo se pletu?

Pleteš se :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, moco napsal:

Nošení raw denim je hezké pro okolí, ale jak říkal vlcisko, když mi něco spadne a není to drahé, nechávám to na zemi :-)))) a to mám jedny 17oz a druhé 18oz

Já mám 21oz a ty nosej mě,  knoflíky si zapínám až po nasazení RW, nadváhu nemám, nicméně, když si je zapnu dřív, tak mám pocit, že mě při předklonění přeštípnou vejpůl

jednou sem i poprosil kolegu, aby mi podal tužku, no byl sem za povýšenýho kreténa:D

 

Sice to není denim, ale zase sou made in japan, včera přišly STEVENSON OVERALL DOCKERS INDIGO,  a sou boží

 

 

Stevenson-Overall-Docker-Trousers-Indigo-6.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, raskiscz napsal:

Takže kdo pere před a kdo až po určité době a po jaké?? :-D Já jsem si naivně myslel, že tohle téma je už  definitivně vyřešené :-D

Raw unsaforized by sa mal oprat (resp namocit, bez pripravku na pranie) hned na zaciatku a hlavne predajca by ti mal dat informacie, aku velkost kupit a aka shrinkage (scvrknuti/sprani) mozes ocakavat pri studenej/vlaznej/teplej vode. Cize, zmerias si nohavice, ktore ti sedia najlepsie, dajme tomu pas mas 34 inch, predajca ti odporuci kupit si 35inchove, pretoze pri vlaznom namoceni sa zdrcnu o jeden inch v pase (v dlzke napriklad o 1,5 palca, predny inseam o pol palca, zadny o jeden palce a podobne). Pri tomto unsaforised denime je to podla mna dolezite, pretoze ich za pol roka, rok alebo dva istotne operies a istotne sa ti zdrcnu. Taktiez ak ich namocis na zaciatku vo vlaznej vode, v buducnosti ich per pri rovnakej teolote, alebo nizsej. Pri vyssej sa ti opat zdrcnu. 
Pri sanforised ti to nehrozi (ak ich nedas do horucej/vrelej vody), ale ja namacam aj tieto. Ked si pozries videa, po pol hodke hodinke je ta voda zlta, to su tie rozne sajrajty ako skrob a ktovie co este. Nieje to nic, co by ta mohlo potencialne casom zabit, ale ja to tam mat nechcem (taktiez nevies kto a aky prasaci si ich skusali pred tebou). Indigo nestratis ziadne, nezdrcnu sa ti a tym ze sa zbavia toho skrobu, minimalizujes “crotch blowout”, dieru v rozkroku, pripadne ine skody (tusim je to koli skrobu, ktory je tvrdy a zvysuje trenie).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dotaz na Vlciska. Mám Lee neunosně velké, hlavně v pase. Jsou určitě Sanforizované, takže kdybych je hodil do horké vody mohly by se srazit tak o pět - šest centimetrů v pase? Délka by mě tak ani neštvala, běžně nosím 32 a tyhle jsou 34.... Jedná se hlavně o ten pás.. 😁 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...