Přejít na obsah

Seiko SKX 007/009


Zdeněk H.

Doporučené příspěvky

No můj sen jsou SKX s cifrem ze Sum (otázka jestli to jde) nebo právě s tím SKX171 kvůli plastickým indexům+ lepší kalibr.

Safir už beru jenom jako perličku na konec. 

O prázdninách zabojuju a uvidíme co z toho bude, určitě se ozvu jak to dopadlo a co plánuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můj sen jsou SKX s cifrem ze Sum (otázka jestli to jde) nebo právě s tím SKX171 kvůli plastickým indexům+ lepší kalibr.

Safir už beru jenom jako perličku na konec. 

O prázdninách zabojuju a uvidíme co z toho bude, určitě se ozvu jak to dopadlo a co plánuju.

Souhlasím s tebou. Neplastické indexy považuji u SKX007/009 jako jedinou slabinu, kterou pořád nemůžu rozdýchat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No můj sen jsou SKX s cifrem ze Sum (otázka jestli to jde) nebo právě s tím SKX171 kvůli plastickým indexům+ lepší kalibr.

Safir už beru jenom jako perličku na konec. 

O prázdninách zabojuju a uvidíme co z toho bude, určitě se ozvu jak to dopadlo a co plánuju.

Cifr ze Sum by na SKX jit mel, viz. diskuze v recenzi 007:

http://forum.chronomag.cz/index.php?/topic/59283-seiko-skx007/page-6

 

Taky jsem to mel puvodne v planu, ale asi to necham byt - jednak prijdes o den v tydnu a druhak ja osobne jsem si nakonec zvykl na origo cifr :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kube to ma perfektní!!! Sumo cifr na SKX  :notworthy:

takže sháním modrý sumo cifr a 6r15

Indikaci dne nepotřebuju, to že je víkend vím, a to že už je zase pondělí mi nic připomínat nemusí..  :frusty:

I když mi třeba Seiko modrá sobota a červená neděle bude chybět  :lol2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějaký důvod proč jsou tak levné? Nebo je to na ebay normálka a prodávající čeká že to dražba nažene nahoru? na ebay jsem nikdy nekupoval... http://www.ebay.com/itm/SEIKO-7S26-0020-SKX399-DIVERS-MENS-AUTOMATIC-WATCH-/391149954655?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item5b125aa65f

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Povidlacek: Je to dražba, většina lidi to tam začne sázet az před koncem....

 

Me jednoduchý cifr na SKX vůbec nevadí, naopak ty kulatý plastický indexy a la Sumo mi k nim nepasuji. Ale ten cifr u SKX399 je naprosto parádní, možná by ho moh mit Harold....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

me se teda vic libi moje jak 399/402

 

Já vím, u těch jsem zaváhal a dodnes mne to mrzí. Tohle je přesně modifikace, kvůli které bych pustil Suma. Jen bych ještě rád černý datový věnec.

Upraveno uživatelem filo-boxer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...