Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Co třeba batmanovská série? Arkham Asylum, Arkham City, Arkham Origins, Arkham Knight...

Podobně koncipovaná 3rd person mlátička, ale ve sci-fi prostředí, je pak třeba Remember Me, ale to žádnej velkej zázrak není.

Upraveno uživatelem USER47
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chlapi, a teraz otazka za milion... PS4 alebo Xbox One? ..... Si nad tym lamem havu uz tyzden ...

 

Já byl celá léta zastánce PS1,2,3. Letos jsem  přesedlal na Xbox One Elite. Řešil jsem to měsíce.

 

Jeden z hlavních důvodů byl ovladač. Zašel jsem do Alzy a vyzkoušel oba. U PS4 je to opravdu tragédie. Strašmě malej. Už ten u PS3 byl pidi, ale ted  nepoužitelné. Možná pro děcka dobrý, ale na mé ruce ( a nejsou to lopaty)  hrůza.

 

Druhý důvod byl také ovladač a to u Xbox One Elite. Je naprosto super. Kov, všechny tlačítka měnitelná a v balení. Vibrace pro zadní tlačítka solo.

 

Třetí důvod je sám Xbox One Elite. Vlastně vymakaný Xbox One. Vylepšená hybridní 1TB SSHD disku. Na rozdíl od běžných plotnových disků daleko rychlejší načítání atd.

 

Čtvrtý důvod byla přehnaná potřeba být on-line u PS4

 

Pátý důvod je zdroj, který není umístěn v konzoli (proto je zahřívání a tím i hraní bez problémů) . Žádné sekání, padání, restarty ani při nejnáročnějších  přestřelkách. Ale musí se počítat s tou krabičkou bokem která je i trošku hlučná (slyšitelná jen v naprostém tichu), na nocji i tak vytahuji ze zásuvky.

 

Šestý důvod je hezký vzhled, je to kus stroje. Nevypadá jako hračka.

 

A poslední důvod je kinect pro partnerku, ten mají dobrý.

 

 

 

Jinak hry budou všude asi stejné, jak kvalitou tak grafikou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak hry budou všude asi stejné, jak kvalitou tak grafikou.

 

Ne tak docela. Když pominu, že hry stejný nejsou, protože každá platforma má kupu exkluzivních sérií (viz. můj předchozí příspěvek), tak i pokud se bavíme o multiplatformních hrách, tak na PS4 jedou často ve vyšším rozlišení a se stabilnějším frameratem, protože PS4 má výrazně silnější vnitřnosti než Xbox.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně že jsou exkluzivní hry, ale je jich jen pár. V tom já problém nemám.

A co se týče ostatních, hrál jsem jak PS4 tak mám doma Xbox One Elite. Nepoznal jsem rozdíl. Je to věčný boj zastánců PS a Xbox  :lol2:  Prolezl jsem moře for, článků a všude se to hádá do krve. Jen pro upřesnění, nehanil jsem PS4 (až na ovladač) Věřím že jsou stejně super. 

Po týdnech pročítání, hledání a radění jsem to vzdal.

Proto jsem se nerozhodoval podle toho jaká konzole má papírově lepší vnitřnosti, protože to normální člověk namá šanci poznat. (teda až na ten 1TB SSHD disk, to je opravdu znatelný pokrok od konkurence)

Postavil jsem je vedle sebe, každou si vyzkoušel a vyhrála ta mě více blízká a lépe hratelná

Za mě a je to jen můj názor pořídit Xbox One Elite, protože je to už druhá řada Xbox One.. Nebo počkat až bude na trhu PS4 po faceliftu (dle mého to nebude trvat dlouho) a porovnat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mel jsem 5let xbox360. Když loni vyšel Witcher 3, tak jsem řešil, co si poridim, abych si to užil.

V zásadě pro xbox one hrál pro jen ovladac. Krabice tbyla asi o 30 % větší než PS 4, zdroj to mělo nevzhledne venku a vnitrnosti, včetně grafického cipu, byly horší.

Na druhou stranu ovladač ps4 mne se*e doteď. Mam z toho "vykloubeny( rozuměj v neprirozene poloze)" levý palec. K ovladači ještě jedna věc. Docela tomu odchází guma na dualsticich( to jsem u staré X360 zažil ale taky).

Co se ale jinak tyče ps, tak i když jsem 360 miloval( parili jsme na ni s kamarádem na splitscreen hodně halo), tak koupě ps4 nelituji. Běhá to rychle, je to elegantni( imho to nevypadá jako videorekordér z počátku 90's) a grafika je o stupeň výše než XO, ale na druhou stranu furt o dva levely niž než u nabusenyho PC.

