Přejít na obsah

Jaké Seiko máte právě na ruce?


People

Doporučené příspěvky

Hodinky jsi ji naučil, teď ty auta :-))

Moje malá blondýna chce růžového Landcruisera, snad ji tu barvu rozmluvím :-)))

 

hodinky som naucil mladsiu, ta ma len 12 (nevyzera, ale ma).. starsia - to je jej auto - nosi Casio digose :) a hodinky jej nic nehovoria. okrem toho voci ceedu nemozem povedat ani makke f. Ako prve auto je ceed viac nez idealne vozitko. No, ja som sa v 19tich nevozil v ziadnom. Ako 25 rocny som nafasoval sluzobneho Favorita.. takze to ma dievca super. Na lepsie si pekne zarobi sama, ak jej bude chybat ku stastiu. Co by som bol teda prekvapeny :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodinky som naucil mladsiu, ta ma len 12 (nevyzera, ale ma).. starsia - to je jej auto - nosi Casio digose :) a hodinky jej nic nehovoria. okrem toho voci ceedu nemozem povedat ani makke f. Ako prve auto je ceed viac nez idealne vozitko. No, ja som sa v 19tich nevozil v ziadnom. Ako 25 rocny som nafasoval sluzobneho Favorita.. takze to ma dievca super. Na lepsie si pekne zarobi sama, ak jej bude chybat ku stastiu. Co by som bol teda prekvapeny :)

Jj, mají se líp, já začínal se Š100 :-)

Casio a Kia o.k. :-)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hm, tak to by se mne také líbilo kdyby s tímto měl cestu okolo nás, ale na mne je to vysokej level (výška hodinek i a svým způsobem i cena  :) )

Vždy se jednou za čas rozhodnu, že do hodinek investuju více peněz, ale nakonec to neudělám, neb jsem měl doma TH Carrera, kupoval jsem je nové u AD CZ ještě když byly za pade, ale pak jsem je po letech prodal téměř nenošené. Prostě jsem je nenosil - bál jsem se, abych si je neodrbal a na ruce byly stále Fortisy B42. I letos jsem měl zase takové myšlenky na dražší hodinky, už několikráte jsem téměř kupoval, ale protože vím, že by byly doma zavřené ve skříni, tak jsem nakonec koupil Seika pod třicet a jsem vnitřně spokojen a hodinky jsou na ruce stále. Stále doufám, že se to ve mě jednou zlomí, koupím dražší hodinky a hlavně, že je budu nosit  :sad01_anim:

Jinak samozřejmě gratuluji k tomuto kousku a těším se nějaké fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...