Přejít na obsah

Apple WATCH


People

Doporučené příspěvky

pro mě je to blbost dávat takový peníze za škatuli se kterou se mazlilo čínský dítě někde ve sklepě...to není jídlo, jehož rezidua ti zůstávají v těle nebo mechanické hodinky, které přetrvají věky (nebo tak nějak)

 

krásnym vymazlenym ijfounem si můžeš za dva roky podložit skříň...ale stylově

 

jistě proto jsou značky jako Kia, Huyndai a potom Audi , Mercedes , třeba mezi tím Škoda , někde nad tím Bentley atd... každý co jeho jest ...

 

nicméně působí srandovně když někdo kdo má Ceed si libuje jak ušetřil a jak hloupý je někdo kdo má A3 ... což je 99% všech diskuzí pod Apple produkty, kde jsou všichni označeni za Ovce, schopni koupit lejno s logem Apple :-)

 

A já se ptám proč vlastně tito lidé "útočí" na ty co si koupili Apple :-D

 

PS: ty děti ve sklepě je další oblíbený blud ... za prvné Foxconn platí více než továrny co vyrábějí Meizu, Oppo, Prestigio apod... které se vyrábějí bůhví kde a a bůhví kým ... už jen proto že jedou na minimální marži a jsou to čínské podniky

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jistě proto jsou značky jako Kia, Huyndai a potom Audi , Mercedes , třeba mezi tím Škoda , někde nad tím Bentley atd... každý co jeho jest ...

 

nicméně působí srandovně když někdo kdo má Ceed si libuje jak ušetřil a jak hloupý je někdo kdo má A3 ... což je 99% všech diskuzí pod Apple produkty, kde jsou všichni označeni za Ovce, schopni koupit lejno s logem Apple :-)

 

A já se ptám proč vlastně tito lidé "útočí" na ty co si koupili Apple :-D

 

PS: ty děti ve sklepě je další oblíbený blud ... za prvné Foxconn platí více než továrny co vyrábějí Meizu, Oppo, Prestigio apod... které se vyrábějí bůhví kde a a bůhví kým ... už jen proto že jedou na minimální marži a jsou to čínské podniky

 

dobře uznávám, jsi lepší člověk

 

a když nemám auto, protže ho nepotřebuju?

 

ty děti ve sklepě byly myšlný na všechny mobily...samo, že nejsou jen ve sklepě a ano Foxconn je super, protože tě tam tlučou bambusovou holí jen každou druhou neděli v měsíci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobře uznávám, jsi lepší člověk

 

a když nemám auto, protže ho nepotřebuju?

 

ty děti ve sklepě byly myšlný na všechny mobily...samo, že nejsou jen ve sklepě a ano Foxconn je super, protože tě tam tlučou bambusovou holí jen každou druhou neděli v měsíci

 

Auto byl příměr ... a já nepotřebuji žádné uznání :-) ... já jen nechápu proč maj lidé potřebu hanit někoho jiného názor/volbu, aniž by přihlédli k technickým aspektům a k věci jako celku ... 

 

a pokud máš životní styl, který nevyžaduje auto a stačí ti obyčejný mobil a obyčejné služby ... tak proč ne ... :-) můžeš vést stejně kvalitní život jako někdo kdo má auto, iPhone, Ipad apod a naopak ... ale přijde mě že více lidí útočí na prémiové a úspěšné značky , než naopak ;-)

 

PS. to že má Čína úroveň jakou má a že DPKR, Vietnam, Bangladéž jsou ne tom ještě hůře není problém ani Apple ani Samsungu atd... ale pokud mohu hodnotit snahu Apple tak je viditelně enviromentálně zaměřená firma ... viz. solární plantáže, minimalizace těžkých kovů v zařízeních, menší balící jednotky, recyklace vody pro chlazení datacenter ...

 

končím OT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jistě proto jsou značky jako Kia, Huyndai a potom Audi , Mercedes , třeba mezi tím Škoda , někde nad tím Bentley atd... každý co jeho jest ...

 

nicméně působí srandovně když někdo kdo má Ceed si libuje jak ušetřil a jak hloupý je někdo kdo má A3 ... což je 99% všech diskuzí pod Apple produkty, kde jsou všichni označeni za Ovce, schopni koupit lejno s logem Apple :-)

 

A já se ptám proč vlastně tito lidé "útočí" na ty co si koupili Apple :-D

 

PS: ty děti ve sklepě je další oblíbený blud ... za prvné Foxconn platí více než továrny co vyrábějí Meizu, Oppo, Prestigio apod... které se vyrábějí bůhví kde a a bůhví kým ... už jen proto že jedou na minimální marži a jsou to čínské podniky

Ok tak přesně proto to těch lidí rýpu. Neber to špatně ostatně mám asi tři roky Iphone a teď přecházím na xperii a notebook od applu bych nechtěl, protože mi nevyhovuje, ale nakonec mám Asus ostatně za stejnou cenu jako Air. 

