Přejít na obsah

Prischerné fotky


prischera

Doporučené příspěvky

  • po 2 týdnech...

Říká se, že nevstoupíš dvakrát do téže řeky. Ale asi nejsem první ani poslední, komu se zastesklo po hodinkách, které prodal a až zpětně si uvědomil, jak moc mu chybí. Problém nastane ve chvíli, kdy se jedná o model, kterého je v české kotlině jako šafránu. To je potom potřeba chytit příležitost za pačesy a nepustit. Když potom little_w dal do prodeje druhé (i moje první byly původem od něj) Landmonstra, začalo pro mne malé utrpení. Než jsem se rozhoupal k nákupu, byly pryč. Sledoval jsem potom jejich cestu ve vlákně "Co máte na ruce" a tiše doufal. Nakonec se podařilo a mám je zpátky. Oproti původnímu modelu nemají dodělaný vnitřní AR, ale snad se to podaří vyřešit. Co dodat, snad jen pár fotek :)

 

post-18334-0-83646700-1403041013_thumb.jpg

 

post-18334-0-73097700-1403041014_thumb.jpg

 

post-18334-0-34991100-1403041015_thumb.jpg

 
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásný kousky má kamarád.Na ty Seika pořád koukám na Aukru,ale zřejmě na ně nikdy nekliknu.Zajímavý jsou,ale nemám kam je nosit a po rozlučce s Monstrama vody Seiko hned tak nenavštívím.Jak to děláš,že máš tak pěkný fotky.Chtělo by to vlákno jak a čím fotit hodinky,nasvícení a podobně.Zvládáš to dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Říká se, že nevstoupíš dvakrát do téže řeky. Ale asi nejsem první ani poslední, komu se zastesklo po hodinkách, které prodal a až zpětně si uvědomil, jak moc mu chybí. Problém nastane ve chvíli, kdy se jedná o model, kterého je v české kotlině jako šafránu. To je potom potřeba chytit příležitost za pačesy a nepustit. Když potom little_w dal do prodeje druhé (i moje první byly původem od něj) Landmonstra, začalo pro mne malé utrpení. Než jsem se rozhoupal k nákupu, byly pryč. Sledoval jsem potom jejich cestu ve vlákně "Co máte na ruce" a tiše doufal. Nakonec se podařilo a mám je zpátky. Oproti původnímu modelu nemají dodělaný vnitřní AR, ale snad se to podaří vyřešit. Co dodat, snad jen pár fotek :)

 

attachicon.gifIMG_9204.jpg

 

attachicon.gifIMG_9208.jpg

 

attachicon.gifIMG_9217.jpg

 

 

Opět parádní hodinky a skvělé fotky. Moc příjemně se na ně kouká.

 

Krásný kousky má kamarád.Na ty Seika pořád koukám na Aukru,ale zřejmě na ně nikdy nekliknu.Zajímavý jsou,ale nemám kam je nosit a po rozlučce s Monstrama vody Seiko hned tak nenavštívím.Jak to děláš,že máš tak pěkný fotky.Chtělo by to vlákno jak a čím fotit hodinky,nasvícení a podobně.Zvládáš to dobře.

 

Vlákno o focení tu už je. Jmenuje se nějak Jak a čím fotit makro. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Dnes se ke mě vrátil řemen který jsem původně nechal ušít na své Speedy (díky transdriverovi). Mohl jsem tak konečně doladit k obrazu svému hodinky, které už vlastním dlouho, ale zatím se tu objevili pouze sporadicky. Jedná se o Seiko Sportsmatic, které podle dýnka patří do pětkové řady. Podle sériového čísla jsou z roku 1965 a v příštím roce tak oslaví padesáté narozeniny. Pohání je automatický kalibr 6619 s funkcí day date. Pouzdro je drobné o průměru 36 x 38 mm, tvar je neobvyklý někde napůl cesty mezi kulatým a hranatým, korunka je zapuštěná na 4 hodině a neruší. Celkově na mě pouzdro působí velmi nadčasově. Výrazné je vypouklé plastové sklíčko, díky kterému působí docela vysoké, ač celkové výška jen těsně přesáhne 12 mm. Ručky jsou jednoduché a na hranách zkosené, bez lumi. Největší devizou hodinek je ale jednoznačně ciferník. Ten je šedočerný, broušený, a mění barvu v závislosti na dopadajícím světle od stříbrné po černou. Zdobí ho jednoduchý bílý kříž a plastický nápis Seiko. Vnitřní lunetka je taktéž plastická, kovová, se zvýrazněnými indexy hodin, minutové indexy chybí. Hodinky jsem před delší dobou koupil za pár šupů na aukru, dopřál jim velkou generálku včetně oživení pouzdra, a doplnil výše zmíněným řemenem. Snad se líbí, mě moc :).

 

post-18334-0-30074100-1404941384_thumb.jpg

 

post-18334-0-74163100-1404941383_thumb.jpg

 

post-18334-0-80476200-1404941384_thumb.jpg

 

post-18334-0-66991100-1404941385_thumb.jpg

 

post-18334-0-26253100-1404941385_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...