Přejít na obsah

Doporučené příspěvky

Odesláno

Zdravím,

 

líbí se mi takový to typ hodinek, viz obrázek Archimede(bohužel bez sklen.dýnka). Znáte někdo podobné, které jsou mechaniky, skleněné dýnko, chronograf a swiss made s ceno do 20000,- Kč . Díky za tipy

Odesláno

Co tyhle? Mají skleněné dýnko, chronograph, hezké jsou taky, možná i drobet hezčí.. než ty původní :-)

 

Cena $995http://www.gnomonwatches.com/archimedePilotChronograph.html

Co třeba Damasko?

kvalitní pouzdra, antireflex, laděná 7750, zajímavý design, a celkem rozumná cena pokud se kupuji starší

viz. http://www.watchlounge.com/wbb2/wl/thread....adid=10632&sid=

Odesláno

Co tyhle? Mají skleněné dýnko, chronograph, hezké jsou taky, možná i drobet hezčí.. než ty původní :-)

 

Cena $995http://www.gnomonwatches.com/archimedePilotChronograph.html

Co třeba Damasko?

kvalitní pouzdra, antireflex, laděná 7750, zajímavý design, a celkem rozumná cena pokud se kupuji starší

viz.http://www.watchlounge.com/wbb2/wl/thread.php?threadid=10632&sid=

Ty jo ty Damasko jsou bomba, to se mi na tomhle foru porad libi, clovek tu objevi veci o kterych drive nemel ani tuseni. A vystavi se novym pokusenim....

Odesláno

Co tyhle? Mají skleněné dýnko, chronograph, hezké jsou taky, možná i drobet hezčí.. než ty původní :-)

 

Cena $995http://www.gnomonwatches.com/archimedePilotChronograph.html

Co třeba Damasko?

kvalitní pouzdra, antireflex, laděná 7750, zajímavý design, a celkem rozumná cena pokud se kupuji starší

viz.http://www.watchlounge.com/wbb2/wl/thread.php?threadid=10632&sid=

Ty jo ty Damasko jsou bomba, to se mi na tomhle foru porad libi, clovek tu objevi veci o kterych drive nemel ani tuseni. A vystavi se novym pokusenim....

suhlas su o to lepsie ze tam nie je ta hnusna tachy stupnica ktora aj tak neviem ako sa pouziva smile.gif

Odesláno

Ja ale ulitavam na tomhle modelu..http://www.chronomaster.co.uk/BS_356_II_L3.JPG

user posted image

 

Tohle mě taky moc líbit se smile.gif

Odesláno

Neco jako to Damasko, mozna jeste o neco vic agresivnejsi nabizi taky Sinn..

http://www.chronomaster.co.uk/B91_Sinn_756_B_L2.JPG

 

Ja ale ulitavam na tomhle modelu..

http://www.chronomaster.co.uk/BS_356_II_L3.JPG

 

oboji k videni i koupi zde (jinak ebay a jinde)..http://www.chronomaster.co.uk/sinn.htm

Ty první Sinny mě evokují nejmenovanou řadu Bell a Ross - taky miniaturní datumka, stejný čísla, stejný ručky, jen cena je u Sinn příznivější a tvar pouzdra usedlejší. A taky u B&R není šroubek na ciferníku namalovaný, ale skutečný. Ale Belly zase nestojí dvacku ;-)

Odesláno

myslím, že ani ty sinny nebudou za dvacet. ale jinak mám s odklízečem podobné chutěsmile.gif jsou parádní.

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...