Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No na PC me to to kdysi strasne bavilo,ale to i Mafie 1.Jenze ted se bojim toho ovladani na xboxu,snad to bude v klidu.

 

Hm, ovládání Xbox/PS - z toho důvodu mi doma leží X360 s kopicí FPS her, prostě jsem to jako PC-gamer v záloze nedal.

Ovladač vs. myš a klávesnice u mě má jasného vítěze. Zkusil jsem to zlomit několikrát, ale asi nemam trpělivost to bůhví jakou dobu dostávat pod kůži :)

Každopádně good luck ;)

 

Jinak souhlas, ovládání Mafie 2 je taky děs běs.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim pánové, 

 

jsem si jist, že otázka tohoto druhu tu už asi zazněla, ale stejně využiju tuhle možnost:

 

Stojím před klasickým rozhodnutím, zdali koupit PC, nebo konzoli. V tuto chvíli se rozhoduji mezi mašinou za cca 25 tisíc +/- a PS4 Pro, všechny výhody i nevýhody znám, ale neumím se rozhodnout.

 

Nicméně, teď už jsem nalomenej spíš k tomu Psku (kdyžtak ho votočim a pár očí ztratim, že jo), ale jde mi to, zdali má PS4 Pro smysl, nebo mi bude stačit Slim verze. Podotýkám, že mám "jen" full HD televizi a měnit jí nehodlám do doby, kdy bude nový formát televizního vysílání. Taky mi jde o hlučnost zařízení, měl jsem tu "čest" s původní PS4 a ta byla hlučná až příliš. Takže váhám, co je, nebo není hlučné. Rozhodně je to dost podstatný faktor při rozhodování, protože ten hluk mi dost, jak to jen říci, "sral".

 

No a pak samozřejmě grafika, rychlost načítání a tak dále... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obycejnou PS4 jsem pred mesicem prodal a koupim tu PS4 Pro.Jinak rockstar oznamil druhy dil gtacka z divokyho zapadu  https://www.rockstargames.com/reddeadredemption2/   .Na pc to opet hned nevydaji,pouze na konzole.

 

Remaster COD MW mazane vydaji do kupy s tim novym vesmirnym srancem ,se skakacima botama a odmitaji to dat solo,dobre vedi ze nostalgickych hradu jedne z nejlepsich on line strilecek bude hodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obycejnou PS4 jsem pred mesicem prodal a koupim tu PS4 Pro.Jinak rockstar oznamil druhy dil gtacka z divokyho zapadu  https://www.rockstargames.com/reddeadredemption2/   .Na pc to opet hned nevydaji,pouze na konzole.

 

Remaster COD MW mazane vydaji do kupy s tim novym vesmirnym srancem ,se skakacima botama a odmitaji to dat solo,dobre vedi ze nostalgickych hradu jedne z nejlepsich on line strilecek bude hodne.

jj jsou to parchanti,pouze spolu s novým dílem. ....za dvojku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna si projíždím CoD série, všechno na Veteran a na PC a tenhle MW je fakt šílený v některých částech. Třeba ta mise v Pripijat je fakt peklo, hlavně ta poslední část, kdy to máte bránit, než doletí vrtulník.

 

Teď je zrovna reedice MW s lepšími grafiky, takže se těším, až ho nainstaluji na velkej počítač a zkouknu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Obycejnou PS4 jsem pred mesicem prodal a koupim tu PS4 Pro.Jinak rockstar oznamil druhy dil gtacka z divokyho zapadu  https://www.rockstargames.com/reddeadredemption2/   .Na pc to opet hned nevydaji,pouze na konzole.

 

Remaster COD MW mazane vydaji do kupy s tim novym vesmirnym srancem ,se skakacima botama a odmitaji to dat solo,dobre vedi ze nostalgickych hradu jedne z nejlepsich on line strilecek bude hodne.

ahoj,

kde jsi oupil prosim ps4 pro? taky jsem prodal Slim a čekám na vydání :-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta ps4 pro teprve vyjde ,mesic cekam,nejlepe vychazi asi na alze.zdejsi clen mi daroval kupon na slevu,maji v akci i nejaky bonus,tak se to vcelku vyplati.

Ta pro bude mit smysl i na normalni fullhd tv,vyrobci her uz to zacali zohlednovat,lepsi textury ,rychlejsi snimkovani,to 4k bude spis takove jedna pani povidala.....ale i nektere soucasne hry nedokaze soucasna ps4 rozjet,u toho ps4 pro se bere,ze to nebude problem.

Ale nutne to neni,kazdopadne pokud jsi pred koupi asi vezmi tu pro,rozdil je tam zhruba 2 tisice. 

 

Je se na cod4 strasne tesim,ale pockam az to vydaji solo,hrat mam co neustale,ale casu malo.   :-)   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem včra do noci dal dvě single mise Battlefieldu 1 a nechápu, co proti tomu recenzenti maj. Fakt mě to bavilo, atmosféra hustá, pár dobrých nápadů (neprozradím) grafika fantastická. Mlha, ze který se něco vyřítí, letecký souboje, bláto, tanky.. super. Jak ráno na D8.

Mulťák si asi nechám na konec, jako třešničku :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tvl, přijeli mi rodiče, musím konverzovat, místo bojování :-(

to znam, jenze k nam jezdi spis tchan s tchyni. Jsem pak obvinovan z asocialnosti, kdyz dam prednost tankum pred pratelskou konverzaci :D

 

Btw nehrajete tu nekdo WoT?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 Mlha, ze který se něco vyřítí, letecký souboje, bláto, tanky.. super. Jak ráno na D8.

Tak to mě dneska rozesmálo :lol2:

 

 Třeba ta mise v Pripijat je fakt peklo, hlavně ta poslední část, kdy to máte bránit, než doletí vrtulník.

Zajímavý, to už jseš druhej, kterej tady na to vzpomíná, že to bylo tuhý. Já s tímhle neměl vůbec žádnej problém a to se teda nepovažuju za nějakýho hardcore pařmena. Matně si pamatuju, že jsem hlavně řešil nějakýma Claymore minama aby mě neobešli z boku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem PCčkář, takže poradím PC. Jako hlavní výhodu uvedu univerzálnost - můžeš na něm třeba pracovat, kdyby jsi se nudil, a to se vyplatí.:-)

Rozhodně doporučuju jako bootovací ssd disk, to je jiná rychlost.

 

Zdravim pánové, 

 

jsem si jist, že otázka tohoto druhu tu už asi zazněla, ale stejně využiju tuhle možnost:

 

Stojím před klasickým rozhodnutím, zdali koupit PC, nebo konzoli. V tuto chvíli se rozhoduji mezi mašinou za cca 25 tisíc +/- a PS4 Pro, všechny výhody i nevýhody znám, ale neumím se rozhodnout.

 

Nicméně, teď už jsem nalomenej spíš k tomu Psku (kdyžtak ho votočim a pár očí ztratim, že jo), ale jde mi to, zdali má PS4 Pro smysl, nebo mi bude stačit Slim verze. Podotýkám, že mám "jen" full HD televizi a měnit jí nehodlám do doby, kdy bude nový formát televizního vysílání. Taky mi jde o hlučnost zařízení, měl jsem tu "čest" s původní PS4 a ta byla hlučná až příliš. Takže váhám, co je, nebo není hlučné. Rozhodně je to dost podstatný faktor při rozhodování, protože ten hluk mi dost, jak to jen říci, "sral".

 

No a pak samozřejmě grafika, rychlost načítání a tak dále... 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...