Přejít na obsah

Jaeger-LeCoultre Reverso Ultra Thin 1948


Daemonultimate

Doporučené příspěvky

Back to the Past: Jaeger-LeCoultre Reverso Ultra Thin 1948

http://monochrome-watches.com/introducing-the-jaeger-lecoultre-grande-reverso-ultra-thin-1948-with-fabrique-en-suisse-on-the-dial/

 

 Kultovní Jaeger-LeCoultre Reverso mnoho inkarnací od svého debutu jako hodinek pro hráče póla v roce 1931.

Poslední jsou nové Jaeger-LeCoultre Reverso Ultra-Thin 1948, klasicky elegantní hodinky, které oživují vzhled modelové řady Reverso.

 

In-house caliber 822/2 vysoký 2,94 mm,frekvence 21,600 s rezervou nátahu 45 hodin,19 kamenů,114 dílů.

 

         QZ27882J_Jaeger-LeCoultre-Grande-Reverso

 

 

   Jaeger-LeCoultre-Calibre-822_560.jpg

        

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nádherný hodinky, gentlemanský každým coulem. Jen mne ve srovnání s originálem možná jen tak citem napadá, že snad mohli udělat větší vteřinový subciferník.

 

Zatracený letopočet, tenhle tedy jako jméno hodinek mít nemůžu.

Upraveno uživatelem cigi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po 3 týdnech...
  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

V jednom sousedním vláknu píšu, že jsem se nezamiloval do Geophysicu.

 

Zato tyhle jsou naprosto dokonalé! Měl jsem možnost si je osahat (málem i oslintat) v butiku na vídeňských Příkopech.

 

Číselník bílý, jemně zrněný. Ručky a indexy krásně tmavě modřené (žíháním) - indexy jsou plastické, aplikované. Není to žádná řvavá modrá, kterou lze vidět na webovkách JLC, fotky H. Parra na timezone jsou mnohem blíž realitě. Jenomže ani jeho fotky neukážou strukturu číselníku ani jeho plasticitu - dokonalost je v detailu.

 

Model je distribuován jen do butiků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...