Přejít na obsah

Konvolut Primek :-)


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, poslední dva dny jsem toho tolik nenaspal, hledal jsem hodinářské součástky v dětských plínkách a preventivně měřil teplůtku. K tomu ta aukce škodováckých skorodiplomatů- humus, jsem šťastnej že jsem se nenechal strhnout. A pak vlezu sem...hustý. Ale nezamlouvej moje návrhy..

Upraveno uživatelem straspol
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No,neco jsem tusil o tehle sbirce,zvlast po pokecu s majitelem na jednom srazu,ale 13ks orliku jsem fakt necekal.

Bert už na srazy chodit nemusí, ten už má sraz doma.

 

Berte máš pěknou voliérku. Když se tak dívám na ty novodobé, asi by se mi tam líbily více taky ty šípovité ručky, jak je to na ostatních.

Upraveno uživatelem p3k
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte máš pěknou voliérku. Když se tak dívám na ty novodobé, asi by se mi tam líbily více taky ty šípovité ručky, jak je to na ostatních.

 

S šípovitými ručkami naprostý souhlas. Osobně považuji

 

Tzv. Nové Orlíky - 11 56 6650 cal. Prim 98.01

Tzv. Nové Orlíky - hokejová limitka - XX/45 cal. Prim 98.01

 

za příliš výrazný úkrok stranou. O tzv. divokých letech Eltonu asi netřeba hovořit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, napred jsem Ti chtel uprimne pogratulovat k super sbirce, ale musel jsem to zmenit na celkem ocekavana slova zavisti a nenavisti, ty kuuwo smradlava zidobolsevicka klerofasisticka, jak ja Te pri tom pohledu nenavidim, krumpacem mezi voci a byl by klid....tresou se mi ruce a ani nemuzu psat, jak jsem rozrusen. :clap:

Jsi frajer a toho si cenim!

Neni lepsi si misto par obycejnejch hodinek, ktere ma na ruce skoro kazdy, koupit treba docela pekne BMW, nebo MB?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli jsi tím chtěl několik členů zdravě nakrknout, tak se ti to rozhodně povedlo. :lol2:

 

A zbytek jsi přivedl do stavu naprostého zoufalství, nebo alespoň hodně blízko tomuto stavu. :lol2:  :lol2:

 

Krásná sestava! :clap:  :clap:

 

 

Berte, napred jsem Ti chtel uprimne pogratulovat k super sbirce, ale musel jsem to zmenit na celkem ocekavana slova zavisti a nenavisti, ty kuuwo smradlava zidobolsevicka klerofasisticka, jak ja Te pri tom pohledu nenavidim, krumpacem mezi voci a byl by klid....tresou se mi ruce a ani nemuzu psat, jak jsem rozrusen. :clap:

Jsi frajer a toho si cenim!

Neni lepsi si misto par obycejnejch hodinek, ktere ma na ruce skoro kazdy, koupit treba docela pekne BMW, nebo MB?

 

Jsem mentalista - měl jsem pravdu. :goof:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berte, napred jsem Ti chtel uprimne pogratulovat k super sbirce, ale musel jsem to zmenit na celkem ocekavana slova zavisti a nenavisti, ty kuuwo smradlava zidobolsevicka klerofasisticka, jak ja Te pri tom pohledu nenavidim, krumpacem mezi voci a byl by klid....tresou se mi ruce a ani nemuzu psat, jak jsem rozrusen. :clap:

Jsi frajer a toho si cenim!

Neni lepsi si misto par obycejnejch hodinek, ktere ma na ruce skoro kazdy, koupit treba docela pekne BMW, nebo MB?

 

:clap:  :clap: :clap:   

Lepe bych to nenapsal. Tyhle temata dokazou "nadzvednout"....

Ale je to parada to takhle videt pohromade.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milý Berte,

už pár dní marně přemýšlým, jak a hlavně slušně, tu tvoji provokaci okomentovat a ještě jsem na to nepřišel.

Třeba mě něco za týden, až dva napadne....

 

P.S hlavně nefotit 97

Upraveno uživatelem Tikal
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...