Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

 

MNO, JUKNU.

wave, měl jsem tě za rozumnyho člena, se kterým se dá uplne v pohodě diskutovat. Někteří už tady, diky tvym narazkam, s tebou měli problém. Přecházel jsem to...asi si neměl svůj den. ale co se poslední dobou seres pod kazdej můj komentář s nějakou nejapnou kravinou, která není k tématu, tak ten problém zacinam mít. Nevím, jestli máš nejake komplexy nebo něco jiného, ale tímto té prosím, nevsimej si mne, nereaguj....pokud to nebude k věci. dekuju
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Jen blbněte :-) Já si vždycky dovezu RB někde z cest, protože u nás jsou zbytečně drahé. V Itálii jsem je koupil za polovic, brácha teď v Amsterdamu na letišti za šestnáct stovek, u nás trojku. No ale než kupovat přes eshop, tak to dám radši trojáka, protože RB se fejkuje jak nic jiného a maj to hezky kluci šikmovoký udělaný, poznáte prd, to nejsou hodinky ...

Já jsem takhle koupil na pláži RayBany Aviator ještě skleněný skla za 10 Euro. A v optice mi řekly, že jsou to originály :-) Dokonce na to pasují originální náhradní díly. Taková ta silikonová noumovina co je na nose aby to netlacilo a šroubky. Tak nevím jestli to typek ukradl někde v obchodě (bylo to i s krabičkou a pouzdrem) nebo je to noční směna :-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

VasekN-v českých optikách poznaj leda tak hov.no.A jinak otevři si bazoš a všechny fejky se prodávaj i s krabičkou,hadříkem,není poznat rozdíl.

Jo to je možný. Ale má to opravdový skla. Nedávno jsem kupoval piloty od Calvin Klein normálně v optice asi za 2500, jako design krásnej. Sedí perfektně na ksichte, ale na rozdíl od těch fejků mne z toho bolí oči a pomalu se mi z toho začíná loupat antireflex nebo co to je, takže s nima budu muset na reklamaci :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je hnus velebnosti ta Luxoticca. A proto...U nudlééé? Kuboraum

attachicon.gifFullSizeRender.jpg

 

no tvl....vono se to ještě hejbe velebnosti  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to je hnus velebnosti ta Luxoticca. A proto...U nudlééé? Kuboraum

attachicon.gifFullSizeRender.jpg

 

Parádní  :notworthy: Jinak ohledně Luxoticy, říká to pán správně, má to cenu dělat pokud jsou lidi ochotni za to platit :clap: Ray-ban je moje srdcovka a pokud si bude držet svoji kvalitu, tak je mi jedno pod koho bude spadat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Až po pár letech začneš vidět černobíle, zjistíš že jsi nosil fake :lol2: Jinak ti samozřejmě přeji ať to dopadne a příjde originál, já bych na to nerva neměl :cheers:

Taky ne na oci jsem citlivy. Bud si priplatim za jistotu nebo bych sel do levnejsi znacky. Muj zrak ma vetsi hodnotu nez jakekoliv bryle, fakove hodinky jsou hnus, ale nejspis neoslepnes, i kdyz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaute. Poraďte mi prosím nějaké slunční brýle do letadla. Potřeboval bych postupné ztmavení skel (gradal). Normální sluneční brýle mi nevyhovují, páč pořádně nevidím na budíky. 

Zatím jsem objevil pouze Ray Ban Aviator 3025, ale ty mi asi nebudoiu sedět, protože ty samé mám klasické sluneční a moc mi ty obroučky nesedly. Kdyžtak dík....nějak nevím, kde hledat. Cenu bych viděl do 4k. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...