Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 317
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Odesláno (upraveno)

Byli jste už někdy někdo U Bansethů v Nuslích? Dobré pivo i jídlo.

Upraveno uživatelem siwi
Odesláno (upraveno)

Tak to nevyšlo.. :( :D

 

... ale jak je vidět, jako úplnou pitomost to nikdo taky neoznačil, takže úspěch, by se dalo říct :D

 

Díky, Davide.

Upraveno uživatelem siwi
Odesláno

Jako já nemám problém vyrazit někdy na sraz přímo na Moravu :) .

a já bych bral i Košice, regiojetem nebo s paštikou. I cesta může být cíl.

Odesláno

Frostie: Košice? Nien problem, Hans!!! Pár lidí tam poznám, stačí zabalit Májku, Lančmít a dvě půlky Šumavy, kafe maj prej zadarmo v Regiodžetu.

Odesláno

Frostie: Košice? Nien problem, Hans!!! Pár lidí tam poznám, stačí zabalit Májku, Lančmít a dvě půlky Šumavy, kafe maj prej zadarmo v Regiodžetu.

Navrhuji ovšem v červenci, že by se to spojilo s koupáním v aquacity Poprad, je to při cestě. Itinerář: odjezd ve 21-46 z Prahy hl-n., ráno příjezd do Košic, prohlídka města, posezení v kavárně, přejezd do Popradu, pobyt v aquacity, odjezd večerním vlakem do ČR. Jsem ochoten to zlogistikovat

Odesláno

Frostie: chybí mi tam te chrono-sraz ... nebo jako, že by se to pojalo, jako potápkovej sraz, jó? A nepodejem spíš na Kamencový jezero za Vrabym a Hasičem? Je to prej blíž než košičanem do Popradu :D .

Odesláno

Frostie: chybí mi tam te chrono-sraz ... nebo jako, že by se to pojalo, jako potápkovej sraz, jó? A nepodejem spíš na Kamencový jezero za Vrabym a Hasičem? Je to prej blíž než košičanem do Popradu :D .

I to by šlo, ale nevím, jestli Kamenčák letos otevřou, jsou tam čachry machry s nájemcem a městem. Pojalo by se to jako digisraz s výkladem cestou, kulturou a koupáním. Možno spojit i s Frostie testem u legendárních CA56 nebo F91W, které jej podstoupily již dříve a bez úhony :mobile:

Odesláno

Já jsem jen nepochopil, který z těch tisíce tipů v kapitole restaurace jsi měl na mysli, zůstaneme-li tedy v Praze

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...