Přejít na obsah

Oris Calibre 110 - nový in-house


Chumpus

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 60
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pochvala Orisu. Hodinky ako také nie sú moja šálka kávy, no nový kaliber je bomba! 10 dní rezerva, nelineárny ukazovatel, tlieskam.

 

Nejaký pokec k novému stroju od pánov z továrne:

Upraveno uživatelem Blinker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto jsou krasne hodinky a ta rezerva je paradni.... za me by mohly byt mene lestene a vice brousene, ale cifr, tvar pouzdra, korunka, vsechno nadhera aspolu to sedi dokonale...

 

jedine v oceli, zlate hodinky ja nejak nemuzu... a asi ta cena bude jeste brutalnejsi

 

 

ted vidim ty cisla u rezervy jak pise Nickolas, no je to trosku divne, ale ten celkovy vizor to nejak nekazi :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daemon: Nemyslím si, pro fandu to je perfektní a cena podle mě velmi slušná. Za ty prachy dostaneš základní 8500 od Omegy nebo ETU od Breitlingu, tady 10 dní.. Což je jinej vesmír. Jsou nějaký hodinky s max. dvojnásobnou cenou a 10 dny?

Upraveno uživatelem Micey
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dneska ráno jsem na ně koukal na Insta a docela mi to vyrazilo dech. Oris mám rád a tohle je pro mě hrozně příjemná zpráva. Ten kalibr je nádhernej a 10 dní je... prostě tyvole!  :eek:  Jako na oblekovky mi přijde 43 mm fakt moc, ale na druhou stranu dostat 10 dní do něčeho menšího asi nejde. Fakt se mi líbí, že ten stroj je od kraje ke kraji, žádný malinkatý okýnko, jak to tak poslední dobou bejvá u klasickejch ET.

 

Doufám, že to je jenom první vlaštovka na udělání haló v Baslu, aby se o nich začalo mluvit a aby pak přišli s něčím podobným nelimitovaným, s menší rezervou a třeba dostupnějším cenově. Poptávka tady rozhodně je.

 

Fakt palec nahoru!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...