Přejít na obsah

Sluneční brýle


Drummer

Doporučené příspěvky

Předtím je dělal BL v USA a nyní je dělá Luxotica v Itálii.

Ty nové jsou pěkné srajdy.

Podle mě si vzali na tu výrobu v někoho  Fiata !!!!

 

Já si v první chvílí myslel, že jsem koupil fake ... / musel jsem kupovat přes eshop (má certifikaci od RB), protože místní optiky neumí objednat konkrétní model od RB / 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud by někdo chtěl orig Ray-bany RB 3025

 

http://www.misteroptic.cz/ray-ban-rb-3025-112-19-aviator-large-metal/

 

jen si ted nejsu jistej šířkou zornice skel, sou dost velký, bral sem je na blind přítelkyni a nesedí :D Mohu je pustit za nějákou rozumnou cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak,aby to nebylo nějaký offtopic beru to tak, že aviatory se tu dost řeší a spousta lidí např nechce kupovat nový za 3.5k atd. Byl sem dost překvapenej na to že jsou to unisex brejle, že vlastně nikomu z osazenstava přátel ani rodině nesedí nebo se jim prostě nelíbí :D ale klidně je budu mejt jen jako dekoraci doma. Jako chytač prachu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...

Tak jsem našel moje Aviatory! Uff, už jsem si myslel že je po nich a že zůstaly někde ve Štýrsku. Tohle by tedy patřilo spíše do vlákna co Vás potěšilo. Vloni jsem na ně v Maďarsku lehl a ulomil straničku. Na sluneční brejle jsem dost nezodpovědnej jedinec...

 

post-670-0-58688900-1440617812_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

porovnat nemůžu,na originále jsem mel jen klasický zatmaveny sklicka, který fungovali perfektne...ale řekl bych, že přes tyhle polarizované od Galaxy lenses se kouka ještě lepe. polarizacni filtr funguje dobře...to mohu porovnat s polarizacnimi brýlemi, co vozim na kolo. takže za mne za nějakých cca 20$ 2 páry sklicek je naprostosto parádní cena...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dlouho se mi líbily, jenže jak to tak bývá, vždy když jsem si "potřeboval" koupit brýle, tak je neměli. Takže jsem si nejdřív koupil aviatory, potom new wayfarery želvy s hnědožlutým sklem do auta, a včera byla polovička vybrat dioptrické brýle pro malou v grand optical na chodově. Dostaly za nákup nějaké slevy a na fotce je výsledek. Sice jsem chtěl stříbrný rámeček plus zelený sklo se zrcadlem, ale jtakovou kombinaci jsem nikde nenašel, a tohle provedení "LSD" má taky něco do sebe.. je to model caravan

 

post-953-0-51171400-1443108651_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...