Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

Lepší letadla než Ace Combat na psko neseženeš, takže to je první hra. Střílečka záleží na typu, jestli z pohledu první nebo třetí osoby a jestli se zaměřením online nebo čistě kampaň. Teď vyšel ten novej doom, což je fakt jen o střílení, za par hodin máš dohráno. Za sebe můžu doporučit poslední Cod Modern Warfare (tuším že je teď i v akci na Store), příběh na střílečku lehce nadstandardní, ale grafika, hratelnost a audio dávají dohromady (pro mě) nejlepší single player fps od dob cod4. Hned za tím je série Metro.

 

Auta, nový NFS Heat nejsou vůbec špatný, ale je to open world s velkým množstvím aktivit (po čase se opakuji) a fakt hloupým příběhem. Ale je tam Alfa Romeo Giulia, takže pro mě to je fajn ;), pokud bys chtěl jen objizdet závody s hezkou grafikou a velkým výběrem aut, za mě je to jednoznačně Driveclub.

 

A nějaký adventury s příběhem, tak máš Last of Us, určitě nezapomenout na God of War nebo Uncharted a pak je tady samozřejmě Zaklinac, GTA, Red Dead Redemption..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No popravdě, moc lepších her než první Mafia na trhu dlouho nebylo, takže si zažil zlatý časy :) nez objednas, mrkni i na ten store na psku. Jsou tam teď celkem slevy a občas to vyjde lépe digitálně než v krabici. Výhoda je že hraješ hned, nevýhoda že nemůžeš vyměnit nebo prodat dal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasný. Dík za tip. Porovnám store a Alzu a co vyjde líp, to vezmu. Buď stáhnu nebo zajedu do alzaboxu. Jinak to co stahnu, tak zůstane v PS? Když někdy třeba prodam PS, tak to tam nový majitel bude mít? Nebo to je vázaný na nějaký ID a mužu si to pak stáhnout třeba znova až bude PS5 třeba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to vázaný na účet a čistě teoreticky nesmíš účet prodat dal (duševní vlastnictví tuším). Ty hry ti zůstanou i když psko prodáš a pod svým účtem se přihlásíš na nové konzoli.

 

Upřímně ale nevím co všechno bude ps5 podporovat..dneska je Sony konference myslím, tak třeba řeknou něco blíž.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera jsem dostal od manželky k svátku ten remasterovanej Modern Watfare (ne tu úplnou novinku) a zatím supr (předtím jsem to nehrál)... jak to tak čtu, asi bych měl taky mrknout na ten store, jsem v tomhle dost omezenej a stará škola, všechno kupuju v krabici

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Store je fajn. Jednak muzete hrat online, kdyz mate zaplaceno jsou mesicne 3 hry gratis-vetsinou starsi gamesy, mnohdy teda srance.

Jinak protoze tady bude dost autickaru a lupicu, pokud bychom se nekdy domluvili na nejaky heist v GTA, dal bych docela s chuti. Jsou potreba 4 lidi s headsetem.  :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dokážete ještě poradit hru pro děti, co je baví? Synovi dávám nějaký omezeny přístup, za zásluhy. Koupil jsem mu Minecraft, ale trochu s tím bojuje..asi je to těžký na nej ještě, nikdy pred tím nic nehrál. Je mu 6 a půl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Store je fajn. Jednak muzete hrat online, kdyz mate zaplaceno jsou mesicne 3 hry gratis-vetsinou starsi gamesy, mnohdy teda srance.

Jinak protoze tady bude dost autickaru a lupicu, pokud bychom se nekdy domluvili na nejaky heist v GTA, dal bych docela s chuti. Jsou potreba 4 lidi s headsetem.  :)

 

Já bych se přidal.

Mám tam nějaký starý nedokončený heisty, do kterejch mi vždycky spadly nějaký děti, co to buď posraly, nebo quitly v půlce mise...

Upraveno uživatelem carpaccio
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...