Přejít na obsah

Po renovaci v Eltonu....


Doporučené příspěvky

skalis napsal: "Ja jsem sice zamestnanec, ale neprestane me prekvapovat, kolik lidi si porad mysli, ze je podnikatele a obchodnici okradaji a jak na nich tezce vydelavaji a co vsechno by meli davat zadarmo."

 

Já na rozdíl od skalise nejsem překvapen, že ještě je mnoho míst, kde si podnikatelé umí spočítat co se jim vyplatí účtovat a co již ne - například ve velké Praze, mimo hodinářství, mi v Optice dají zadarmo a namontují vypadlý šroubek z brýlí a brýle ještě vyčistí, vše za pár minut. Umí si spočítat, že až budu potřebovat nové drahé brýle, tak přijdu k nim a ne k těm co chtějí za vypadlý šrobek z brýlí majlant. Hodináře posuzuji obdobně a ti co chtěli za stěžejku 80 kč, těm jsem pouze poděkoval za nabídku a již mne tam neviděli.

Upraveno uživatelem Mipa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 289
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Souhlasím se skalisem a lidi, který očekávaj něco zadarmo a voháněj se přitom budoucím teoretickým byznysem považuju za neperspektivní vychcance. Jako obchodník je poznám na první dobrou, sem na ně hnusnej nebo si z nich udělám nějakou prdel. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlasím se skalisem a lidi, který očekávaj něco zadarmo a voháněj se přitom budoucím teoretickým byznysem považuju za neperspektivní vychcance. Jako obchodník je poznám na první dobrou, sem na ně hnusnej nebo si z nich udělám nějakou prdel. 

 

tak tak, stěžejku chtějí zadara a budoucí byznys stejně dělají přes internet, nebo čekaj až to bude někde v akci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizík se zde projevil: "Souhlasím se skalisem a lidi, který očekávaj něco zadarmo a voháněj se přitom budoucím teoretickým byznysem považuju za neperspektivní vychcance. Jako obchodník je poznám na první dobrou, sem na ně hnusnej nebo si z nich udělám nějakou prdel." 

 

Naštěstí takové businessmany a provokatéry, navíc přisprostlé, jako Zmizíkové nepotkávám často. Nepřinášejí nic, jedině tak hospodské klábosení nejnižší úrovně.

 

P.S. Nedivím se, že při takovéto úrovni příspěvků Zmizíků, je Fórum o Primkách mnohdy nevalně hodnoceno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizík se zde projevil: "Souhlasím se skalisem a lidi, který očekávaj něco zadarmo a voháněj se přitom budoucím teoretickým byznysem považuju za neperspektivní vychcance. Jako obchodník je poznám na první dobrou, sem na ně hnusnej nebo si z nich udělám nějakou prdel." 

 

Naštěstí takové businessmany a provokatéry, navíc přisprostlé, jako Zmizíkové nepotkávám často. Nepřinášejí nic, jedině tak hospodské klábosení nejnižší úrovně.

 

P.S. Nedivím se, že při takovéto úrovni příspěvků Zmizíků, je Fórum o Primkách mnohdy nevalně hodnoceno. 

No máš pravdu, ještě jsem od Zmizíka nečetl nic poučnýho, Jenom samý kydy, ale to víš, je to prej obchodník a ti se vyznají ve všem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tedy zde ve věci Primek (konstrukční vykopávky drobně vylepšené nebo pozlacené) se odvolávat na švýcarské IWC a podobně tak to je zábavné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizík se zde projevil: "

Souhlasím se skalisem a lidi, který očekávaj něco zadarmo a voháněj se přitom budoucím teoretickým byznysem považuju za neperspektivní vychcance. Jako obchodník je poznám na první dobrou, sem na ně hnusnej nebo si z nich udělám nějakou prdel."

 

Naštěstí takové businessmany a provokatéry, navíc přisprostlé, jako Zmizíkové nepotkávám často. Nepřinášejí nic, jedině tak hospodské klábosení nejnižší úrovně.

 

P.S. Nedivím se, že při takovéto úrovni příspěvků Zmizíků, je Fórum o Primkách mnohdy nevalně hodnoceno.

A copak hosi, poznali ste se? :D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmizíku, dobře známe tvoje provokace, tak se jenom trapně opakuješ a nic sem nepřinášíš.

No ty píčo. Ty máš slovník jak z padesátek. Kdo my? Jakože proletáři, nebo dokonce lid? Kdo sou ty Zmizíkové? Jakože buržousti, kulakové a podobná verbež? Hele, když usínáš, neslyšíš v hlavě Hlasy Revoluce? 

 

A jinak:  V tom příspěvku sem reagoval na skalise. Fakt nemůžu za to, že ses v tom mým příspěvku našel. Kdybys chtěl něco zadáčo, napiš SZ a já ti něco přinesu. Abych teda aspoň něco přines.

Upraveno uživatelem Zmizík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, takže tu máme i v roce 2020 klasický problém s pochopením psaného textu. Lobevlade, já se neptal na Tvého hodináře, ani na Tvé potřeby. Já se ptal, jestli s těmito konkrétními stezejkami máš zkušenost, máš li je vyzkoušené.

 

Edit: tedy jestli jsi tyhle za necelý dolar koupil, a vše bylo ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud bude stěžejka za 20, tak si každý může vše dělat doma sám a další dílny se mohou zavřít. Nebo si najít takovou kde je třeba čekačka na opravu 6 měsíců.

Já to psal jako posměšek k tomu jak se jeden rozčiluje že stěžejka stojí 20 a druhej kikot píše stěžejka za pade, kde jsme?

 

A přehlíd jsem že stěžejku máš za 50 ty na dílně, tak jen doplňuji :cheers: bylo to myšleno jako povzdech nad brekem že to je děsně drahý a proč to není v ceně atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...