Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

Na edel-optics jsem shodou okolností včera taky koukal, ale před dovčou (v sobotu odjíždíme) už nestíhám objednávku. Kdyby to někdo zkoušel z tama objednávat, dejte vědět, jak jste dopadli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak web zas nevypadá zle...jen mě tam trochu zaráží ty země, kam všude posílají. Co sem našel na netu, tak sídlo v německu, doména ve Francii. Zkusil jsem objednat s platbou na účet a přišlo mi toto: 

 

Account holder: Edeloptics GmbH

Bank: Hamburger Sparkasse

IBAN: DE55200505501002225934

BIC: HASPDEHHXXX

Purpose: 100318976 / E-CZ16-529930

Sum: 2 647,47 Kč

 

takže platba do zahraničí a vím prt, co je číslo účtu 

 

Na netu jsou na ně většinou 100% recenzce, otázka je zda jsou pravdivé...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen blbněte :-) Já si vždycky dovezu RB někde z cest, protože u nás jsou zbytečně drahé. V Itálii jsem je koupil za polovic, brácha teď v Amsterdamu na letišti za šestnáct stovek, u nás trojku. No ale než kupovat přes eshop, tak to dám radši trojáka, protože RB se fejkuje jak nic jiného a maj to hezky kluci šikmovoký udělaný, poznáte prd, to nejsou hodinky ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem tam dnes jedny Oakley, zaplatil kartou, vybral doručení UPS, přišlo mi potvrzeni o přijetí objednávky a asi za hodinu informace, že jsou skladem a že předpokládané dodání je 9.6., tak uvidíme. Zatím se to tváří bezproblémově. Dám když tak další info.

Ceny jsou příznivé, něco víc, něco míň. Minulý týden v Amstru na letišti jsem si je nekoupil, protože posledně když jsem tam byl je měli o 40 euro levnější, tak jsem si řekl, ze se ještě kouknu za tejden v Miláně. Na tom e-shopu je ted mají za cenu mírně vyšší, než je měli v Amstru asi před půl rokem když jsem tam byl, to byla zima a měli na sunglasses slevy. Ted jsou asi o pětistovku levnejsi na tom e-shopu, nez za kolik byly na letišti. No tak uvidíme.. Pri nejhorším jsem uz v životě přišel o víc..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Objednal jsem tam dnes jedny Oakley, zaplatil kartou, vybral doručení UPS, přišlo mi potvrzeni o přijetí objednávky a asi za hodinu informace, že jsou skladem a že předpokládané dodání je 9.6., tak uvidíme. Zatím se to tváří bezproblémově. Dám když tak další info.

Ceny jsou příznivé, něco víc, něco míň. Minulý týden v Amstru na letišti jsem si je nekoupil, protože posledně když jsem tam byl je měli o 40 euro levnější, tak jsem si řekl, ze se ještě kouknu za tejden v Miláně. Na tom e-shopu je ted mají za cenu mírně vyšší, než je měli v Amstru asi před půl rokem když jsem tam byl, to byla zima a měli na sunglasses slevy. Ted jsou asi o pětistovku levnejsi na tom e-shopu, nez za kolik byly na letišti. No tak uvidíme.. Pri nejhorším jsem uz v životě přišel o víc..

si objednával z toho edel optics?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak já to dnes zkusim na dobírku. jak sem hodil ty údaje co me poslali na platbu na účet předem, tak z nich jsem nějakej zmatnenej. a hlavně je to zahraniční platba... takže další náklady navíc...

 

Hele na kartě mi blokli o 2 koruny nižší částku, než kolik je cena na webu. Takže cena na webu je konečná, stahují to v CZK, žádné další poplatky. Sídlo mají v Hamburku, jak už někdo psal, vypadá to na podobný systém jako třeba spartoo nebo e-obuv. Zatím jsem klidnej, nic nenasvědčuje nějakému podvodu. Kdyby se mé pocity změnily, budu informovat :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Hele na kartě mi blokli o 2 koruny nižší částku, než kolik je cena na webu. Takže cena na webu je konečná, stahují to v CZK, žádné další poplatky. Sídlo mají v Hamburku, jak už někdo psal, vypadá to na podobný systém jako třeba spartoo nebo e-obuv. Zatím jsem klidnej, nic nenasvědčuje nějakému podvodu. Kdyby se mé pocity změnily, budu informovat :)

jukni na můj postbo kousek výše. tam jsou platební údaje. jen tam nemůžu vysledovat, co je číslo účtu. tak raději nechám tuto objednávku propadnout a objednam znovu a na dobírku. tech 130kc navíc už mě nezabije...jako nemám strach,ze brýle nedojdou, ale o to, aby to bylo origo zboží....uvidime

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číslo účtu je ten IBAN..to je mezinarodni format čísla účtu.