Dám to do souvislosti s vtipem.

 

Víš jak poznáš uživatele applu?

řekne ti o tom.

 

Prostě mi vadí určitá arogance lidí, kteří se na cokoliv mimo své " vyvolené" značky dívají s opovržením a vše ostatní je "čínským šmejdem" 

 

abych nebyl úplně OT tak watch si rozhodně nekoupím, ale jako fajn věc mi příjdou různé náramky, které monitorují sport. aktivitu, spánek- budík a upozorní ha hovor atd... to jsou ty utility, které mi příjdou fajn a dají se k nim nosit obyčejné krásné mechaniky :)

Upraveno uživatelem vojta1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok tak přesně proto to těch lidí rýpu. Neber to špatně ostatně mám asi tři roky Iphone a teď přecházím na xperii a notebook od applu bych nechtěl, protože mi nevyhovuje, ale nakonec mám Asus ostatně za stejnou cenu jako Air.

Dám to do souvislosti s vtipem.

 

Víš jak poznáš uživatele applu?

řekne ti o tom.

 

Prostě mi vadí určitá arogance lidí, kteří se na cokoliv mimo své " vyvolené" značky dívají z opovržením a vše ostatní je "čínským šmejdem"

 

abych nebyl úplně OT tak watch si rozhodně nekoupím, ale jako fajn věc mi příjdou různé náramky, které monitorují sport. aktivitu, spánek- budík a upozorní ha hovor atd... to jsou ty utility, které mi příjdou fajn a dají se k nim nosit obyčejné krásné mechaniky :)

Ale ja nemam potrebu rikat na potkani ze mam iphone, ale v tehle diskuzi se bavime o AW... Takze logicky 90% ho mit bude protoze bez iphone AW nejedou a ostatni (ne automaticky vsichni bez iphone :) ) tady jen pisou hejty protoze dokud nebudou mit iphone tak ani AW :-)

 

Ja jsem tady napostoval x clanku , odkazu na informace o AW a defakto se to vzdy strhlo do roviny AW je sracka ... Aniz by kdokoli dodal nejaky argument a nebo technicky detail - mimo baterie ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Upraveno uživatelem jrov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ja nemam potrebu rikat na potkani ze mam iphone, ale v tehle diskuzi se bavime o AW... Takze logicky 90% ho mit bude protoze bez iphone AW nejedou a ostatni tady jen pisou hejty protoze dokud nebudou mit iphone tak ani AW :-)

 

Ja jsem tady napostoval x clanku , odkazu na informace o AW a defakto se to vzdy strhlo do roviny AW je sracka ... Aniz by kdokoli dodal nejaky argument a nebo technicky detail - mimo baterie ...

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ne v pohodě rozumím. já neříkám, že to je k ničemu, ale z toho co jsem zatím četl mi ty věci nad rámec, právě nějakého náramku nepřijdou dostatečně zajímavé. A k applu žádnou zášť nechovám jen mě pobavil příspěvek ohledně všeho ostatního "čínského šmejdu " :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže dojmy, konkrétně ten základní model. Pásek je zoufalý, nepraktické zapínání. Další typy na tom možná budou lépe, ale tenhle gumový je na dvě věci. Nad zpracováním bych se rozhodně nerozplýval - přijde mi obyčejné, resp. v rámci dnešního standardu u chytrých hodinek. Design mě taky nějak neuchvátil. Pro holky fajn, ale jinak?

 

Funkčnost - už před uvedením jsem zdvihal obočí nad vysvětlováním designérů Applu, že to má vlastně člověku ulevit. Že se nebude muset dívat na telefon, ale notifikace uvidí na hodinkách. To mi přišlo jako kravina, protože když nechci být obtěžován, tak ten telefon prostě ignoruji a když očekávám něco důležitýho, tak se na něj podívám. Nevidím rozdíl mezi zíráním na mobil a zíráním na hodinky. Mimochodem, luštit na nich zprávu z Messengera? Ha ha. Tohle není žádné zjednodušení života, je to jen pokus nacpat něco, co už firma umí, zase někam jinam. A výsledek za to nestojí.

Jasně, zdravotní funkce můžou být fajn, ale to zvládne fitness náramek za 1500, který můžu nosit na pravačce, aniž by mě to obtěžovalo, nebo klidně na levačce s normálními hodinkami.

