Přejít na obsah

ARCHIMEDE


kandrdas

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 360
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Pěkné. Jak se ti jeví ten Protect u Archimede? Funguje, nebo se dá normálně poškrábat? 

Tak zatím nejsou poškrábané, do kontaktu už přišli, takže to asi funguje.

což mi připomíná jedno video 

shrnutí videa po roce užívání je pouzdro bez poškrábání kromě dýnka, které není tvrzené. Jen na tahu u spony měl lehkou lišku, ale nechtělo se mu to posílat do Německa, kde by mu to bez řečí vyměnili(někomu to rezne a někomu ne takhle mi to říkali v Chronoshopu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
  • po měsíci...

Musím se pochlubit, včera jsem po krátké úvaze koupil Archimede Pilot 42 A na černém řemenu. Původně jsem si šel pro Laco, ale prostě mi nesedly na ruku, zatímco Archimede padnou parádně. Přemýšlel jsem i nad Stowa, ale neměli pro mě ideální rozměr 42mm a neměl jsem je kde vyzkoušet. Archimede jsou za ty peníze naprosto super. 

post-41358-0-74148500-1482231285_thumb.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Laco jsou "klasika", ale málo komu sedí tak dobře jak Archimede. Gratuluju k volbě

 

Přesně tak, nevím jestli to bylo tvarem pouzdra, tvarem těch nožiček nebo čím, zkusil jsme několik modelů a z ničeho jsem prostě neměl dobrý pocit. Možná ještě vyzkouším ty Stowa až zas budu v Německu a uvidím, každopádně se musím trochu kacířsky přiznat, že nemám moc rád to modré lemovaní ručiček (i když chápu že to k tomu patří) u klasických b-uhr, což zrovna Stowa mají.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...
Návštěvník maxipesfik

http://www.archimede-watches.com/outdoor-ol-sh-523.html

post-19004-0-56937700-1484063953_thumb.jpg

post-19004-0-78321400-1484063957_thumb.jpg

 

http://www.archimede-watches.com/outdoor-black-pvd-case-and-band-black-dial.html

post-19004-0-25497600-1484064090_thumb.jpg

 

The OutDoor Protect is equipped with a hardened ICKLER steel case. The special hardining process has the following properties:

 - Hardness ca. 1200 HV
 - Thickness of the hardened layer: ca. 30?m
 - No on top coating but a diffusion of carbon. No spalling.

After the surface treatment the case main part and the bezel are hardened. Due to the enormous increase of the hardness up to ca. 1200HV the OutDoor Protect gets an excellent shield against scratches and other damages of the surface and is therefore even better equipped for all kind of excursions and outdoor-adventures.

Upraveno uživatelem maxipesfik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, viete niekto potvrdiť alebo vyvrátiť (najlepšie s nejakým dôveryhodným zdrojom), či resp. čo za hodinky spoločnosť Ickler vyrábala v období WW2? Konkrétne ma zaujíma, či sa podieľali na výrobe B-Uhr. Tento článok tvrdí, že áno, no napr. oficiálna stránka Ickler sa o ničom konkrétnom z minulosti nezmienuje. Nie, že by to bolo rozhodujúce pri výbere hodiniek, ale chcel by som to vedieť čisto zo zaujímavosti :)

Upraveno uživatelem ferdinandtreti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO

Zdravím, viete niekto potvrdiť alebo vyvrátiť (najlepšie s nejakým dôveryhodným zdrojom), či resp. čo za hodinky spoločnosť Ickler vyrábala v období WW2? Konkrétne ma zaujíma, či sa podieľali na výrobe B-Uhr. Tento článok tvrdí, že áno, no napr. oficiálna stránka Ickler sa o ničom konkrétnom z minulosti nezmienuje. Nie, že by to bolo rozhodujúce pri výbere hodiniek, ale chcel by som to vedieť čisto zo zaujímavosti :)

Kdybysis ten článek přečet pořádně, tak by ses dočet že Ykler vyráběl jenom pouzdra pro hodinky (WWII)...... hodinky jako komplet aneb celý (tak jak to vidíš v krámě) dělá jenom asi posledních 15let

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...