Přejít na obsah

Breitling Transocean Day & Date


Doporučené příspěvky

Děkuji pánové za pochvalu, začátečníka to moc potěší.

 

Pokud bych měl popsat genezi výběru - vždycky jsem si tak nějak ve své blažené "hodinkové" nevědomosti říkal, že jednou budu mít svoje Brajtle. A kdýž jsem studoval katalogy, zjistil jsem, že to je opravdu jediný model, který jsem schopen nosit, a následně se do nich zamiloval. Nehledě na doporučení ostatních, že za tu cenu mám jít do jiných značek s lepšími kalibry, jsem je vzal, a dnes naprosto nelituji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, s Bandim.

Navic, moc pekne jsou i s bilym cifrem na klasickem Breitling hnedem remenu. I tato varianta se da kombinovat s meshem.

Hergot, to by bylo kombicko...

Právě jsem zkoušel i tu bílou variantu v kombinaci s kůží, ale nic naplat, tahle varianta zvítězila. Ten bílej cift s meshem na mě působil dost usedle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož tyhle Béčka fórem ještě neproběhly, tak bych se přimlouval za nějakou recenzi. Jasně, dá se vše vygooglit, ale osobní postřehy člena jsou  k nezaplacení. I další fotky by se hodily. Třeba nějaký "nightshot". Nebo fotka kde by bylo vidět jestli mají také ten pověstný Breitling AR, atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sdílím tvou radost a přidávám gratulaci.Super elegantní kousek přímo zrozen na mesh.Perfektní komplikace day-date v parádním designu.Rolády a v jejich nepatrném stínu tyhle krasavice.Z povzdálí již jen přihlíží Certina a jí podobné.Tuhle řadu od kohokoli mám rád a od béček je super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jelikož tyhle Béčka fórem ještě neproběhly, tak bych se přimlouval za nějakou recenzi. Jasně, dá se vše vygooglit, ale osobní postřehy člena jsou  k nezaplacení. I další fotky by se hodily. Třeba nějaký "nightshot". Nebo fotka kde by bylo vidět jestli mají také ten pověstný Breitling AR, atd.

Recenze není špatný nápad. Přes víkend něco napíšu a nafotím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...