Přejít na obsah

Konvolut Primek :-)


Doporučené příspěvky

Berte, budou výhledově nějaké detailní fotky jednotlivých modelů, hlavně těch starších? Ať už tady, nebo v tišťené publikaci? Málokdo má možnost přímé komparace...

 

Rád bych, ale určitě až časem. Mám teď tolik povinností, že svoji sbírku zanedbávám. Ani na tohle sranda focení jsem nebyl schopen (jak je vidět) nachystat světla.

Upraveno uživatelem Bert
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No jestli jsi tím chtěl několik členů zdravě nakrknout, tak se ti to rozhodně povedlo. :lol2:

 

A zbytek jsi přivedl do stavu naprostého zoufalství, nebo alespoň hodně blízko tomuto stavu. :lol2:  :lol2:

 

Krásná sestava! :clap:  :clap:

 

1. Ano

2. To jsem rád

3. Děkuji

 

Zekone, Tobě specielně taky dík, vždyť tady máš podíl :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jestli jsi tím chtěl několik členů zdravě nakrknout, tak se ti to rozhodně povedlo. :lol2:

 

A zbytek jsi přivedl do stavu naprostého zoufalství, nebo alespoň hodně blízko tomuto stavu. :lol2:  :lol2:

 

Krásná sestava! :clap:  :clap:

Se bojím, že tady mělo pár frajerů i zástavu srdce.

 

Možná by měl pan Hamáček své příspěvky podobného rázu začít větou:

Tento příspěvek prosím čtěte pouze v dosahu defibrilátoru !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stále se k těm fotkám musím vracet ( už jsem tu asi podesátý )a nějak tomu stále nemůžu věřit ( že se tohle všechno může sejít u jednoho člověka ).

A strašák to jistě dal  :lol2: , jen to asi musí v klidu rozdejchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, po zveřejnění tohohle vlákna už neměl jediný příspěvek ;) Osobně si ale myslím, že v neděli večer asi někde vyrábí nějaké melodie. Navíc o Bertov? hejn? orlíků se tak nějak všeobecně ví. Mnohem nebezpečnější by byla podobná fotka od začátečníka s 10 příspěvky, a s příběhem jak to zdědil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, po zveřejnění tohohle vlákna už neměl jediný příspěvek ;) Osobně si ale myslím, že v neděli večer asi někde vyrábí nějaké melodie. Navíc o Bertov? hejn? orlíků se tak nějak všeobecně ví. Mnohem nebezpečnější by byla podobná fotka od začátečníka s 10 příspěvky, a s příběhem jak to zdědil.

No,neco jsem tusil o tehle sbirce,zvlast po pokecu s majitelem na jednom srazu,ale 13ks orliku jsem fakt necekal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Si děláte srandu, ale neviděli jste někdo Strašáka?

Já jsem tady :lol2:  měl jsem perné odpoledne plné muzikantské práce. Naštěstí jsem začal číst od konce, takže jsem k prvnímu postu došel už připravený. Bertovi gratuluju a skládám hold, a měli bychom se domluvit na nějakém jeho exemplárním potrestání. Do budoucna bych stanovil kvótu maximálního počtu Orlíků na jedné fotografii  a  povinnost označovat posty, obsahující skupinové fotografie Orlíků, hvězdičkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...