tm.watch Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Pokud uz to tady bylo tak se omlouvam. http://www.traumuhren24.de/tourbilllon-ros...warz-p-547.html Co si o nich myslite?
Rimsy Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Ze si kupuju hodinky a ne tourbillon. A jako hodinky mi na nich neco nesedi.
hciq Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 čínský letmo ložený turbo, nebo jak se řiká tomuhle uložení a tady je seriový turbo evropský
tm.watch Posted May 29, 2007 Author Report Posted May 29, 2007 Ze si kupuju hodinky a ne tourbillon. A jako hodinky mi na nich neco nesedi. Priznam se, ze tomu uplne nerozumin? Nejsem si jisty jestli se modely "vysoke hodinariny" s tourbillonem neprodavaji za sve ceny prave proto, ze v nich tato komplikace je. Co ti na nich nesedi?
gandalf Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Tady jsou podobný http://cgi.ebay.de/ROBERT-REAL-GERMAN-FLYI...1QQcmdZViewItem
chose Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Čína? Podle webu jo, založeno 2004, sídlo v Miami, stovky obludných hodinek ve 3 kolekcích a nejtechničtější slovo na stránkách je LUXUS
tm.watch Posted May 29, 2007 Author Report Posted May 29, 2007 Tady jsou podobnýhttp://cgi.ebay.de/ROBERT-REAL-GERMAN-FLYING-MINUTE-TOURBILLON-POWERESERVE_W0QQitemZ180124633991QQihZ008QQcategoryZ31387QQssPageNameZWDVWQQrdZ1QQcmdZViewItem Ty uz tak pekny nejsou
klobadysek Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Pokud uz to tady bylo tak se omlouvam. http://www.traumuhren24.de/tourbilllon-ros...warz-p-547.html Co si o nich myslite? Je to Cina, uz na tech fotkach je videt to mizerny zpracovani tourbilonu. Co je ale horsi ze se Cina s takovymito kusy tlaci i do normalnich hodinarstvi prodavajicich i regulerni znacky. Vcera jsem byl v jednom a prohlizel Seiko modely a povsiml si vystavky znacky Ingersol. Na dotaz co jsou zac mi bylo panem majitelem receno ze to jsou "Svycarske strojky". No nedalo mi to (hodinky za ?150 s mimostredkou, rezervou natahu a big date clovek casto nevidi), a nechal jsem si je predvest. Kdyz jsem videl pruhledem co je to za strojek nebylo pochyb, plech z konzervy. Poroucel jsem se forfrem pryc. Mozna v Bohmen uz tohle je normalka, ale u nas jsem to videl poprve...
A@A Posted May 29, 2007 Report Posted May 29, 2007 Aj ja sa pripajam k diskusii ale predpokladam,ze sa nebude jednat o swiss made hodinky aj ked firma hrdo nesie vznik roku 1742 v Geneve. http://www.horology.ru/workshop/tourbillon2.htm
chose Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 Aj ja sa pripajam k diskusii ale predpokladam,ze sa nebude jednat o swiss made hodinky aj ked firma hrdo nesie vznik roku 1742 v Geneve. http://www.horology.ru/workshop/tourbillon2.htm A dokonce píše i swiss made na číselníku. Jestli má nárok, přenechám odborníkům, osobně mi to jako konzervový plech rozhodně nepřipadá.
dubraro Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 Co mi na těch hodinkách vadí? JSOU PŘEDRAŽENÉ !!! Reálná cena takových hodinek (nade všechnu pochybnost čínských) je tak okolo 500 EUR.
Foundryman Posted May 30, 2007 Report Posted May 30, 2007 No nedalo mi to (hodinky za ?150 s mimostredkou, rezervou natahu a big date clovek casto nevidi), a nechal jsem si je predvest. Kdyz jsem videl pruhledem co je to za strojek nebylo pochyb, plech z konzervy. Poroucel jsem se forfrem pryc. Mozna v Bohmen uz tohle je normalka, ale u nas jsem to videl poprve... U nás na ně právě člověk nikde nenarazí, zato třeba v Německu je jich všude plno.
Guest jan333 Posted December 23, 2012 Report Posted December 23, 2012 ingersol na poslednim baselu dokonce uvedl nejaky prevraty dvojity tourbillon,jinak treba prim taky prodava tourbillon doslova za par kacek
Pavlucha Posted December 23, 2012 Report Posted December 23, 2012 ingersol na poslednim baselu dokonce uvedl nejaky prevraty dvojity tourbillon,jinak treba prim taky prodava tourbillon doslova za par kacekMyslíš tenhle Prim?
Guest jan333 Posted December 28, 2012 Report Posted December 28, 2012 jj presne ten , jasne 100tisic neni malo , ale hodinky s touhle "komplikaci" obvykle stoji o rad vice
gunman Posted December 28, 2012 Report Posted December 28, 2012 100 tisíc za čínský hodinky? není to moc?
Pavlucha Posted December 29, 2012 Report Posted December 29, 2012 100 tisíc za čínský hodinky? není to moc?... no právě
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now