Přejít na obsah

Seiko MM300 SBDX017


MutraBG

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 83
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No právě vaříš z vody :)

Tuna není žádný oficiální název stejně tak emperor,MM300,turtle,darth vader... atd

Označení tuna vzniklo kvůli shroudu i přes to že ty první byly monocoque. Takže tuna si může říkat kdo chce čemu chce co má shroud,třeba i těm pětkám.

 

Měl jsem keramické suby i MM300 nechápu co jsem neměl vidět,rozdíl tam bouhužel byl jak praktický,tak vzhledový i cenový.

Tak moment, každý si může říkat čemu chce co chce, jen já vařím z vody tím, že neuznávám slabší tuňáky...ok.

 

Ale noták klucí, když se podívám na keramické lunety Omeg, tak mi neříkejte, že je tam citelný rozdíl v popisu vůči MM. O ceně těžko mluvit, to už jsem zmiňoval výše. Ale chápu, že na některé modly se sahat nesmí. Tak se omlouvám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemáte to chlapi jedno? Komu se MM líbí tak, jak jsou, tak nemá potřebu kolem toho dupat a řešit zda mají 300, 600 nebo dokonce 1000 m nebo keramickou lunetu. Dává na ně bacha a leze s nimi tak nanejvýš do bazénu. Komu zkrátka to, co považuje za jejich nedostatky, vadí, tak ať si zkusí najít buď hodinky které mu budou plně vyhovovat, anebo si je nechat sám vytunit. Chtít ale např. po autorovi seriálu, aby vyškrtávai hlavní postavy jen proto, že se se mi jako divákovi nelíbí, sice můžu, ale musím počítat, že mne spíše pošle někam. Stejně to tak má i Seiko. Holt to není manufaktura s dvaceti hodináři, která se bojí o každého zákazníka. Babička mi říkávala: "když se ti to nelíbí, tak vysmrď."

Upraveno uživatelem lucid
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jenom abych to odboceni co je a neni tuna uvedl na spravnou miru-Monstra jsou taky jen 2 generace. Zbytek proste monstra nejsou. Tady jento podobne.

Zkratka nechapu technologickou stagnaci u tohoto uspesneho a draheho modelu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas, vratme se k tematu vlakna.. Nove MM300... I když sklo se resilo uz vicekrat, ale tady se to da brat jako myslenka, zdali novy model byla vhodna prilezitost pro zmenu nebo ne.... Treba MM300 berou jako svoji vykladni skrin, kde chteji ukazat co se svym Hardlex sklem umeji..

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ohledne Hardlexu: vim, mam jen obyc Monstra, ale zazivaji se mnou maso. Mraz, studenou, slanou atd.vodu, bouchance. Ten Hardlex nema 1 skrabanec. Vzhledem k tomu, ze vymena je tzv. za par kacek, nemam s problem. Nechapu lidi co preferuji safir. Mam ho 2x, zadne vyhody nevidim a to mam basic Harlex.

Nez sklicko, bych poresil lunetu, vlastne ta taky neni draha, takze nic panove:).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
  • po měsíci...

padlo rozhodnutie ze budu mm300, zial tentokrat neviem odolat.

 

Rad privitam rady a nazory.

 

Mam rozjednane bud nove 017 alebo jazdenky 001 za vyrazne nizsiu cenu.

Lumi je dostatocna aj pri 001 (mam odskusane z 012 limitky) aj ked, lumi nie je nikdy dost, vsakze....

Dalsia vec - dia shield, rovnako lakava ako lepsie lumi. Mam s nim skusenosti iba z titanu (prospex titan bez diashieldu versus diashield na shogune), neviem ako sa sprava na oceli, zrejme to taka pecka nebude...

MEMs som neskumal o co vlastne ide, neberem to ako nejaku fest vyhodu (kedze neviem o co ide a neriesim)

 

korunka na 017 mi nevadi, radsej by som asi cistu na 001 ale je mi to jedno...

 

takze otazka je, ci stoji za to priplatit za 017 ? Chcem to na bezne nosenie

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obcas se spekuluje o jinem barevnem nadechu na 017.. Jak te oceli, tak cisel na lunete... Co je urcite jine, je barva lumi, která se mi vic libi na starsich... Za me bych taky nepriplacel a sel do slusnych starsich..

 

... a 001 zni proste lip :-)

Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vdaka za nazor kluci. Nasmerovali ste ma na 001 a poslal som uz prachy do tejto ciernej diery (snad nie):

 

http://www.chrono24.com/en/seiko/mm300--id4076130.htm

 

 

dost dobra cena vzhladom na vek a stav, tak snad OK... Ponuka aj moznost osobneho odberu, tak snad to je real.

Je ale fakt ze niektori USA tipci ponukaju este vyhodnejsie (to sa im vyskakuje ked to ojebu bez dph)

Upraveno uživatelem vrcan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...