Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

Tak jsem jsem se hecnul a donutil se zajít do značkové prodejny. Po vyzkoušení všech možných i nemožných brýlí, jsem si nakonec neodnesl ani jedny. Buď byly polarizovaný, hnusný, měly tlustý nožky což nesplňuje požadavky pro letadlo, nebo se mi prostě blbě nosily. Nejhorší byly pro mě asi RayBan Aviatory. Myslel jsem, že jsme si nepadli do noty jen s těmi, co už mám doma..ale ne, mám to tak bohužel se všemi. Nejvíc mi seděly tyhle, ale ty zase neměli v nejmenším zatmavení...Hledám tedy dál. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem jsem se hecnul a donutil se zajít do značkové prodejny. Po vyzkoušení všech možných i nemožných brýlí, jsem si nakonec neodnesl ani jedny. Buď byly polarizovaný, hnusný, měly tlustý nožky což nesplňuje požadavky pro letadlo, nebo se mi prostě blbě nosily. Nejhorší byly pro mě asi RayBan Aviatory. Myslel jsem, že jsme si nepadli do noty jen s těmi, co už mám doma..ale ne, mám to tak bohužel se všemi. Nejvíc mi seděly tyhle, ale ty zase neměli v nejmenším zatmavení...Hledám tedy dál. 

 

Oakley ma par modelov s "wire frame" , pripadne Serengeti, Polaroid. Pripadne ine sluchatka ? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cyril: A zkousel jsi ty polarizacni primo v letadle? Me to teda nevadilo nikdy... Plastovy okna jsou obcas trosku duhovy ale fakt mi to neprislo ani rusivy... Jako 'tehdy' nebyly zadny ty velky LCD pristroje, v malym byly klasicky budiky a ve velkym CRT obrazovky, displeje max na radiich, ale vzdycky to bylo citelny i s polarizacnima, prinejhorsim stacilo pohnout hlavou o mm... Prislo mi ze prinos polarizacnich skel byl daleko vetsi, nez nevyhody...

 

Jinak teda pokud nevyhovuji zadny aviatory, doporucuju jit do optiky a vybrat si z milionu normalnich obroucek na dioptricky brejle, a nechat si do nich dat kvalitni skla bez dioptrii, ale s gradientem, vyberes si barvu, intenzitu zabarveni, kde ten prechod ma bejt... Ja to takhle mel, akorat misto gradientu byly polarizacni.

Upraveno uživatelem Pirx
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týden jsem chodil po optikách a furt nevěděl, nakonec jsem si řekl, že to mám v "péči" a vzal tohle, klasika klasik, submariner mezi slunečními brýlemi ... RB 2140 original Wayfarer v zajímavé barvě. Chtěl jsem původně černé lesklé, ale ty už byly poškrábané v krámě (vlásečnice na obroučkách,jako auto co jezdí do myčky). Tyhle matné mají i zajímavou povrchovou úpravu a budou praktičtější.

post-23865-0-23742200-1468145523_thumb.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kupujete takhle drahý brejle bez předchozího vyzkoušení na šišce? Mě tak z 20 sedí tak nějak na xichtě jen jedny.

Mám už dvoje. Je to jen doplnění barev... Jinak dělám to, že vyzkouším v obchodě a pak mrknu kde objednat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si je napřed osahal na Chodově, tam maj ještě nějakej pozůstatek slunečních brýlí, jinak všude jinde jen pár nezajímavých kousků. Klidně bych i koupil za hotovy někde v optice, ale nikde neměli nic zajímavého.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...