Přejít na obsah

Hodinky Prim 1954-1994


Doporučené příspěvky

Co takto urobit jednu putovnu knihu? Knihu si kupit nepotrebujem, ale rad by som si ju prelistoval a potom poslal dalej niekomu dalsiemu atd. Kazdy clen, kto by ju mal by sa podpisal... Hm a mozno ak by ma oslovila tak by som si ju kupil. 

Upraveno uživatelem People
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta putovní kniha by za chvíli vypadala hrozně... to by si nezasloužila. Navíc není úplně lehká, takže každý pád zásilky (....já vím, že se to České poště nemůže stát :cool02:) by byl dalším hřebíčkem do její rakve...

 

Jo, když mluvíme o reklamách, už dlouho jsem neviděl tak skvěle provedenou reklamní přílohu knihy. Nemyslím obrazovou přílohu s dobovou reklamou, ale aktuální reklamní přílohu na konci knihy. Zadavatelé reklamy museli asi skousnout grafická pravidla diktované grafikem a editorem, ale výsledek je výborný, reklama nijak neruší.

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Budes to financovat? Prvotne naklady do tisic kc a s knihou mozeme posielat nejaku reklamu, napr papier A4 a sponzorom je .... tuto knihu vam prinasa ...   atd.. 

Tím jsem chtěl naznačit, že to nebyl nejlepší nápad.

Sám si knížky nepůjčuju, představa že si někdo sliní prsty, otáčí tak listy a já to pak vezmu do ruky mi není příjemná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...