 

Ve zkratce, pro frikulíny a Apple sheep to bude bezva a třeba to pár procent z nich nakonec přivede k opravdovým hodinkám. Apple si na příslušenství a dalších blbostech okolo možná slušně nahrabe, ale tahoun to pro ně podle mě nebude. 

 

Výsledkem je, že mám ještě větší chuť koupit si Seiko s e-ink displejem. Takže asi tak :) Mimochodem, když kolega obdivující smart watche viděl právě Seika s e-ink, šel do kolen.

 

Pozn.: K Applu mám neutrální vztah. Vlastním iPhone, který jsem koupil protože jsem potřeboval mobil, který velmi dobře fotí. V tomto ohledu jsem plně spokojený a na těch asi 7 aplikací, co používám, mi je fakt jedno, co používám. Mám teda i MacBook Air, ale ten beru jen na služebky a mám na něm Windows ;)

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takže na aukru skončily takto:

 

42mm Stainless steel + black rubber strap : 28100,-Kč

38mm Sport + white rubber strap : 16100,- Kč

42mm Grey Sport + black rubber strap : 22100,- Kč

42mm Sport + white rubber strap : nevydraženo (20990,- Kč nejnižší podání)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem předpokládal tak s AW jde rekreačně plavat bez problémů...

 

skok do vody ok a pak lahůdka 40m ponor a ustály to akorát tady určitě už na úkor těsnění v dlouhodobém používání

 

Celý test tady http://9to5mac.com/2015/05/11/apple-watch-waterproof/

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Docela mě zarazilo, že chrono24.cz zařadilo Apple watch do svého portfolia (LG, Samosung, Sony atd. tam nejsou). To se jen tak nevidí digitálky mezi velkou hodinařinou. V Číně se vyprodaly během pár hodin všechny zlaté verze a zájemci dychtivě čekají na další zásilku, svět se asi zbláznil...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslet si o Apple watch můžeme každý co chceme, ale jedno se musí nechat, Apple umí prodávat. 

 

Osobně to mám tak, pokud chci na ruce hodinky, vezmu Fortisy, Primky (z Nového Města nad Metují) nebo Seika, když jdu na trek nebo se hodí znát nejen čas ale i třeba nadmořská výška, příp bych se o hodinky bál, beru Suunta nebo G-Shock. Pokud bych chtěl něco co mi zavibruje na zápěstí když přijde SMS nebo mi někdo volá je zde spousta možností od číny přes Sony Smartwatch po Pebble Time.

 

Apple... je prostě Apple, pro mě jen rádoby-stylovka s přestřelenou cenou a pořádnou dávkou humbuku okolo. Nicméně proti gustu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem mel moznost je ted o vikendu kratce vyzkouset od kamrada a musim se pripojit ke kolegovi Chumpusovi. Reminek je opravdu tragicky, tlacil me do ruky a zkratka mi nesedel. Jednalo se konkretne o 38mm model, ktery se mi velmi spatne ovladal (nemam nijak tlsute ani velke prsty), provedeni mi prislo velmi forove. Nejvetsi slabina je asi baterka, ktera nevydrzi rozhodne ani jeden den (info od majitele). Ja jsem si s nimi iontenzivne hral cca hodinu a baterka behem te doby poklesla na nejakych 65%. Takze vydrz pri pouzivani nebude nic moc. Navic pro ne nejak nenachazim uplatneni ve svem arzenalu, protoze umi vpodstate to co Iphone, ktery stejne nosim vsude s sebou. Jako pro fanouska Apple (mam Iphone a Macbook) jsou pro me zklamanim a nejak nemam duvod abych si je sam poridil (ani prakticky ani srdecni), mam pocit ze se z nich vytratilo to, proc ja osobne veci od Apple pouzivam a naopak trpi vsemi neduhy ktere se s Apple poji. Docela by me zajimalo co by jim nato rekl Steve Jobs.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko odhadovat co přesně by řekl, ale soukromě tipuju že Cooka s Ivem by už asi rok tlačil cizí předmět v ánusu  :sick01:

Ne proto že bych jako programátor a uživatel kdečeho jablečného byl "Apple hater""socka co na ně nemá" a nebo "maloměstský homofob" (jak mi tu bylo místními frikulíny opakovaně předhazováno) - ale proto že i "Běžný František Uživatel" snad musí poznat že v takto technicky nedodělaném stavu se Apple Watch zatím neměly dostat mezi lidi. Bohužel, zejména po softwarové stránce jde u Apple o smutný trend a další vítězství marketingu nad dobrou pověstí...  -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...