Co se tyče připojeni k netu, jak tu někdo psal, tak i offline jsem zatím nezaznamenal problem.

U exkluzivek moc nevim. Jedinou takovou sérii, kterou jsem fakt zral, bylo halo ve dvou a Halo 5 split uz nemá.

Co mi přijde dalsi věc, která ted hraje ve prospěch ps4, jsou virtualni brýle, ktere mají dorazit brzo na trh a jsou s cenou o dost niž než třeba Oculus Rift.

Docela mne zajima, vzhledem k cipum jaké XO ma, jak vyřeší virtuální brýle pravé XO.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsíci...

Asi teda jak to tak čtu není verze co je a co není lepší..xbox / PS3,4 je tedy plus minus srovnatelný a pro člověka nepolíbeného konzolema je to fuk? Dosud jsem jel jen na PC, teda posledních pár let už ani to ne protože nebyl čas. Ale tak nějak jsem si říkal, že bych to třeba vyzkoušel s kinectem..nebo je to nesmysl? Já co mám poptávat staršího tady...ani nevím jestli mě to chytne..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi teda jak to tak čtu není verze co je a co není lepší..xbox / PS3,4 je tedy plus minus srovnatelný a pro člověka nepolíbeného konzolema je to fuk? Dosud jsem jel jen na PC, teda posledních pár let už ani to ne protože nebyl čas. Ale tak nějak jsem si říkal, že bych to třeba vyzkoušel s kinectem..nebo je to nesmysl? Já co mám poptávat staršího tady...ani nevím jestli mě to chytne..

Já přešel z PC na PS2, pak 3 a teď 4, když mě přestalo bavit furt stahovat updaty, čekat na spuštení windows a kupovat každej rok novou grafiku.

Od tý doby mám klid. 

(Jo a 3D střílečky hraju normálně s myší - ten jejich vovladač je fajn na auta, letadla a běhání ve stylu Diablo, ale na 3D jedině myš).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi teda jak to tak čtu není verze co je a co není lepší..xbox / PS3,4 je tedy plus minus srovnatelný a pro člověka nepolíbeného konzolema je to fuk? Dosud jsem jel jen na PC, teda posledních pár let už ani to ne protože nebyl čas. Ale tak nějak jsem si říkal, že bych to třeba vyzkoušel s kinectem..nebo je to nesmysl? Já co mám poptávat staršího tady...ani nevím jestli mě to chytne..

 

Jestli si zažitej PC-gamer, tak si nejdřív někde zkus, jak se Ti bude ať to nebo to ovládat na gamepadu. Jsem na tom stejně a už prodávám třetí generaci konzole (PS2, PS3, teď X630 . viz. sekce ostatní prodej), protože si prostě ne a ne zvyknout na jinej způsob ovládání, než stará dobrá myš+klávesnice - kor u FPS her, bojovky ještě OK. Jasně, může přijít argument, že i tohle se dá řešit a myš+klávesnici na konzoli připojit, ale to už (aspoň pro mě) neni vono - konzoli chceš mít připojenou na velkou TV u gauče, na kterej se rozvalíš a paříš ; což s myší v jedné ruce a prstama druhé ruky na WSAD moc nejde :)

 

Nebo si udělej výlet do Práglu, milerád Ti to na pár dní půjčím a uvidíš sám.

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zažitej ne, kdysi jsem hral na pc jeste civilizaci, warcrafta apod. Veci..dnes uz vykopavky..pak prace nedovolila casove a ted jsem ve stavu ze bych obcas neco dal. Noťas nebudu upgradovat, staci mi jeho 10minutove startovani a uzho zas vypinam..zlatej ipad.

 

Takze tedy spis PS nez xbox? A ma smysl kinect nebo move?

Upraveno uživatelem tenge
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... může přijít argument, že i tohle se dá řešit a myš+klávesnici na konzoli připojit, ale to už (aspoň pro mě) neni vono - konzoli chceš mít připojenou na velkou TV u gauče, na kterej se rozvalíš a paříš ; což s myší v jedné ruce a prstama druhé ruky na WSAD moc nejde :)

proč ne? Já mám 160cm televizi ve svojí trucovně, myš na stole napravo, nohy na stole u televize, rozvalenej v křesle a místo klávesnice levou půlku ovladače, s páčkou. Klávesy už nechci, nemají plynulý nárůst.

http://www.tuact.com/products/venom-x

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...