Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Já jsem tedy maximálně spokojený s mým kombem, Pioneer XDP-02U 16GB a Sennheiser Ie80, ale cenově ten přehrávač je trochu výš, kolem sedmičky myslím. Já jak jsem antičínskej, tak to mám všechno trošku složitější :-) Každopádně s telefonem zvuk nejde srovnat, je to o kus dál, a co se mi líbí na Pioneerovi je velikost, výdrž baterie, dobrá ovladatelnost, hlavně bacha na volume, pokud ho chceš ovládat v kapse vol tlačítka místo kolečka. No a zvuk jedním slovem paráda, jinak se mnou zažil už i docela drsné používání a zatím vše na jedničku :-) Pokusím by jsi měl zájem, můžu ti zjistit nějakou výhodnější cenu.

post-364-0-21064200-1586356584.jpeg

post-364-0-17771000-1586356590.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som cez Sony walkmany a iPody skončil pri mobile.

Čím som starší, tým horšie počujem, teraz od 15kHz hore už nič, takže takto.

Upraveno uživatelem P11
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že když jsem kupoval Shanling, tak tohle FiiO neexistovalo. Údajně by To mělo mít sterilnější zvuk. Rozdíl je v rozdělených tlačítkách na hlasitost a zapínání. Slyšel jsem chvíli M5 u známého a nějak mě to neuchvátilo do té míry, aby to byla motivace ke změně.

 

To je lepší koupit kvalitní sluchátka na kabelu. S těmi tvými BT snad nemůžeš slyšet rozdíl a vytěžit z přehrávače maximum, je to tak na běhání a do posilky.

 

M0 má delší výdrž. FiiO mělo údajně lepší konektivitu, ale to se smazalo updaty Shanlingu, kde musím pochválit snahu ten přístroj dotahovat dalšími a dalšími updaty. S má apku na android.

 

Co mi neskonale vadí na m0, je absence módu přehrávání po jedné písničce. Což má i moje staré FiiO x, díky čemuž jej stále používám na audioknihy. Pak nehrozí že usneš a do polštáře jede šestihodinová audioknihy a hledáš, kde jsi včera skončil. Má-li to M5, to nevím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vypadá hodně dobře, ale stál taky asi racku co? Já jediné co mě štve že ten Pioneer nemá balance, protože po úrazu ucha by se občas hodil, hlavně když jsem nachlazený a slyším hůř na pravé ucho. Naštěstí když jsem ok, zdráv, tak nemám problém a i testy ukázali že uši jsou dobrý, což je tak trochu zázrak :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No pěkný, ale jak říkáš, pokud bude k selhání náhradní baterie, tak je to na furt :-) Proč nedávají standardně balance? Co jsem slyšel, tak čas od času to u nějakého levnějšího přehrávače je, ale většina výrobců se tomu vyhýbá, takže si myslím že to asi zhoršuje kvalitu zvuku, nevím....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...