Přejít na obsah

Po renovaci v Eltonu....


Doporučené příspěvky

Eltone a Zekone,

oba dva jste moc nepotěšili, ale co už. Prohlédl jsem primkové kufříky a znovu pročetl knihu o Primkách od Libora Hovorky. Tak tedy dnes  na lepší vlně.

Na stránce Eltonu je uvedeno, co vše už nedělají jako renovace původních modelů. Ovšem mě by tedy zajímalo, co v dnešní době a třeba tuto sezonu Elton skutečně nabízí ohledně renovací a jestli taková renovační činnost má v Eltonu skutečnou perspektivu a nějaký výhled do příštích několika let. Co ty na to, Zekone?

Díky. :notworthy:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 289
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 8 hodinami, eloga napsal:

Eltone a Zekone,

oba dva jste moc nepotěšili, ale co už. Prohlédl jsem primkové kufříky a znovu pročetl knihu o Primkách od Libora Hovorky. Tak tedy dnes  na lepší vlně.

Na stránce Eltonu je uvedeno, co vše už nedělají jako renovace původních modelů. Ovšem mě by tedy zajímalo, co v dnešní době a třeba tuto sezonu Elton skutečně nabízí ohledně renovací a jestli taková renovační činnost má v Eltonu skutečnou perspektivu a nějaký výhled do příštích několika let. Co ty na to, Zekone?

Díky. :notworthy:

Jasně že má, jen na to vše je nás málo, tak jen tolik. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nevím, to jaksi není zrovna moc fundovaná odpověď, ale nevadí, tak ušetřím.  Tak a jedna faktická tobě osobně - buď tak laskav, když napíšeš info na jeden řádek, tak nemusíš dalších 20 citovat z mého textu, to je zbytečné. S tím plánem oprav, tedy zda tam nějaký máte, bych byl rád, když mi to pošleš do SZ. Díky. :cheers:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Přidám i sem, nerad bych aby zapadla nabídka:

nechystáte se někdo s renovací do Eltonu?

Pokud by měl někdo nachystaný nějaký renovační program, zkuste se mi ozvat, má, nějaký budget, který musím v Eltonu nechat a rád bych aby finance zůstaly tady  u "potřebných" na fóru.

Já momentálně nemám v plánu žádný projekt.

Klidně do SZ, pořešíme, zkusíme se domluvit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Nevím, zda-li to tu již nebylo…. 
Teď na mne vyskočila toto “renovace”  … A v návaznosti na to, by mne zajímal Váš názor na tuto renovaci … Či jestli jí tu někdo již nemá …. 

 

F2EC4300-FB3A-4589-9F36-7CED5FB7A86E.png

Upraveno uživatelem Lobber
ScreenShot
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...