Já jsem dřív objednával na sunglasses-shop, funguji dlouho, historicky jsem tam kupoval asi 10 brejlí, jsou prý autorizovaný prodejce ray-ban..a když jsem tam chtel zase nedávno něco koupit, všiml jsem si, ze mají na google recenze..a půlka z nich tvrdí, ze brejle od nich jsou fake..tak uz nevím. Co když brejle na letišti jsou taky fake? Proste počkám co přijde, pokud bude zpracování ok a polarizační skla budou polarizovat, ochranné znaky budou sedět, tak si je nechám. Když ne, půjdou zpátky. Proti áčkovým fejkům asi není obrana, nejspíš bych to nepoznal. Zase nejsou to rolexky za dvě kila.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Číslo účtu je ten IBAN..to je mezinarodni format čísla účtu.

Já jsem dřív objednával na sunglasses-shop, funguji dlouho, historicky jsem tam kupoval asi 10 brejlí, jsou prý autorizovaný prodejce ray-ban..a když jsem tam chtel zase nedávno něco koupit, všiml jsem si, ze mají na google recenze..a půlka z nich tvrdí, ze brejle od nich jsou fake..tak uz nevím. Co když brejle na letišti jsou taky fake? Proste počkám co přijde, pokud bude zpracování ok a polarizační skla budou polarizovat, ochranné znaky budou sedět, tak si je nechám. Když ne, půjdou zpátky. Proti áčkovým fejkům asi není obrana, nejspíš bych to nepoznal. Zase nejsou to rolexky za dvě kila.

 

Číslo účtu je ten IBAN..to je mezinarodni format čísla účtu.

Já jsem dřív objednával na sunglasses-shop, funguji dlouho, historicky jsem tam kupoval asi 10 brejlí, jsou prý autorizovaný prodejce ray-ban..a když jsem tam chtel zase nedávno něco koupit, všiml jsem si, ze mají na google recenze..a půlka z nich tvrdí, ze brejle od nich jsou fake..tak uz nevím. Co když brejle na letišti jsou taky fake? Proste počkám co přijde, pokud bude zpracování ok a polarizační skla budou polarizovat, ochranné znaky budou sedět, tak si je nechám. Když ne, půjdou zpátky. Proti áčkovým fejkům asi není obrana, nejspíš bych to nepoznal. Zase nejsou to rolexky za dvě kila.

jo, co je IBAN vím, ale vždy když jsem dělal zahraniční platbu, tak tam bylo i klasické číslo účtu, jak to známe u nás. To je jedno..objednal jsem znovu na dobírku. Tak uvidíme co dorazí. Jestli origo nebo fake. Já to stejně nepoznám, protože nevím, jakou mají ochranný znaky :-) (pokud teda nebude jedna nožička delší o 1 cm a každý sklo jiný :-D tak se nechám překvapit...Každopádně, dej určitě report, až dorazí tobě....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, co je IBAN vím, ale vždy když jsem dělal zahraniční platbu, tak tam bylo i klasické číslo účtu, jak to známe u nás. To je jedno..objednal jsem znovu na dobírku. Tak uvidíme co dorazí. Jestli origo nebo fake. Já to stejně nepoznám, protože nevím, jakou mají ochranný znaky :-) (pokud teda nebude jedna nožička delší o 1 cm a každý sklo jiný :-D tak se nechám překvapit...Každopádně, dej určitě report, až dorazí tobě....

 

Až po pár letech začneš vidět černobíle, zjistíš že jsi nosil fake :lol2:  Jinak ti samozřejmě přeji ať to dopadne a příjde originál, já bych na to nerva neměl :cheers:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já nosím odjakživa RB, protože mám strašně citlivé oči a jednou jsem je koupil od kluka na bazoši, co je tahal z USA. A mě ti v nich normálně začali bolet oči po hodině na slunci, tak jsem je vzal do AD na kontrolu, a maník mě řekl, že jediné jak to pozná že tento model má sklo takže do nich rypne špendlikem, ale že tam bude malá rejha, že jinak to nepozná. Brejle jsou jednoduché fejkovat a jen ty nejlevnější kopie poznáš. Všechny znaky měli, dobře seděli na ksichtě, jen ty oči mě boleli. Kluk je ode mě vzal zpátky, vrátil prachy bez průtahů a byl klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořídil jsem na ebayi Kuboraum. Není to asi pro každýho, ale já jsem nadšen :D

attachicon.gifimg-thing.jpg

 

není pro každýho je hodně silnej eufemismus, to vážně budeš nosit?

 

mně víc než Felixe evokují Leona

 

post-953-0-29033700-1465321513.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jelikož Gascany šly do plastového nebe, tak mě po nich zbyly jen náhradní skla...kdyby měl někdo zájem (polarizovaný). Ty iridium red jsem tam teď měl a bohužel sem je na dvou místech dokurvil. Ty druhé jsou úplně nové. V případě zájmu za 300kč. Ty červený přidám k tomu...

post-13404-0-42213200-1465322584_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...