Přejít na obsah

SEAMASTER 300 OMEGA MASTER CO-AXIAL


prischera

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 126
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

jsou super Viktore, akorát mi k tobě, ani k těm hodinkám nějak nejdou ty leštěný plochy (hlavně ten tah) ..... možná to tak má bejt a možná naživo změním názor a možná tomu jenom nerozumím  :D

 

Já jsem tak nějak rozhodnutej nechat ten tah u Dušáka celej přebrousit, ty leštěný střední díly je moje jediná výhrada, zatím teda. 

 

Všem díky a Tombedovi zvlášť!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stylové, elegantní, Omega... Ty hodinky se mi začínají líbit. Navíc, konečně u Omegy "uřízli" héliový ventil. Jen bych dal mínus za tu velikost. Myslím, že 39mm by jim slušelo líp. Rád bych je ale viděl naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Malda: .....s tím ventilem to není konečně, pokud chtěli zachovat původní potápky, takže retro styl, je logické, že v padesátých letech nebyli heliové ventily...:)

 

Stylové, elegantní, Omega... Ty hodinky se mi začínají líbit. Navíc, konečně u Omegy "uřízli" héliový ventil. Jen bych dal mínus za tu velikost. Myslím, že 39mm by jim slušelo líp. Rád bych je ale viděl naživo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekib: tak to je mi jasné, že tehdy héliové ventilky nebyly:) Asi se shodneme na tom, že ty héliové ventily jsou tak nějak prakticky k ničemu. Mě navíc připadá, že trochu kazí vzhled těch hodinek...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rekib: tak to je mi jasné, že tehdy héliové ventilky nebyly:) Asi se shodneme na tom, že ty héliové ventily jsou tak nějak prakticky k ničemu. Mě navíc připadá, že trochu kazí vzhled těch hodinek...

....na tom se neshodnem, Omega je jednoduše specifická tímto ventilem, žádná jiná firma ho v takto vizuální podobě nedělá, nevadí mi, nepřekáží a mám rád komplikace, např.v mém heliovém ventilu u Bondovek se reguluje i datumovka, takže dvě věci dohromady, celkem mě to překvapilo..imho, takže asi tak..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej, chápu to dobře, že u SMP bez chrona slouží héliák k nastavení data? Ostatně, než jsem si Seamastery prof. s chronem pořídil, myslel jsem si, že héliák bude sloužit i k nastavení data. Proto mě pak překvapilo, že je vlastně jen na ozdobu.

 

A nechtěl jsem, aby to vyznělo, že mi héliák vyloženě vadí. Jen mi přijde, že tyhle seamastery bez héliáku jsou takové ... hledám správné slovo. Prostě čistší a na nic si nehrajou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když von by mě zas ten přísnej mod znectil :D

 

No, co už

 

 

Pár dobře zvolených teček na obraze, a z mocnáře byla selka. Nebo ze selky mocnář. Jak už to doba a okolnosti vyžadovaly
 
:D   tvl. se mi líběj čím dál víc. Ja hodně plastický je ten sendvič?
 
post-1551-0-26722800-1416148392_thumb.jpg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...