Jump to content

Recommended Posts

Guest Kamil
Posted

Co vy na to?

Jestli máte nějaké návrhy ohledně otázek a možných odpovědí v anketě, doplním. :)

  • Replies 68
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Posted
Co vy na to?

Kamile sorry, ale to je totálně postavený na palici. Pak z toho udělejte placenej aukční server a k tomu pověste toto fórum (viz můj jinej příspěvek).

Guest Kamil
Posted
Kamile sorry, ale to je totálně postavený na palici. Pak z toho udělejte placenej aukční server a k tomu pověste toto fórum (viz můj jinej příspěvek).

Tak tam hoď svůj hlas do ankety, že jsi proti. Já jen reagoval na návrhy z fóra.

Posted (edited)
Tak tam hoď svůj hlas do ankety, že jsi proti. Já jen reagoval na návrhy z fóra.

nehlasuje mi to....asi nějaká chyba.... volba nepatit je asi zakázaná :lol:

Edited by hciq
Posted

Kamile, navrhoval bych moznost placeni za nadstandardni sluzby - napriklad moznost vetsiho uploadu obrazku atd, nemyslel jsem to jako zpoplatnit sekci prodej, ale venovat nejakou castku na "rozvoj" chronomagu. Pokud mi tam podobnou moznost, zkracene receno, doplnis, tak budu rad hlasovat ;)

 

Treba PLATBA ZA NADSTANDARDNI SLUZBY ;)

Posted

Jeste technicka, doufam, ze se pocita pokud potom nekdo zatrhne moznost vice nez 300, ze souhlasi i s jakoukoliv nizsi castkou a ne ze za min nejede vlak ;) Protoze ja jsem treba pro a) B) i c) kdy i nejvyssi castka je jak pul krabicky cigaret za mesic ;)

Posted
Kamile, navrhoval bych moznost placeni za nadstandardni sluzby - napriklad moznost vetsiho uploadu obrazku atd, nemyslel jsem to jako zpoplatnit sekci prodej, ale venovat nejakou castku na "rozvoj" chronomagu. Pokud mi tam podobnou moznost, zkracene receno, doplnis, tak budu rad hlasovat ;)

 

Treba PLATBA ZA NADSTANDARDNI SLUZBY ;)

chlape to je hodně širokej pojem....co si ještě víc pod tím představuješ ;)

Posted
chlape to je hodně širokej pojem....co si ještě víc pod tím představuješ ;)

Cokoliv B) Napriklad to misto na upload, treba misto 200 KB mit 50 MB, Mit treba moznost sledovani uzivatelu (coz nyni jde take, ale bylo by to treba neco navic), dalo by se rict, ze ja za to ani nic extra nepozaduju, ale ten upload urcite bodne, protoze s*at se s uploadem na ftp me nebavi. Timhle prispevkem by se zaplatil hosting a treba neco vic, ale co to zatim nevim, treba hodinky k narozeninam :lol:

Posted

Ja som úplne kľudne za to aby sa platilo. Najideálnejšie by bolo ak by každý platil dobrovoľne čiastku akú chce a aby ten, kto platí mal nejaké služby navyše.

Posted

Já jsem pro nějakou symbolickou částku, tak aby se tím pokryly náklady na provoz fóra a jeho další rozvoj. Pochopitelně s přihlédnutím k počtu členů/náklady. Bylo by potřeba i zohlednit tu skutečnost, že jsou mezi námi i studenti bez vlastních příjmů /silní závisláci, kteří jsou pořád švorc, protože koupí kde co - bez úlev/. Do případně "společenské smlouvy" by bylo potřeba zakomponovat i to, že když jsem si zaplatil, tak to neznamená, že nemůžu dostat ban, že nejsem spolumajitelem fóra, ale pouze uživatel.

Posted
Tak zatim prvni vec, ktera mi na novem foru nejde :lol: . Myslim toto hlasovani... <_<

 

A vybral jsi odpověď v obou částech hlasování (tj. jestli platit i kolik)?

Posted

Hlasoval jsem ročně, symbolicky do 100 Kč, myslím, že personál by si zasloužil nějakou odměnu za tak dobře vykonávanou práci a starost o nás" A také by se to tu trochu vyčistilo, až jsem byl překvapený, kolik má forum členu a s toho všeho mi přijde stále aktivních tak max. 60 lidiček"

Posted

A akým spôsobom by sa asi platilo? Keďže zo Slovenska je zahraničný platobný styk bezhotovostný, spoplatnený 500,- Sk, tak by sa na tom nabalila len a len banka. :mad: ...alebo by sa to už pre slovákov uzavrelo? :crybaby:

Guest Ondra
Posted

Souhlasil bych s poplatky spojenými s prodejem. :smile_anim: Platit pouze za čtení/přispívání myslím není dobrá cesta...

Možná paušální poplatek za prodaný kus...?

Posted
A akým spôsobom by sa asi platilo? Keďže zo Slovenska je zahraničný platobný styk bezhotovostný, spoplatnený 500,- Sk, tak by sa na tom nabalila len a len banka. :mad: ...alebo by sa to už pre slovákov uzavrelo? :crybaby:

 

Ty banky, to jsou ale vydřiduši !! U nás to je ale ovšem dost podobné" Dobře, tak bych udělal pro občany z "cizích" států vyjímku a tudíž žádné placení. Každopádně nesouhlásím platit pouze z prodeje, jelikož si to prodávající spočítá a příhodí k ceně :) tak jako to chodí všude a bude na tom bytý zase jenom kupující" myslím, že tu sem a tam prodáváme všichni, takže nakonec stejně zaplatíme a možná i víc, než symbolický roční poplatek, pokud budeme mít vysoký prodej!!

 

Posted
A akým spôsobom by sa asi platilo? Keďže zo Slovenska je zahraničný platobný styk bezhotovostný, spoplatnený 500,- Sk, tak by sa na tom nabalila len a len banka. :mad: ...alebo by sa to už pre slovákov uzavrelo? :crybaby:

 

Paypal uz fuguje i na Slovensku. Sice jen pro odeslani platby, ale to v tomto pripade staci ;)

Posted

Obecně neplatit. Chápu, že někteří hodně prodávají a ti by mohli (měli) něco přispět. Dal bych třeba členům 10, 20 prodejů ročně zdarma a za každý další by se platil nějaký drobný paušalní poplatek.

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...