Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Na switch vyšlo wrc a ještě nejaká rally, ale obecně těch závodních tolik není. Já teda na switchi dohrál witchera a to je určitě jedna z nejnáročnějších her. Běželo to krásně a plynule. Těch AAA titulů není moc, ale na druhou stranu má switch potenciál bavit celou rodinu (mario, pokemon, mario kart apod.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrá volba. Určitě "potřebuješ" Forzu, ideálně Horizon 4 a Gears of War nebo Gears 5. Pak bych dal Halo a tím si asi ty nejlepší exkluzitivy vyčerpal.

 

Zvaž nákup xbox live gold, můžeš hrát online, ale hlavně každý měsíc dostaneš až tři hry zdarma a někdy tam jsou slušný hry. Stojí to ročně kolem 1200,-, jednou zaplatíš a máš klid.

 

No a pak za 250,- je služba Game Pass, která funguje jako knihovna a můžeš si zahrát cokoliv. Samozřejmě tam nenajdeš ty nejnovější hry, ale např. ta Forza nebo Halo tam asi budou.

Upraveno uživatelem PavelSch
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wot je v tomto este dost v pohode, co zrusili ff ti retardi z teamu nemozu prakticky nic a ti u enemakov len potesia. A chat som vypol hned ako tu featuru zaviedli... uz je to par rokov.

Upraveno uživatelem cali
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

První dva regiony celkem jdou, pak už to je jen těžší a těžší. Paradoxně mě ve hře neutrapily ani tak bossove, ale inventář, resp množství itemu a statu. Ale ve dvojce jsem se do toho zakousnul a chci to dojet až k endgame.

 

Jo, zámky v KC jsem myslím tenkrát ani nepochopil a pacil jen na náhodu. Dokonce myslím, že pak časem vydali patch, který to měl trochu zjednodušit. Na mě ta hra byla celkově už moc realistická a dal sem ji max 5 hodin. Možná někdy v budoucnu se k ní vrátím..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si kvuli tomu svinstvu venku koupil PS4 Pro a k tomu The Last of us. A v te hře to vypadá skoro jako aktuálně když vylezu ven. To jsem si zas pomohl. Nějaký návrhy, co si zahrát na téhle konzoli..něco co nejde přejít? Mám rad střílečky, aspoň trochu s příběhem, auta, letadla..a to je asi celý.. :) Dík za tipy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...