Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Ahoj, tos začal těžkým kalibrem :-) Uncharted je jedna z nejlepších her na ps vůbec, takže pokud tě baví tak určitě pořiď Uncharted Collection ( což jsou první 3 díly dohromady a stojí to pakatel, obzvlášť dvojka a trojka jsou brutal řežby). Z podobného těsta je i Tomb Raider, taky super. Teď hraju GTA 5 a taky můžu jen doporučit, supr zábavný. Pokud máš rád střílečky tak zkus oba Wolfensteiny, hodně fajn. Zajímavý je taky Until Dawn, je to horror dělaný jako film a vždy máš několik možností rozhodnutí - můžeš tedy rozhodnout kdo zemře a tak :-) hodně netradiční. Doom je brutal řežba, jen chodíš, skáčeš, uhýbáš a zabíjíš démony mnoha typů, nic víc, ale je to dotažený k dokonalosti. Ze závodů mám zkušenost s need for speed, což za mě nebrat, je to arkáda pro děti. Naopak doporučit můžu Drive Club.

 

 

Tak jsem ted taky resil dilemma Xbox One/PS4. Koupil jsem Xbox One, konzole jako takova mi neprisla spatna, ale to prostredi mi teda neprislo moc prakticky.

Strelil jsem to, koupil ve vyprodeji PS4 za libovou cenu a musim rict, ze jsem mnohem spokojenejsi ...

Ted parim Uncharted 4 a rad si necham od zkusenejsich poradit, jakym titulem pak pokracovat. Tak kdybyste mel nekdo nejaky tip, budu rad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, díky!

Zkusím teda Last of Us a Wolfensteiny.

Na Xboxu me ještě docela bavil Divison. Stojí za to pořídit ho i na PS?

Koupil jsem si nějaký účet a mám tam ještě mj. Starwars Battlefront, Resident Evil 2 Revelations, UFC2, Watch Dogs, God of War III Remastered, Project Cars, The Crew, Drive Club, Tomb Raider Definitive Fiction.

Stojí něco z toho za stažení?

Nechci tahat 30GB a pak zjistit, že je to voser :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci, díky!

Zkusím teda Last of Us a Wolfensteiny.

Na Xboxu me ještě docela bavil Divison. Stojí za to pořídit ho i na PS?

Koupil jsem si nějaký účet a mám tam ještě mj. Starwars Battlefront, Resident Evil 2 Revelations, UFC2, Watch Dogs, God of War III Remastered, Project Cars, The Crew, Drive Club, Tomb Raider Definitive Fiction.

Stojí něco z toho za stažení?

Nechci tahat 30GB a pak zjistit, že je to voser :)

Division jsem hrál na PS4 a dohrál. Docela mě to bavilo, ale putování po Dark zone bylo už pak nudný..

Fallout 4, jak doporučuje Frantík taky super. 

Ale rozhodně Last of Us, to je MUST! Naprosto top atmosféra, dokonalá hra!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...