Přejít na obsah

Sumo Limited Brothers


McStinger

Doporučené příspěvky

Návštěvník LukeD

Kyklopa bych neskousl ani na jedněch, ale pokud bych si měl vybrat, tak by to na celé čáře vyhrály ta zelená Suma. Jak jsi psal, tenhle odstín zelené je opravdu famózní! A já navíc zelenou barvu miluju odmalička, zatímco se žlutou jsem si nikdy nějak zvlášť netykal. A když, tak maximálně jako doplňku právě k zelené, tj. v malém množství mi nevadí, neruší (přesně tak, jak je to u těch zelených Sumo). A jestli by mi vadilo PVD? Těžko říct, zatím jsem s ním neměl tu čest...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 105
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Bendera co je tam cez datumove vence by mali verejne zahanbit a odporucit mu samovyradenie na suciastky*. Ta jeho zemiakova peciatka dost hyzdi pracu kolegov robotov, ktori to - nutne uznat - maju dost dobre v chapadlach

 

___________

*alebo ako sa to povie ked ide o prakticku realizaciu robotieho bušido.. hm, rozmyslam cim by si tak mohol parat bruch. No, mozno si len preskratuje procesor sestkou klucom, co ja viem. 

Upraveno uživatelem instant
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Patrne tu limitku nechali delat na lodi MM300 a jen v ramci zachovani dobrych kolegialnich vztahu tam poslali jednoho robota z tymu Sumo - toho nejlepsiho, jakoze na zkusenou. Sverili mu datumku, kde toho mohl dokurvit nejmin...i nepovedlo se. A nebo je datumka jedina soucast hodinek, kterou delal clovek. Proto tam pak prdli toho kyklopa, aby to kazdy videl a vice si vazil bezchybne prace zmutovanych robotu...

 

Instant, ty jsi dabel...kde ty na to chodis :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bendera co je tam cez datumove vence by mali verejne zahanbit a odporucit mu samovyradenie na suciastky*. Ta jeho zemiakova peciatka dost hyzdi pracu kolegov robotov, ktori to - nutne uznat - maju dost dobre v chapadlach

 

___________

*alebo ako sa to povie ked ide o prakticku realizaciu robotieho bušido.. hm, rozmyslam cim by si tak mohol parat bruch. No, mozno si len preskratuje procesor sestkou klucom, co ja viem. 

 

On je možno nešťastný, ale seppuku neurobíš, keď máš jednu ruku a to ešte naprogramovanú na hore-dolu-hore-dolu-hore...  Možno sa k nemu bude chcieť pridať pár kamarátov, ešte pôjdeme na detaily, toto boli len overview fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...