Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

RDR jsem hrál dohromady asi 2 hodiny a mám odehráno 4 % :D. Je to krásný, ale mně nevyhovuje ten volnej svět. Jsem úkolovej člověk, potřebuju, aby mě hra tahala od mise k misi. A ne abych řešil nákup oblečení, protože je mi v horách zima, chrápala, jedl a mohl si dělat, co chci. Tak nevim, no .. podobný jsem to měl s GTA... ale krásný to je, o tom žádná.

 

Tak ho pošli dál, já na to čekám :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take jsem propadl PS4 koupil jako první mastim Witcher 3. Koupím jsem nějakou edici kde jsou oba datadisky. A musím říct, hra jak ze staré školy, ale s parádní grafikou. Začínal jsem na ZX spectrum pak jsem hrál u kamaráda na Commodore 64 pak přišly první PC a Doom a Doom2. Pak Quake atd. Musím říct, že to hraní na gauči a velké LCD je pecka, akorát jsem úplně levej na jakékoli 3D střílečky. Oproti myši mi to přijde úplně strašně nepřesný a než vůbec něco zaměřím jsem tuhej. Naopak na hry typu právě Zaklínač mi ten ovladač přijde úplně super. Ty střílečky fakt všichni mastíte na tom gamepadu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

četl jsem  forum pod tím produktem a píše se tam toto.

 

Jo fungovat to bude - emuluje to myš a klávesnici přes gamepad "vstup".

Nečekejte ale stejnou kvalitu jako hraní na PC, tím že to jede přes emulaci gamepadu to automaticky přidá akceleraci, lag a "smoothing".

 

Ale vlastní zkušenost nemám. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes koupil PS4 Pro v bundlu s RDR2. Je to moje druhá konzole v životě, první byla Nintendo 64 v roce 1999 :lamo:

Jen to máme s mladou jakože pod stromek, tak to budu muset ještě chvíli vydržet, než to začnu pařit.

post-32970-0-85359900-1544565075_thumb.jpg

post-32970-1544565148,53.jpg

Upraveno uživatelem Povidláček
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...