AndyAaron Odesláno 18. února 2020 Nahlásit Odesláno 18. února 2020 Ze bych to mel jako 1 + 1 zdarma? Jo kdybys mel White Knight... tak to bys me dostal
blackhead Odesláno 19. února 2020 Nahlásit Odesláno 19. února 2020 Dnes GS Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
maiq Odesláno 20. února 2020 Nahlásit Odesláno 20. února 2020 Foto není z dneška, ale hodinky jsou na ruce už čtvrtý den durch! Sent from my iPhone using Tapatalk
Liqid Odesláno 20. února 2020 Nahlásit Odesláno 20. února 2020 Bicolor moc nemusím, ale tady to vypadá super i ten svetr k tomu ladí
Daemonultimate Odesláno 20. února 2020 Nahlásit Odesláno 20. února 2020 Padla... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
rooosta Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 Padi / Mesh Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Piplík Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 Pomalu se šeří .... Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
blackhead Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 Divers Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
EpsteinBarr Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 prezute na 1976 Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
sashator Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 DiversŠkoda toho odrazu, jinak moc pěkná fotka...ta žlutá je prostě dobrá
blackhead Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 Škoda toho odrazu, jinak moc pěkná fotka...ta žlutá je prostě dobráNojo, jsem to ale amater! Dik
duff2 Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 Seiko SRPE 11J1 Odesláno z mého VOG-L29 pomocí Tapatalk
VendoL Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 prezute na 1976 maš je v krásném stavu
EpsteinBarr Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 maš je v krásném stavu dakujem, je pravda, ze som hodinky preberal s miestnymi znalcami a vyzera to, ze väcsina dielov je skutocne povodnych (rucicky a chapter ring su AM, ale rucicky su vraj nepodstatne a chapter ring sa vraj ani nemam pokusat zhanat - co ma teda ani nenapadlo)... akurat podrobne citam rozsiahly navod na WUS how to buy 6309...a okrem ineho sa musim ospravedlnit, je to rok 1980, zrejme jeden z poslednych kusov modelu, ktory sa robil cca do 1980
Hans Gruber Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 Velká paráda! Seiko SRPE 11J1Odesláno z mého VOG-L29 pomocí Tapatalk
Joe75 Odesláno 21. února 2020 Nahlásit Odesláno 21. února 2020 Přesně, tak tenhle cifr jsem ještě neviděl. Moc zajímavý kousek.Zakoupeno v ČR?
duff2 Odesláno 22. února 2020 Nahlásit Odesláno 22. února 2020 Přesně, tak tenhle cifr jsem ještě neviděl. Moc zajímavý kousek.Zakoupeno v ČR?Nene, je to limitovaná edice 1300 ks a dostupnost je jen v Asii. Tyto konkrétní připutovaly ze Singapuru... Irish Coffee cifr jsem musel mít... Odesláno z mého VOG-L29 pomocí Tapatalk
martin151 Odesláno 22. února 2020 Nahlásit Odesláno 22. února 2020 Sarb Obsah je dostupný pouze registrovaným uživatelům. Registrace na Chronomag Fórum je zdarma. Pokud již registraci máte, přihlaste se, prosím.
Doporučené příspěvky
Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.
Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat
Vytvořit účet
Vytvořte si nový účet. Je to snadné!
Vytvořit nový účetPřihlásit se
Máte již účet? Zde se přihlaste.
Přihlásit se