Přejít na obsah

Herni konzole a hry obecne


Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 2,4tis.
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

 

Mám velešikovnýho kamaráda, co si doma dělá podobný renovace... Když mi pošleš SZ s popisem, případně fotodokumentací, rád mu to předám - a uvidíme, jestli se na to bude cítit. Když jo, zprostředkuju kontakt.

Je to šikula a zná svý možnosti. Určitě Ti to nepoškodí.

To by bylo boží. Nafotim, popisu, vysvětlím a pošlu do SZ. Ruce líbám!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nic mě hodně dlouho v herním světě tak nepotěšilo jako novej Doom: Eternal. Ryzí bitka, na vyšší obtížnosti i parádní napětí z nedostatku nábojů a vysokého damage od nepřátel.

 

Navíc vizuálně pěkný a perfektně plynulý i na mém prastarém (7let) PC - Core i5 4430, 8 gb ram, Radeon HD7970.

 

Skoro už jsem myslel, že takovou hru už dnes nikdo neudělá. Zase si připadám jako v roce 1999, když vyšel Quake 3 :gunsmilie: 

 

Jasně, God of War super, Last of Us super, Uncharted ... ale tohle už mi prostě chybělo. To je jako Unreal Tournament s příběhem :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doba je zlá, začínám řešit výběr nějaký konzole. Váhám mezi Playstation a Nintendo Switch. Co vybrat?

Nejde mně ani tak o super grafiku, jako o zábavu. Kdysi dávno jsme se hodně vyblbli u Nintendo Wii (a to jsme už byli daleko za pubertou). Proto mě to táhne spíš ke Switchi a jejich pohybovýmu ovládání. Nevýhodou jsou ceny. Doma mám pětiletýho sviště, rád bych ho do toho trochu zapojil, takže pátrám která konzole nabízí víc nějakejch jednoduchejch her, zas mě to táhne spíš ke Switchi. Sám si na tom zahraju nějakou hopsačku, případně RPG. Máte někdo nějaký srovnání nebo nějakej argument, kterej by mě vyvrátil/podpořil můj výběr?

Jsem v tomhle nepolíbenej, tak si rád nechám poradit.

 

Díky :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám PS4 i nintendo. Switch je pro mě zatím nej konzole, co jsem měl. Pokud Tě baví exkluzivky jako Zelda, Mario, Pokemon a pod. není co řešit. Jestli máš dítě vhodné k vytvoření závislosti, myslím že se switchem neuděláš chybu. Vychází na to párty hry, skákačky a i ryze dětské tituly. Navíc ani ty nepřijdeš zkrátka. Vývojáři dělají porty starších pecek jako dark souls, witcher 3, skyrim a teď čerstvě i bioshock a xcom 2. V ruce ti to vydrží tak 2,5 hodiny a na hraní v docku doporučuju dokoupit nintendo pro controler. Je sice dražší, ale velmi dobře hodnocen. Hry jsou buď za plnou cenu jako "kartridže" nebo si je můžeš stahovat na nintendo shopu, kde bývají slevy. Klidně se ptej..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám své nejplodnější herní období také už pár let nazpět, takže porty starších her, to je přesně něco pro mě. Nintendo respektive vývojáři si to ale většinou nechají zaplatit no a někdy skoro za plné ceny původních verzí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...