Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Vy, kteří posloucháte z iPhonu, tak doporučuji stáhnout a vyzkoušet přehrávač Kaisertone. Stojí 10EUR, ale za tu cenu Vám začne hrát telefon, lépe než některé dedikované přehrávače na trhu. Kaisertone snese v detailu a separaci srovnání s Fiio X3 II a možná i X5. Má malinko svtělejší projev, ale zahraje neskutečně detailů. Včera jsem to srovnával s Cowonem Plenue D a Kaisertone v pohodě drží krok a v prostoru je i lepší

 

http://www.cyberfort.jp/for-iPhone/eng/kaisertone.html.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, dnes jsem si položil otázku do budoucnosti. Když kupujeme a používáme sluchátka s jackem, co budeme dělat, až třeba iphone, ipod, či macbook nebudou mít tento přístup? 

 

Duke650 ... koukám, že na avmanii si brousíš zuby na Jupitery ))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záleží na tom, komu tu otázku položíš.

 

Třeba mrazík asi neprodá obratem Kaisery jen proto, že nemají "ten správný cool" konektor.

Průměrný spotřebitel se nebude vzrušovat a spokojí se s tím headsetem, co dostane přibalený k mobilu.

"Náročný" posluchač a majitel "slušných sluchátek" se bude vzrušovat jen do té míry, do jaké mu je či není celý Apple ukradený.

 

Apple se napakuje tak, že se mu krásně vrátí to, co nasypal do koupě Beats...

oni to zatím zdůvodňují rádoby technicky, že jsou mobily furt tenčí a tenčí, až se tam nevejde 3,5mm jack.

Ale osobně jsem názoru, že jim jde o obchod, pak o obchod a úplně nakonec taky o obchod. 

Což je OK, nemám nic proti obchodu, jen jim už nežeru ten jejich spasitelský osvícený marketing.

 

Výrobci sluchátek budou Applu platit licenční poplatky jak mourovatí...

Média do nás budou hustit, že jack je středověk a lightning je future ...business as usual

 

Po čase sedne prach rozvířený marketingem a to bude předzvěst dalšího ultra mega cool převratného vynálezu :-)

 

P.S. Jo Jupitery jste na ten brněnský sraz neměli nosit :-)

Upraveno uživatelem Duke650
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

duke .. nojo já neodolal a jedny díky velké pomoci mrazíka sehnal... ted už jsou na cestě do čr ))

 

Má myšlenka spíš vedla tím směrem, že momentálně jedu Spotify a pokud apple zruší jack tak nevím jak sluchátka s jackem zapojit ...  ve výsledku to dopadne tak, že člověk pojede na starým iphonu či ipodu touch do tý doby, jak to jen půjde. I když koukal jsem, že noble má nějaké bezdrátové řešení.

S Applem je pravda jedna věc, že ta doba, kdy jsem od nich chtěl všechno (myslím třeba služby) je také pomalu pryč. A třeba streamování mi příjde lepší od konkurence. Boužel si pořád myslím, že železo mají lepší než konkurence.... každopádně hrnout to všechno bezdrátově není úplně vždycky nejlepší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo to jsem byl já... v Brně jsem jim nevěnoval moc pozornost a nejvíc mě oslovili Mrazíkovi Nobly a pak Oliveti... Druhý den mrazík napsal, že Nobly prodal. Nějak se mi to rozleželo v hlavě... Oliveti jsem zavrhl ... no a k Bínovi jsem si šel znovu poslechnout Jupitery a bylo ... I když ne že by mi třeba mrazíkovi  Novy nestačili, ale dopadlo to takhle no. Teď čekám, až příjdou. Jen doufám, že za ty peníze mi to nadšení vydrží ))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Až tě přestanou bavit, tak se jich rád ujmu ... dlouho jsem o nich po srazu přemýšlel, byl to fakt osvěžující zážitek ...

s někým jsem se pak bavil na avmanii o porovnání s Angie a shrnul bych to asi takto

 

na srazu jsem poslouchal hlavně dvě skladby
Salinas/Straussmania - ten nástup basy od 22. sekundy je na Jupiterech strhující.


Rusty Bryant/Fire eater - celá skladba je žrádlo, s Angie máš pocit, že ty muzikanty posloucháš ve studiu při nahrávání alba.

S Jupitery máš pocit, že to samé hrají v klubu jen tak pro radost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný, budu na tebe myslet... teda koukal jsem na ty sklatby a to je žánrově úplně mimo mně.... já co si na nich první pustím tak to bude bud Moderat .. album II a nebo Ohm Square - album Taking Shape (zvukově jsem neslyšel vychytanější album - teda co se týče elektroniky)

 

Je ale fakt, že nejsi první kdo říká, že s Jupiterama měl pocit, že není ve studiu ale v nákým klubu ))

Upraveno uživatelem patriknapr
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky za info. Streamuješ z NASu? Přes kabel nebo wifi? Umí to Tidal nebo jen Spotify?

Som technicky antitalent, takze v telefone spotify a cez airplay do streameru. Ale samotny streamer vie len spotify, tidal nie. Ale nepodarilo sa mi tam ani to spotify rozbehnut. Streamer mam zapojeny lan kablom do rutru.

Ale nejako nemam potrebu to skusat, cez ten telefon mi to plne postacuje... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to asi neni problem spachat dalsi akci. Treba by se pridal nekdo dalsi. Ujistuju Vas, ze Novy si taky zasluhuji pozornost. Obcas se mi hlavou prozene silena myslenka o prodeji Kaiseru. Tech fakt dobrych sluchatek je ted nejak moc.

Ad jack na iPhonu, ja bych se toho zatim nebal. Sedmicka ma mit jack normalne. Mozna se to casem zmeni, ale je otazkou, kde vsude bude Apple setrit. Preci jen je to primarne telefon, takze zvuk asi prioritou nebude tak jako tak. Uz existuje cela rada zarizeni pro BT prenos a daji se aplikovat i normalnim sluchatkum.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kaisery se snad ani neprodávají.. ty se dědí z otce na syna :-)

BTW synátor se asi potatil, půjčuje si k PC moje Oppo PM-3 místo toho brčálově zeleného předraženého headsetu a začíná shánět in-eary k HTC one ... je zábavné slyšet jeho komentáře když kouká na videorecenze "se zbláznili ne? ty Shure 215 jsou pěkné ale šííííleně drahé"....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dovolim si k tym sluchatkam + telefon. neni ideal Bluetooth/airplay? ziadny kablik, konektor... casom tie prijimace snad zmensia aby stacili len stuple do usi a stratovost dat tiez snad... osobne pouzivam sluchatka/spunty len na behanie, takze tam nejaku extra kvalitu nepotrebujem... na vaznejsie pocuvanie by som si aj tak zvolil nejaky player a vacsie sluchatka...

btw, co su to tie kaisery? nejake legendaris sluchatka ala porta pro?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

misoo... i když nejsem kdoví jaký odborník troufám si tvrdit, že je chyba myslet si, že čím větší sluchátka, tím větší zážitek či kvalita. Řekl bych, že kdyby jsi si poslechl nějaká zminovaná inear sluchátka, že by jsi změnil názor a tvoje ústa by se usmívala od ucha k uchu )).  Kaisery jsou dá se říct takový sluchátkový everest od firmy Noble konkrétně myslím model K10. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...