Přejít na obsah

Jaké Rolex máte právě na ruce?


Návštěvník Ondra

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 22,6tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Locky je fakt, že mi přijde, že pozorovací úhly jsou lepší..ale myslím, že žádnej AR nemaj. Ruku do ohně za to nedám, ale ve srovnání třeba s IWC nebo Breitling odrážejí všechno.. Ale u Rolexu mi nikdy nechyběl a nechybí. Musím říct, že ty nový ND jsou opravdu dokonale vyvážené, je uklidňující se na ně koukat a ta evoluce byla podle mého jednoznačně k lepšímu. Jsem zvědav na přesnost nového stroje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, Viktor napsal:

Já to asi nepoznám. Žádné zabarvení do modra nebo zelena pod žádným úhlem nevidím. Ale subjektivně se mi zdá, že je průhlednost vždy perfektní. A pak taky, že krása je v očích pozorovatele 😀 .

Chápu, mám to tak stejně s BLNR. :)

Před hodinou, dawe009 napsal:

@Locky je fakt, že mi přijde, že pozorovací úhly jsou lepší..ale myslím, že žádnej AR nemaj. Ruku do ohně za to nedám, ale ve srovnání třeba s IWC nebo Breitling odrážejí všechno.. Ale u Rolexu mi nikdy nechyběl a nechybí. Musím říct, že ty nový ND jsou opravdu dokonale vyvážené, je uklidňující se na ně koukat a ta evoluce byla podle mého jednoznačně k lepšímu. Jsem zvědav na přesnost nového stroje.

Máš případně možnost AR porovnat s jinými keramickými RLX? Jedna věc je porovnání v obchodě a jiná venku na slunku.

Poslední dotaz na oba - příjde vám rotor u nových strojků hlučnější? Je pravda, že změna uchycení rotoru z trnu na kuličková ložiska má na to vliv, ale zda jste to třeba vůbec postřehli, nebo je vám to naprosto jedno. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 32 minutami, Locky napsal:

Poslední dotaz na oba - příjde vám rotor u nových strojků hlučnější? Je pravda, že změna uchycení rotoru z trnu na kuličková ložiska má na to vliv, ale zda jste to třeba vůbec postřehli, nebo je vám to naprosto jedno. :)

Já teda na to spíš peču, ještě mě žádný rotor na hodinkách nikdy nerušil. Ale dal jsem si je k uchu a slyšel jsem šum svistu docela dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...