Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

carpacio,pavelsch: da se to, dohral jsem tenkrat vsechny 4 heisty , kdyz je vydali, ale od te doby jsou uz venku nejake dalsi. hral jsem to s klukama ceskejma, tzn jednak sranda a posmech tomu, kdo to zkazil a za druhe vcelku legrace se samotnou zabavnosti ukolu. oni se mi smali, jak neumim anglicky a ja se zase smal jim, kdyz to pokazili. neni to tak jednoduche, ale diky domluve v tymu nehorazne zabavne. akcni a filmove. ale je nutne rict, ze je to na nekolik veceru. jeden heist je odhadem 2 hodiny .  :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dokážete ještě poradit hru pro děti, co je baví? Synovi dávám nějaký omezeny přístup, za zásluhy. Koupil jsem mu Minecraft, ale trochu s tím bojuje..asi je to těžký na nej ještě, nikdy pred tím nic nehrál. Je mu 6 a půl.

U nás krom Minecraft frčí cokoliv s Lego tématikou.

Namátkou Lego World, Ninjago, Batman, Avangers, atd.

Ještě taky Ratchet & Clank.

Jen se připrav, jsou to občas docela pálky.

 

Synátor má 5 a půl, a sám občas čumim, jaké hry už zvládne.

 

Jinak platim PS Plus cca 1/2 roku a zatim hry docela slušný. Jsou tam navíc pro členy ještě extra slevy, a semtam se tam dá vybrat. Třeba GTA V za tři kilča nedávno.

Jinými slovy, za ty prachy se to imo vyplatí.

 

PS: taky sem byl krabicák, ale todle je mnohem pohodlnější ; pravda taky tam ček snadněji zahučí x peněz :)

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz budete plusko kupovat, vyplati se rocni a koupit  karticku. https://prislusenstvi-herni-konzole.heureka.cz/sony-playstation-plus-clenstvi-12-mesicu/?ppcbee-adtext-variant=ETA+-+KWS+-+1+-+Top&gclid=Cj0KCQjw09HzBRDrARIsAG60GP9Dbo1m3x58w41S8NqiL6x8-XsN1criiyuRe3dQwiYKSSo8Z8V_SIoaAu8oEALw_wcB

Mohl bych se zeptat sveho dodavatele, ma vetsinou na sklade a vyjde na 12kil. Pro cesky ucet.

Jen zadate kod a rok jedete gratis. Nedava se nikam kreditka.

Jednou rocne, vetsinou na Black Friday se necha sehnat za tisic. Ja mam nabito do roku 2025.    :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No jo, zrovna jsem se 20 minut pokoušel zadat údaje karty pro zaplacení 3 měs. Z nějakýho důvodu ověření mý karty odmítá, himl.

Casto pozor na presnou adresu, zadas blbe mezeru nebo cislo a neoveri te to.. zrovna ted aktuálně... Mladej zadal PSČ s mezerou 415 01 a neslo to a ze nam to chvili trvalo, nez jsme to prokoukli :-) Upraveno uživatelem petr_cha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Casto pozor na presnou adresu, zadas blbe mezeru nebo cislo a neoveri te to.. zrovna ted aktuálně... Mladej zadal PSČ s mezerou 415 01 a neslo to a ze nam to chvili trvalo, nez jsme to prokoukli :-)

Zkoušel jsem různý varianty, kartu českou visu i eurovou mastra. po třetím pokusu mi došla trpělivost. 

 

Radku, dík za nabídku, pokud to během zítřka nepřeperu, využiju Tvý pomoci. A kutloch máš výbornej, lehce brutální, to já rád :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych si taky přál :D

 

Jinak to zas tak brutal nejni. Aspoň nemyslim. To dělá blbá fotka.

 

Mam rád akcent neutrálních barev vůči použití barevných doplňků/kontrastů. A protože je to plac rozměrů nevalných, zároveň pro dámu a džentlemana, zvolil jsem vesměs právě neutrální barvy nábytku/zařízení a výraznou tapetou to pak oživil.

 

Tož tak :) Tady je to cosi líp vidět.

 

5274a3603fd775e7372e027772d30ae9.jpg

Upraveno uživatelem Maxel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...